Phoenix τευχος 5 στα σκαρια?

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Μιας και πλησιαζουν Χριστουγεννα και μιας και το Phoenix βγαινει χρονιαρες μερες συνηθως (Πασχα, Χριστουγγενα, γενεθλια :) ) λεμε να παμε για το τευχος 5.

Θα παρακαλουσα τους ενδιαφερομενους "συντακτες" να αποστειλουν email να μας γνωστοποιησουν το ενδιαφερον τους και με το καλο να μας στειλουν και τα αρθρα τους.

Το συντομοτερον, το καλυτερον

Για οσους δεν γνωριζουν περι Phoenix ας ριξουν μια ματια εδω να δουνε περι τινος προκειται
 
Wally είπε:
Μιας και πλησιαζουν Χριστουγεννα και μιας και το Phoenix βγαινει χρονιαρες μερες συνηθως (Πασχα, Χριστουγγενα, γενεθλια :) ) λεμε να παμε για το τευχος 5.
Θα παρακαλουσα τους ενδιαφερομενους "συντακτες" να αποστειλουν email να μας γνωστοποιησουν το ενδιαφερον τους και με το καλο να μας στειλουν και τα αρθρα τους.

Το συντομοτερον, το καλυτερον

Για οσους δεν γνωριζουν περι Phoenix ας ριξουν μια ματια εδω να δουνε περι τινος προκειται
Ρε παιδιά, πού πήγαν τα τεύχη του περιοδικού;

:xm:
 
Τί θέματα προτείνετε, για το καινούργιο τεύχος? Και μέχρι πότε είναι το deadline?
 
Δεν προτείνουμε θέματα. Τώρα απ' όσο ξέρω μες το πρώτο δεκαήμερο του Δεκέμβρη καλό είναι να έχουμε τα θέματα.
 
Μας...χρωστάτε ένα αφιέρωμα στην αμίγκα που είχε μείνει στην μέση...παρακαλούμε όπως επανορθώσετε στο επόμενο τεύχος...

(Ένας σίγουρος αναγνώστης σας...)
 
Εσύ άσε την ανάγνωση και κοίτα να γράψεις τίποτα για Amiga, γιατί το περιοδικό όπως πάει θα το μετονομάσουμε σε Atari User!!! :p
 
DINO είπε:
Εσύ άσε την ανάγνωση και κοίτα να γράψεις τίποτα για Amiga, γιατί το περιοδικό όπως πάει θα το μετονομάσουμε σε Atari User!!! :p

Άσε, το αναλαμβάνω εγώ.!

(ακούς εκεί ατάρι...)
 
Πάλι για σοφίτες και μπουντρούμια μιλάτε; :p :p:D:D
 
Μη, όχι με τα Μακ. Δεν θα το αντέξωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Μη, όχι με τα Μακ. Δεν θα το αντέξωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
It's crap. Τι άλλο να πεις; Όσο μεγάλο font και να βάλεις πάλι δεν γεμίζεις σελίδα.
 
Ααααααααααργκχχχ!!!!

Εγώ φταίω που γράφω καλά σχόλια στο κανάλι σου στο youtube!!!!! :p :p:D

Ανακάλεσε, ζήτα συγνώμη γονατιστός και θα βάλω αγγελία να πουλήσω τις Amiges μου και να πάρω ST!!!!!!!
 
Aha ha ha! Όχι η αλήθεια πρέπει να λέγεται με αυτά τα overpriced fashion items! :p

Όχι μην πάρεις ST δεν θα τ'αντέξω. Το να μην έχεις ST προσδίδει μια αίσθηση σταθερότητας και γαλήνης στο σύμπαν μου
 
Χε χε χε χε χε!!!!!!!

Τώρα την πάτησες!!!!!!!!!
 
Κανε δεξι κλικ πανω στo εξωφυλλο και Αποθηκευση ως... :)
 
Μαγκες οτι ειναι να μου στειλετε, πρεπει να το λαβω μεχρι και την αλλη εβδομαδα.

Χρειαζεται και αλλη υλη...
 
Θα δω μήπως μπορέσω μέσα στο weekend να γράψω ένα review για κάποιο Amiga game.
 
Πίσω
Μπλουζα