New Old Stock Ν64 games

Να σας θυμισω οτι οποια συνεννοηση για "συναλλαγες" γινεται μονο με pms - και πραγματικα pms, οχι του τυπου "Εχεις pm !!" - εναλλακτικα μπορειτε να χρησιμοποιησετε το subforum αγγελιες.
 
δεν κανω πλακα ......συγκηνηθικα τρελαθηκα αξιος....μπραβο αααααααααα........ρε τυχερε....ε.... τυχερε
 
Και που να δεις φάση όταν ανακαλύπτεις θησαυρό, όχι σε μαγαζιά, αλλά σε κάδο σκουπιδιών!!!!!!!!!!!

(Κάτι ξέρει κάποιος geoanas..... )
 
φυλε .....ειναι αλληθια αυτο εγω ολο play stsion 2 βρυσκο το πυστεβης και δουλεβουν,και μα την παναγια σου το λεω ειναι γεγονως τρεια εχω βρη και δουλεβουν,και το ενα το λεπτο.κρεμασμενο στο καδο περναγα και το πηρα...
 
Τι βρηκε ο geoanas? το δισκοποτηρο της στρογγυλης τραπεζης?
 
Ένα Falcon λειτουργικό...για κάποιους θεωρείται δισκοπότηρο.

Εγώ πάλι θα τον άφηνα στα σκουπίδια. :p
 
καλα δεν εκανα και εσυ το ιδιο δεν θα κανατε,το αλλο play stsionιο2 το χοντρο το βρηκα με των εξυς τροπο, περναγα απο εναν σορο απο σκουπιδια εδω στον πειραια που κανανε απεργια,και στην ακρη ηταν ενα κουτη απο το play stasion 2 και θεωροντας οτι ειναι αδιο το σουταρω (κλοτσησα) με δυναμη και πεταχτηκε απο μεσσα η κοσνολα σαν λαγος απο καπελο το ξαναβαλα στο κουτη και το πηρα και το κουφο δουλεβη (το εδωσα στα ανυψια μου)
 
Maddog είπε:
Ένα Falcon λειτουργικό...για κάποιους θεωρείται δισκοπότηρο.Εγώ πάλι θα τον άφηνα στα σκουπίδια. :p
Εχμ, να κάτι τέτοια λες και ξυπνάς το πατρινό μένος!!!!!!!!! :p :p
 
Καλα ενταξει, εγινε μια φορα, δεν θα ξαναγινει ποτε στην ιστορια.

Ξερω μερικα παλια παιχνιδαδικα στην Αθηνα (οχι τις αηδιες JUMBO κτλ

με τα κινεζικα) αλλα ντρεπομαι να παω και να τους πω αν εχουν sega.

"Καλα ρε φιλε στα 30, σε επιασε η χαρα να τα παρεις? ακομα με αυτα παιζεις?"
 
Καλα ναι αυτο ειναι σαν να επιασες το λοτο και απλα φανηκα τυχερος και το βρηκα,πια 30? απο 8 χρονων κολλημενος με sonic και mario ειμαι δηλαδη απο τοτε που τους γνωρησσα και θα ειμαι μεχρη να πεθανω,και πυστεβα οτι κανεις δεν ασχολουντε με της retro κοσνολες και δεν το εψαχνα εδω πετανε play stasion me ayta ua axsoloynte,προσφατα ανακαληψα οτι υπαρχουν τρελλαμενη και για αυτο γραφτηκα στο sait ντροπη ειναι η γρερασσα και δεν το ξερω

Α......και οπιος ντρεμπετε θα πειναση λε μια παρημια τι εννοω? στο μουστακα στο μαρουση στην λ.ειρηνης βρηκα games για sega saturn απο 10 ευρο,στον ζαχαρια στο περιστερη στης τρεις γεφηρες καρτα μνημης για το sega saturn 15 eyro και στον μουστκα στο κοντα στον σκλαβενητη snes και το ειχε 30ευρο και ολα καινουργια φυσηκα και τα πηρα πριν 3 με 4 χρονια.και οταν ειχα την τυμι να μουν πολιτης σε μαγαζυ με video games η τρελλα και το κολημα μεγαλονη φυλε μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mike είπε:
Καλα ενταξει, εγινε μια φορα, δεν θα ξαναγινει ποτε στην ιστορια.Ξερω μερικα παλια παιχνιδαδικα στην Αθηνα (οχι τις αηδιες JUMBO κτλ

με τα κινεζικα) αλλα ντρεπομαι να παω και να τους πω αν εχουν sega.

"Καλα ρε φιλε στα 30, σε επιασε η χαρα να τα παρεις? ακομα με αυτα παιζεις?"
Η ντρωπί είναι άγνωστη λέξη.

Στα 30; Στα 40+ όχι απλά με έπιασε η χαρά, δεν κάνω τίποτε άλλο παρά να παίζω. Σιγά μη βάλουμε τη ζωή μας σε στεγανά τρίτων!!!!

Gaming is the only way.

Αν θες, χωρίς πλάκα, πες μου τα καταστήματα που ενδιαφέρεσαι και πάω εγώ να ρωτήσω. Δεν έχω τον παραμικρό ενδοιασμό.
 
Εισαι πανω απο 40? Τοτε πας στην κατηγορια "Λεφτάς, που θελει να πραγματοποιησει παιδικα ονειρα"

Απλα υπαρχει ενα μαγαζι απο αρχαιοτατων χρονων εδω στο μαρουσι, που:

-ηταν αρχικα παιχνιδαδικο την δεκαετια του 80, και αγοραζα playmobil κτλ

-τα 90' εγινε "SEGA CLUB" με megadrive στην σειρα οπου πηγαινες και επαιζες

Ηταν της μοδας τα sega club, και ειχε τα κερατα του απο sega.

-Το 2000+ το αγορασε αλλο μαγαζι, και το μετεφερε σε αλλο σημειο, και

τωρα πουλαει ειδη μοντελισμου (με αλλο ονομα μαγαζιου)

ειχα παει πριν 2 χρονια, και ειχε ξεχασμενα κατι παιχνιδια nintendo (SEALED φυσικα)

και μου τα εδινε 10 ευρω το ενα, αλλα ειχα μονο SNES τοτε, και για SNES δεν ειχε εξω. Επρεπε να παει αποθηκη κτλ, αλλα μετα δεν ξαναπερασα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μολις χτες πηρα απο παιχνιδαδικο 6 τιτλους για Ν64 και 3 για snes συν καποια περιφεριακα για Ν64 με 90 ευρω.στο συγκεκριμενο παιχνιδαδικο πηγαινα και πιτσιρικας γιατι ηταν ο μονος που εφερνε παιχνιδια για nintendo στη Συρο.πριν 4-5 χρονια ειχα παρει απο κει το mortal kombat 3 για snes.
 
καινουργια τα πηρες σφραγισμενα?α ναι ανεβασε μια φωτο με αυτα που πηρες
 
σφραγισμενα ναι.ανοιξα οσα ηθελα να παιξω τα υπολοιπα τα αφησα κλειστα.φωτογραφιες συντομα..
 
Πίσω
Μπλουζα