My name is Alan Wake. I'm a writer

manos426f είπε:
Απλά η MS προσπαθεί να κρατήσει ζωντανό το 360,αυτό είναι όλο....
Ειναι και αυτο μια αληθεια ! Οι αποκλειστικοι τιτλοι τελειωνουν! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαι καπου εδω, ο τιτλος του "3d person action adventure της γενιας" κλεινει...

 
Και ενώ είχα χάσει το ενδιαφέρον μου για το παιχνίδι, το σαγόνι μου βρίσκεται ξαφνικά στο πάτωμα...
 
...άντε γιατί τελειώσανε και τα Uncharted :D
 
Καλά τι κάνανε πάλι τα άτομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πω πω Crysis II, Alan Wake, Gran Turismo 5, αυτή είναι gaming χρονιά!!!!!!
 
Wally είπε:
καλά κάτσε να δούμε τον Alan τί ψάρια θα πιάσει, γιατί φίλε ο Drake και στα 2 παιχνίδια είναι τέλειος... Τα τελείωσα προσφάτως και είναι ΜΟΝΑΔΙΚΑ. Εμπειρία από μόνα τους. Ειδικά το 2 δεν έχει αντίπαλο γενικώς σε οποιδήποτε μηχάνημα... :D
 
Το Alan Wake δείχνει τον δρόμο που μάλλον έπρεπε να έχουν ακολουθήσει και τα Silent Hill. Το τελευταίο Homecoming το παράτησα μετά από μια ώρα... Να δώ πότε θα του ξαναδώσω ευκαιρία, αν δεν το πουλήσω πρώτα..
 
Σχετικό-άσχετο:

Συμφωνώ απόλυτα με τον προλαλήσαντα... Προσωπικά, εξακολουθώ να θεωρώ το Silent Hill 2, το κορυφαίο της σειράς...

Το 1 ήταν εκπληκτικό και μοναδικό, αλλά το 2 έθεσε νέα standards, ειδικά όσον αφορά τα γραφικά...

Τώρα... Για το Alan Wake... XBOX360 δεν έχω, αλλά θα περιμένω να δω το review του EDGE, τι βαθμολογία θα βάλει... Είμαι πολύ περίεργος...
 
Μην δίνεις πολύ σημασία στο EDGE, είναι πολύ κακό πλέον.
 
Γι'αυτό ακριβώς το λέω...
 
Δια στόματος των developers του Alan Wake...

Alan Wake developers respond to the in-game graphics debate: "The actual cinematics are all separate pre-rendered video files. We do have some sequences where we do what I guess could be called real-time cutscenes (like the "reveal camera" moments, for example), but percentagewise, those are definitely in the minority.
Λίγα περισσότερα εδώ...

Για να μη νομίζουν τίποτα τρελλά, μερικοί μερικοί, βλέποντας το video... :D
 
ου ρε! κατ'ευθείαν να μας πάρεις τη χαρά!!!

ΛΟΛ
 
Οσοι ομιλουνε περι pre-rendering και δεν εχουν προβλημα να φανε 11 λεπτα spoilers, ας παρακολουθησου το gameplay video (με κακο δυστυχως encoding που βγαζει tearing που δεν υφισταται)
 
Σύμφωνα με το eurogamer (http://www.eurogamer.net/articles/alan-wake-review) μάλλον δεν εκπληρώνει τις προσδοκίες. Θέλω πάντως να το δοκιμάσω... :p

Πάντως ο σχολιασμός του review πάει για ρεκόρ... 400+ and counting!
 
θα το τσεκάρω σε λίγες ώρες :p
 
Πίσω
Μπλουζα