• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

N64- "Moυσικές" αναμνήσεις...

optimus_prime

RetroN00b
Αντιδράσεις
6
GoldenEye,η μουσική όταν πατούσες pause.Ακόμα και τώρα μπορώ να την ακούω για πολλή ώρα

Turok 2,η μουσική του River of souls

Castlevania 64,η μουσική όταν συναντούσες τον Renon (νομίζω ακουγόταν και αλλού βέβαια)

Imgema

Alien RetroDatabase
Αντιδράσεις
698
@optimus_prime

Αν σου αρέσει η μουσική του Turok 2 δοκίμασε να ακούσεις τα κομμάτια από την έκδοση για PC. Ειναι τα ίδια ακριβώς, απλά έχουν αρκετά καλύτερη ποιότητα στον ήχο.

optimus_prime

RetroN00b
Αντιδράσεις
6
@optimus_prime

Αν σου αρέσει η μουσική του Turok 2 δοκίμασε να ακούσεις τα κομμάτια από την έκδοση για PC. Ειναι τα ίδια ακριβώς, απλά έχουν αρκετά καλύτερη ποιότητα στον ήχο.
Όντως έχουν καλύτερη ποιότητα,απλά εγώ προτιμώ την έκδοση απ'το Ν64 για να μου θυμίζουν το παιχνίδι ακριβώς όπως το έπαιζα :)

River of souls και Lair of the blind ones είναι τ'αγαπημένα μου

Getta Robo

RetroNuts!
Αντιδράσεις
347
Υποδειγμα απο τις δυνατοτητες του N64 μου εχει μεινει στο μυαλο.

Η μουσικη του Neon Genesis Evangelion. Οχι και τοσο καλο παιχνιδι αλλα με απιστευτες συνθεσεις. Σχεδον CD σε μικρου μεγεθους κασετας κιολας.

Μπλουζα