My Retro Vault

~~~~Εκτος θέματος mode on

Δεν είναι περίργο που όταν postαρει ο Rygar αλλαζει το θέμα ? :whothehell: Εχω την εντύπωση οτι ο Rygar τα ξεκινάει όλα και είμαι σίγουρος οτι είναι βαλτός από κάποια μυστική υπηρεσία για να μας διαβάλει :biglaugh::biglaugh:

~~~~Eκτος θέματος mode off
 
teflon είπε:
~~~~Εκτος θέματος mode onΔεν είναι περίργο που όταν postαρει ο Rygar αλλαζει το θέμα ? :whothehell: Εχω την εντύπωση οτι ο Rygar τα ξεκινάει όλα και είμαι σίγουρος οτι είναι βαλτός από κάποια μυστική υπηρεσία για να μας διαβάλει :biglaugh::biglaugh:

~~~~Eκτος θέματος mode off
Και συ μια χαρά ακολουθείς μετά! :D
 
......όχι που θα έλειπες εσύ από την παρέα!!!! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:

(Αφου μας αρέσει το spamming, τι να κάνομεν ?)

:biglaugh:
 
Μου καταστρέψατε το thread. :)

Ανέβασα μερικές νέες φωτογραφίες από το divIDEάκι μου. ;-)
 
Ρε αθεόφοβε!!! Εχεις DivIDE κι ούτε ένα review, κάτι; Πώς παίζει, είναι αξιόπιστο;

EDIT. Εχεις και μεταλικό CMS. Ωραίος!!
 
Rygar είπε:
Ρε αθεόφοβε!!! Εχεις DivIDE κι ούτε ένα review, κάτι;
Βεν μποβώ και βεν πβολαβαίνω με το Phd :nervous:

Δουλεύει αρκετά καλά (συναντάς συχνά ασυμβατότητες σε .TAP και κάποια .Ζ80 ή .SNA κρεμάνε για άγνωστο προς εμένα λόγους) αλλά γενικά είμαι ευχαριστημένος για αυτό που κάνει. Το fatware που έχει πάνω τώρα το γούσταρα γιατί παίζει από μόνο του interlaced images και έτσι γέμισα ένα CF φωτός φτιαγμένες με το bzither και τις χαζεύω στον Speccy (Μεγάλη αρρώστια ναι έχετε δίκιο). Κάτι αντίστοιχο είχα κάνει και με το MB02+ με τις Multitech images παλαιότερα. Πιστεύω πως με νέες εκδόσεις των firmware που ελπίζω ότι θα υπάρξουν θα γίνει ακόμα καλύτερο. Στο forum του WOS ένα τύπος αναφέρει ότι ετοιμάζει μια ethernet card για Speccies και σκέφτεται να την κάνει συμβατή με το divIDE...Είδομεν... The best is yet to come.
 
Πίσω
Μπλουζα