OS X 10.8 Mountain Lion: Πιο iOS-like ΔΕ γίνεται! :)

16 ευρώ έχει και μπορείς να το βάλεις σε 5 συνολικά υπολογιστές (αυτό με επιφύλλαξη μπορεί να είναι και παραπάνω τα μηχανήματα) .

Εννοείται πως περιμένω 7 μέρες τουλάχιστον να καταλαγιάσει το wow factor από τα fanbois (κάθε λογής) και να φανούν τα όποια προβλήματα μπορεί να προκύψουν, μια και η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται.

Πρώτο σε αναβάθμιση το macbook pro. Έπειτα και τα "σταθερά" !
 
Παίδες καλησπέρα,

Mac user κι εγώ (πρόσφατος από 12/2011) και ευτυχής....

Από Lion σε Mountain Lion τα πράγματα σαφώς καλύτερα, λιγότερη κατάχρηση μνήμης, πιο σταθερά, πιο γρήγορα, νέα προγράμματα (Game Center, Dictation & Speach κτλ.) και το κυριότερο ..... ΦΘΗΝΑ!!! :cool:

Όσοι δεν....ακόμη, παρακαλώ προσέλθετε άφοβα!
 
Καλώς ήρθες στο club και καλή πόρωση!

Το λειτουργικό έχει αποδειχτεί πραγματικά σκύλος ειδικά στο macmini που το αφήνω 24ωρα αναμένο πια. Στον iMac κανένα πρόβλημα, ειδικά εκεί γίνεται οτιδήποτε απαιτεί ζόρισμα και δεν έχει πει "κιχ" ούτε στο macbook αν και ομολογουμένως το τελευταίο το έχω βγάλει από τη τσάντα του μόνο για φόρτιση - εκφόρτιση της μπαταρίας μια και δεν το δουλεύω σχεδόν καθόλου.

Τώρα μαθαίνω και τα win 8 και κάποια στιγμή θα γράψω προσωπικές γνώμες και συγκρίσεις ανάμεσα στα δύο στρατόπεδα.
 
pooky(1) είπε:
Τώρα μαθαίνω και τα win 8 και κάποια στιγμή θα γράψω προσωπικές γνώμες και συγκρίσεις ανάμεσα στα δύο στρατόπεδα.
Τα win 8 μ αρέσουν αρκετά αλλά προσωπικά θέλω να σε δω να γράφεις review για linux.
 
Πίσω
Μπλουζα