N64- "Φωτογραφικές" αναμνήσεις...

ναι οι αναμνησεις ειναι πολλες.. θα ηθελα και γω να μοιραστω μαζι σας τα παιχνιδια μου, τα περιοδικα του N64 και οτι αλλο εχω απο αφισες κτλ.

αυριο θα προσπαθησω να τα εχω ολα σε φωτος και να σας τα παρουσιασω.
 
μπηκα και νομιζα οτι θα εβλεπα αναφορα στο Pokemon snap Παιχνιδι του nintendo 64 οπου η αποστολη σου ηταν να τραβιξεις τις καλυτερες φωτογραφιες ομως ειδα τοσες πολλες αναμνησεις η καλυτερη παιχνιδομηχανη και απ τις λιγες που μεχρι σημερα χρησιμοποιο ατελειωτες ωρες να παιζουμε Mario cart ολα τα παιδια μαζι απιστευτα
 
εδω τα περιοδικα και οι αφισες μου. οτι μπορεσα να βρω. τα παιχνιδια στο μελλον!

δεν ξερω και γω ποσες φορες ειχα διαβασει το καθε τευχος! :D

Προβολή συνημμένου 39414

Προβολή συνημμένου 39415Προβολή συνημμένου 39416Προβολή συνημμένου 39417Προβολή συνημμένου 39418

δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω να ανεβασω τις υπολοιπες. τις εχω ανεβασει και εδω

DSC02843.jpg

DSC02844.jpg

DSC02845.jpg

DSC02846.jpg

DSC02847.jpg
 
Πω ρε φίλε....με συγκίνησες!! Αν δεν κάνω λάθος το ημερολόγιο είναι από το N64 Magazine, σωστά??
 
να σαι καλα! το ημερολογιο ηταν απο το πρωτο τευχος του Nintendo World. αν βρω και αλλα δωρακια απο περιοδικα θα τα ανεβασω εδω ;)
 
Έχω ανεβάσει μερικές φωρογραφίες εδώ.
 
Μια αφισούλα Turok 2.. Turok 2.jpg

Μερικά NOM's.. NOM.jpg

30 σελίδες F-Zero X και 60 σελίδες Shadowman! Tips.jpg
 
Δεν ήξερα ακριβώς που να το παρκάρω αλλά έπεσα πάνω του και ήθελα να το δημοσιεύσω.

Α Μ Α Ν Αγορά Υπολογιστή



N64.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αρρώστια!!!

Αν και δεν βγάζω άκρη τι τίτλους περιέχει!
 
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά υπάρχει ένα Ν64 στο "Σ'αγαπώ Μ'αγαπάς" - Επεισόδιο 2 στο 8:03.

Μάλλον το έδιναν δώρο με τις μπύρες ή τα πατατάκια... :p

[edit] θα αντικατασταθεί με link στον official ιστότοπο μόλις φτιαχτεί [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχα!! Αυτό από το ΑΜΑΝ δεν το είχα προσέξει ποτέ. Το σαγαπω μαγαπας το βίντεο δε δουλεύει.
 
geo2004z είπε:
(...) Το σαγαπω μαγαπας το βίντεο δε δουλεύει.
Κανονικά μέχρι και πριν από λίγο (τώρα το έκανα edit γιατί έχουμε θέμα copyrights), θα έπρεπε να το βλέπεις. Κάτι συμβαίνει με τον browser σου, γιατί είδα και σε άλλο θέμα ότι δε βλέπεις κάποιες φωτός.
 
Πίσω
Μπλουζα