Mmmm Σοκολάτα ...

candy

RetroNuts!
Joined
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.578
Αντιδράσεις
87
Αmstrad, η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή!!!(κάτι σαν την σοκολάτα lacta) :)
 
Ψηφίζω ιον που είναι και η μόνη ελληνική πλέον!!!Και μια διόρθωση:η ατάκα "η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή" είναι απο ιον... :)
 
Συγχωρεμενη Candy... αλλα η Lacta δεν παιζεται!!(αν και αν φας πανω απο μιση λιγωνεσαι και καρφωνεις και ενα μονιμο μαστουρο-χαμογελο για κανα μισαωρο!! :D )
 
candy (λειπει ο ... Μαρτης ),σωστη παρατηρηση :thumbup: ,

αλλα αναφερομουνα-στε στην προ Jacobs Soussard εποχή.

(Και κατι Disney ψευτοσοκολατες τις θυμαστε ?)

Οn topic παρακαλω απο δω και περα.

Μην εκμεταλλευομαστε την αμνηστεια που μας παρεχει το γεγονος , οτι επικρατεί (προς στιγμην???) ,το μηχανηματακι του .......... :diablotin: S U G A R :diablotin: ....
 
candy είπε:
"η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή" είναι απο ιον
Ναι, αλλά "όποιο κομμάτι της ζωής μου και να δώ, αν τότε ήσουν ότι είχα πιο γλυκό..." είναι σλόγκαν απο την καλύτερη σοκολάτα της αγοράς (Lacta vs ΙΟΝ σκόρ 2-1 :p :p :p )

Η Serano είναι μια κατηγορία μόνη της :thumbup:
 
Δεν το συνεχίζω εδώ με τις σοκολάτες γιατί θα έχουμε πρόβλημα με τους moderators!!!Ας ανοίξει κάποιος καινούργιο thread! :help:
 
Εεεε που ειναι αυτοι οι mods ??? Ρε παιδι μου να μην βρισκεις εναν οταν το θες ???
 
Mods? Doom mods? PC mods?

τι εννοείς ακριβώς;
 
Mmmm Σοκολατα ...

Μια μετακομιση θα κανω απ'το σπιτι το παλιο.. :)
 
...μην δειτε καποιον να ορμαει σε Lacta με αμυγδαλα...να τον διακοψετε :p
 
Ο Pooky αυτή τη στιγμή απολαμβάνει μια Lacta με αμυγδαλάκια. :help: :hungry:

Α να χαθείτε βραδυάτικα έτρεχα να βρω περίπτερο.....:biglaugh: :biglaugh: :thumbup:
 
pooky(1) είπε:
Ο Pooky αυτή τη στιγμή απολαμβάνει μια Lacta με αμυγδαλάκια.Α να χαθείτε βραδυάτικα έτρεχα να βρω περίπτερο.....:biglaugh: :biglaugh: :thumbup:
Ξαναπήγαινε...λάθος Lacta πήρες. Η καλή είναι η γάλακτος :biglaugh: :biglaugh:
 
!!!!!!!!!!

Δεν σου αρέσει η Lacta με αμυγδαλάκια;;;;;;:eek: :eek:

Καλά δεν πειράζει έχω και από την σκέτη...:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Η ιον αμυγδάλου δεν παίζεται με τίποτα!!!Για την γάλακτος δεν μπορώ να πω γιατί δεν είμαι τόσο fan.Τα θέλω τα αμυγδαλάκια μου στη σοκολατίτσα!!!:hungry:
 
Καλές οι ελληνικές σοκολάτες (όλα τα τρώω, όλα τα μαχαιρώνω) αλλά και σε μία Cadbury with shortcake biscuit (my fav) ή ένα Kinder Bueno δεν θα έλεγα όχι..Επίσης, παλιότερα ήταν αρκετά δημοφιλές στην Ελλάδα και η Μilka.
 
Πίσω
Μπλουζα