Metal Masters

Εμένα μ'άρεσε ακόμα περισσότερο ειδικά γιατί μου θύμιζε review περιοδικού!
 
O akmakas νομιζει οτι το review σου ειναι σκαναρισμενο απο καποιο περιοδικο.:biglaugh:
 
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Εαν ισχύει κάτι τέτοιο, δεν το ψιλιάστηκε οτι είναι δικό μου, απ'τον επίλογο και από το REVIEW : DINO στην αρχή;

(Καλά είπα να βάλω και το λογότυπο του GRM, μέσα!)
 
DINO είπε:
(Καλά είπα να βάλω και το λογότυπο του GRM, μέσα!)
Θα το αναγράφουμε στους κανονισμούς απο δώ και πέρα για να μην μπερδεύεται ο κόσμος :biglaugh: :biglaugh:
 
akmakas είπε:
DINO πολύ καλά έκανε που άνοιξες αυτό το thread με το υπέροχο Metal Master και μάλιστα το έπαιξα στον STE μου πριν λίγη ώρα..αλλά....θα ήταν προτιμότερο να το έκανες εσύ αυτό το review χειροποίητο ρε παιδί μου..Θέλουμε δικά σας review γραμμένα έτσι όπως σας βγαίνουν είναι ποιο ζεστά και ποιο ωραία.... :)
Πιστεύω οτι του DINO του βγήκε με τον καλύτερο τρόπο και προφανώς αφιέρωσε αρκετό από το χρόνο του για να μας το παρουσιάσει.... :)

Kάποιοι άλλοι εδω μέσα, δεν μας έχουν συνηθίσει στα review των "μεγάλων σαλονιών" :diablotin: :diablotin: :diablotin: ......

Εδώ που τα λέμε και εγώ ψάρωσα στη αρχή και από τα συμφραζόμενα των επόμενων απαντήσεων κατάλαβα οτι είναι © DINO .... :clap:
 
teflon με σκλαβώνεις.... Να'σαι καλά....

Ο καθένας εδώ καταθέτει αυτό που έχει και αυτό που μπορεί... Για να κάνει κάποιος ένα review, σίγουρα, δεν είναι απαραίτητο να γνωρίζει το COREL ή DTP... Εαν έχει το μεράκι και τη διάθεση, είναι όλα καλοδεχούμενα...

Το δικό μου review, μπορεί να "λέει πολλά", σαν εικόνα και ομορφιά, αλλά μπορεί να μην είναι τόσο καλό στη σύνταξη και κάποιος άλλος, να το έγραφε καλύτερα...

Anyway... ετοιμάζω και κάτι άλλο, που πιστεύω να σας αρέσει περισσότερο και σαν παιχνίδι και σαν review...

Σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου για την υποστήριξη!
 
AAA!!!!! DINO πολύ καλή δουλειά φίλε! Η παρουσίαση σου τα έχει όλα! Κέφι ,μεράκι , ώρες εργασίας , Atari St!!! Εύγε και πάλι!!!!
 
Δεν το πιστεύω.. το ξανάβαλα να το δω..

Τελικά είστε κακια συναναστροφή.. :)

@MMASTER.jpg
 
TURRICAN!?!?!? :eek: Που είσαι εσύ βρε ψυχή;;;;

Μέχρι και thread αναζητήσεων άνοιξα για σένα : http://www.retromaniax.gr/showthread.php?t=3449

Σε ευχαριστώ για τα σχόλιά σου! :)

----------------------------------------------------------

Anemos, είσαι απίστευτος!!! :thumbup:
 
ΧΑ! ΧΑ! Τι έκανες βρε τρελαμένε; :eek: Τι να σε κάνω που είσαι ψυχούλα!!!! :)

Σσσστ! Η εξαφάνιση μου ήταν διαφημιστικό τρικ!!!

Σε ευχαριστώ για τα σχόλια σου!
 
Ε μα τότε ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ στον ένα και μοναδικό DINO!!!!!!!! :)

ΜΕΓΑΛΕΙΏΔΕΣ REVIEW!!!!!!!!!!!!!:animeek:
 
Και αν θυμάμαι καλά αυτό είναι και το πρώτο dtp review του GRM δια χειρός DINO.
 
Πίσω
Μπλουζα