My Resident Evil Collection!

Thanks Aardy! Το Revelations είναι πολύ καλό και αν σκεφτούμε ότι είναι για φορητή κονσόλα...
 
Πολύ ωραία η συλλογή,χαίρομαι να βλέπω συλλέκτες ειδικά σε παιχνίδια survival horror ή όχι πλέον όπως το Resident Evil.

Διάβασα ότι το 6 είναι το χειρότερο,αλλά πρέπει να διαχωρίζουμε το πώς το κρίνουμε.Αν το κρίνουμε σαν Resident Evil ναι και για μένα μαζί με το 5 είναι τα χειρότερα από τα βασικά που έχουν κυκόφορήσει.Αν το κρίνουμε σαν παιχνίδι κρύβοντας τον τίτλο είναι αρκετά καλό για μένα.

Τα χειρότερα είναι όλα αυτά τα Survivor,Οutbreak,Dead Aim κτλ που εμπορεύονται το όνομα του Resident Evil για να αυξήσουν τις πωλήσεις τους.

Αυτή είναι η συλλογή μου μεμονωμένα από Resident Evil,σε playstation και Gamecube.Αγαπημένα το πρώτο και το δεύτερο με μικρή διαφορά από το Nemesis.

(Δεξιά είναι ένα βιβλιαράκι που έχω ζωγραφίσει ένα προς ένα τα όπλα από τα παλιά Resident Evil και έχω κι ένα άλλο που έχω μεταφράσει όλα τα αρχεία που είχε,μερικά ήταν πολύ συγκινητικά...χωρίς Google Translate τότε,λέξη λέξη όσες δεν ήξερα).

IMAG0178.jpg
 
Ωραίος Γιώργο (και χρόνια πολλά...). Μερικά κομμάτια βλέπω είναι σταθερά σε όλους.
 
johnny19818 είπε:
Ωραίος Γιώργο (και χρόνια πολλά...). Μερικά κομμάτια βλέπω είναι σταθερά σε όλους.
Να σαι καλά Γιάννη :) Ναι δε μπορεί κάποιος να μην τα έχει αν αγαπάει αυτά τα παιχνίδια,χεχε.
 
SurvivalHorror είπε:
Πολύ ωραία η συλλογή,χαίρομαι να βλέπω συλλέκτες ειδικά σε παιχνίδια survival horror ή όχι πλέον όπως το Resident Evil.Διάβασα ότι το 6 είναι το χειρότερο,αλλά πρέπει να διαχωρίζουμε το πώς το κρίνουμε.Αν το κρίνουμε σαν Resident Evil ναι και για μένα μαζί με το 5 είναι τα χειρότερα από τα βασικά που έχουν κυκόφορήσει.Αν το κρίνουμε σαν παιχνίδι κρύβοντας τον τίτλο είναι αρκετά καλό για μένα.

Τα χειρότερα είναι όλα αυτά τα Survivor,Οutbreak,Dead Aim κτλ που εμπορεύονται το όνομα του Resident Evil για να αυξήσουν τις πωλήσεις τους.

Αυτή είναι η συλλογή μου μεμονωμένα από Resident Evil,σε playstation και Gamecube.Αγαπημένα το πρώτο και το δεύτερο με μικρή διαφορά από το Nemesis.

(Δεξιά είναι ένα βιβλιαράκι που έχω ζωγραφίσει ένα προς ένα τα όπλα από τα παλιά Resident Evil και έχω κι ένα άλλο που έχω μεταφράσει όλα τα αρχεία που είχε,μερικά ήταν πολύ συγκινητικά...χωρίς Google Translate τότε,λέξη λέξη όσες δεν ήξερα).

Προβολή συνημμένου 131912
Φοβερή σειρά, μια απο τις αγαπημένες μου. Πλήρη συλλογή, μπράβο!
 
φοβερη συλλογη!

μπραβο!
 
Πίσω
Μπλουζα