[NILCO] Πολυκασταστήματα

pan_sko

RetroWannaBe
Joined
1 Οκτ 2012
Μηνύματα
72
Αντιδράσεις
21
image_61626.jpg

ΡΕΤΡΟΕΥΡΗΜΑ :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pan_sko ειναι ευκολο να μας δωσεις μερικες πληροφοριες; πώς παιζεται αυτο το επιτραπεζιο; εχει ερωτησεις σχετικες με το καθε πολυκαταστημα;
 
Πρώτη φορά το βλέπω!

Λογικά κάτι σαν τη Monopoly θα πρέπει να ήταν, ή κάνω λάθος;
 
εχεις δικιο cloud ιδιο στυλ
 
Στα αριστερά γράφει 'το παιχνίδι της δεκαετίας του 90";
 
Έχει δίκιο η Katerina, φιλαράκι!

Κάνεις, που το κάνεις το καλό, πες μας και 2 λόγια παραπάνω! ;)
 
pan_sko είπε:


 

D@redevil είπε:
Έχει δίκιο η Katerina, φιλαράκι!

 

Κάνεις, που το κάνεις το καλό, πες μας και 2 λόγια παραπάνω! ;)
 

>>>>>>

http://www.ricardo.gr/buy/paixnidia-hobby/epitrapezia/gia-enilikes/polukatastimata/v/an703141134/ ?????

 

 

pan_sko είπε:
 

 

 

http://www.ricardo.gr/buy/paixnidia-hobby/epitrapezia/gia-enilikes/domination/v/an703141900/

 

 

 

Nα υποθεσω λογω των ιδιων φωτο με τις δημοπρασιες , οτι εισαι το ιδιο προσωπο/εχεις σχεση με τον πωλητη ???

Προς αποφυγην παρεξηγησεων

-το παρων reply δεν ειναι "εν ειδη"κριτικης αλλα περιεργειας

και με την ευκαιρια και μια σκεψη

-τουλαχιστον πριν πουληθουν βγαλε αν θες με το κινητο pan_sko 2-3 αρχειακες φωτο για την Ark για τα παιχνιδια για τα οποια δεν

υπαρχουν τοπικς ή φωτογραφιες οπως π.χ. Λυρα Grand Football Mexico 86 (αν δεν κανω λαθος) e.t.c.

 

για τις οποιες φωτογραφιες σε ευχαριστουμε προκαταβολικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μάλλον κάπως έτσι..
 
ωραίο ευρημα...

μου αρέσουν τα λογοτυπα των εταιριων στη συσκευασία...
 
Χθες έψαχνε η σύζυγος κάτι φωτογραφίες και έπεσε σε μία όπου φαίνεται ένα επιτραπέζιο με το όνομα "Πολυκαταστήματα". "Ορίστε", μου είπε, "Ό,τι πρέπει για το ρετρό". Το θέμα είναι ότι δεν θυμάται πως παίζεται. Εγώ προσωπικά δεν το ήξερα καν. Πιστεύω κάποιος να το έχει παίξει.

2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κάπου εχω ξαναδει αυτο το επιτραπέζιο παιχνιδι, νομιζω ήταν στο πνευμα της ΜΟΝΟΠΟΛΗΣ, με διάφορες επωνυμίες μεγάλων καταστημάτων...
 
Πίσω
Μπλουζα