Mortal Kombat (1995)

Getta Robo

RetroNuts!
Joined
27 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.280
Αντιδράσεις
399
[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]

Καλα, φαινεται απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ. Φοβερη μεταφορα του φανταστικου κοσμου απο το παιχνιδι στην συγχρονη πραγματικη ζωη.. Μας ηρθε η ταινια και απο το πουθενα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
WOW... Δεν υπάρχει απλά. Απίστευτο reimagining! Για να δούμε εαν θα λέει τίποτα.

Πάντως οι 2 άλλες ταινιούλες δεν ήταν ΤΟΣΟ κακές. Ειδικά η πρώτη ήταν αρκετά ευχάριστη. Η δεύτερη θα μου μείνει αξέχαστη για τις κακές ερμηνείες και τις μάχες που χώνει κάθε 5 λεπτά με πολύ techno μουσική, πράγματα τα οποία την έκαναν άκρως διασκεδαστική!
 
Ωπα!!!Ξερουμε ημερομηνια που βγαινει?Παντως φαινεται αρκετα υποσχομενο!
 
Δυστηχως δεν υπαρχει καμια πληροφορια για την κυκλοφορια της, και στο imdb οι ηθοποιοι που παιζουν, φαινεται να πρωταγωνιστουν επισημως στη ταινια!

Ολα δειχνουν παντως, οτι η ταινια ακολουθει και το γενικοτερο reboot των παιχνιδιων Mortal Kombat.

Οτιδηποτε βρω και μαθω θα το γραψω εδω!
 
getta που το βρήκες το λινκ?στο Imdb λέει πως η ταινία είναι για το 2013!(αν περάσουμε το 12 :p )ενώ δεν φαίνονται πουθενά συντελεστές. Πάντως μου αρέσει η ιδέα του σκοτεινού reboot
 
Μου το εστειλαν οταν ειχε ακομα 200 περιπου views.. Δεν εχω ιδεα απο που ξεκινησε. Ισως να μαθουμε καποιες επιπλεον πληροφοριες στην Ε3, λογικα μαζι με το νεο Mortal Kombat παιχνιδι.
 
Eίναι ένα παιχνίδι για τις κονσόλες όχι μια ταινία.
 
Εννοεις πως ειναι η εισαγωγη του παιχνιδιου για τις κονσολες; Μου φαινεται υπερβολικα μεγαλης παραγωγης για κατι τετοιο, εξαλλου ειναι γνωστοποιημενο εδω και πολυ καιρο οτι ηθελαν μια φρεσκια ταινια Mortal Kombat.
 
Aardvark είπε:
Eίναι ένα παιχνίδι για τις κονσόλες όχι μια ταινία.
Εισαι σιγουρος;;;;;

Πολυ live action για διαφημιση παιχνιδιου...

Συνηθως βαζουν ολη τους την τεχνη στο CGI για να δειξουν

τι παιχνιδαρα θα ειναι αυτη που θα κυκλοφορησει...
 
Eιναι κατι σε τρειλερ-τιζερ για το promotion του νεου παιχνιδιου στο πιο μεγαλο του ,λογικο μιας και τα σημερινα παιχνιδια ειναι υπερπαραγωγες.
 
Εύχομαι να είναι ταινία.. Αρρώστησα ρε παίδες..

EPIC . -
 
Your wish might be true,συμφωνα με τα παρακατω sites που ουτε και αυτα ειναι σιγουρα.

But according to CHUD, this is actually test footage shot by Warner Bros for a new Mortal Kombat movie.


 
Αν είναι όντως ταινία τότε κάνει τις άλλες 2 να μοιάζουν τουλάχιστον παιδικές.
 
ΟΚ Mystery solved,δεν ειναι game δεν ειναι ουτε ταινια ειναι ενα 7λεπτο οραμα του σκηνοθετη που χρησιμοποιησε για να πουλησει την ιδεα του στην WB.

Το twitare μια απο τις πρωταγωνστριες .

Φανς seems to like it οποτε ελπιζετε αν και το ιδιο ακριβως αποκλειεται να δουμε.

http://twitter.com/JeriLRyan
 
Πάντως κρίνοντας από τις θετικές αντιδράσεις του κοινού δεν το κόβω και πολύ απίθανο να γίνει ταινία.
 
Κρίμα που δεν αποτελεί trailer ταινίας,παρουσιάζει ενδιαφέρον και μια άλλη,εντελώς διαφορετική,οπτική επί των χαρακτήρων του παιχνιδιού.

Βέβαια εισπρακτικά ίσως να πήγαινε χειρότερα από χάλια,για να είμαστε ειλικρινείς....
 
για να σας βοηθησω λιγακι!!δεν ειναι trailer ουτε εισαγωγη απο βιντεο γκειμ!

!! το εχει σκηνοθετησει αυτος που εκανε το remake του FAME o Kevin Tancharoen απλα μπας κ τσιμπησει κανενα studio kai ton JAX τον κανει ο MICHAEL JAI WHITE που επαιζε και τον SPAWN. Oπως επισης και ενα videaki απο τον Joey Ansah που εκανε τον DESH στο THE BOURNE ULTIMATUM για STREET FIGHTER

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στην υποθετική περίπτωση που γυριστεί ταινία μεγάλου μήκους, καλά θα κάνουν να κρατήσουν το ύφος του cult soundtrack από τα 90s που είχαν οι πρώτες ταινίες!
 
Πίσω
Μπλουζα