Phoenix 01 - Οκτώβριος 2008

Mπράβο παιδιά!!!

Πολύ πολύ καλό!!! :cheers:

(Όχι πως πρόλαβα να το διαβάσω... ίσα που το ξεφύλλισα... αλλά λέει!!! :bow: )

-εδιτ-

εμμμ μιά χαζή ερώτηση :nervous: - και παρακαλώ να λείψουν τα πικρόχολα σχόλια :rant:

Μπορούμε να το τυπώσουμε κανονικά, έτσι;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παραφραζοντας το "Have you played Atari today?" το αλαζω με το "Ηave you read Phoenix today?".. αυτο μονο εχω να πω για το mindchild μιας πολυ δημιουργικης ομαδας. Αγαπη, μερακι, υπερβαλλον ζηλος, και πολυ πολυ ορεξη.. ολα στο πιατο σας σε μορφη pdf περιοδικου.

Με το δεξι λοιπον.. :)
 
Άντε καλό βόλι *μπαμ μπαμ μπαμ* (μπαλωθιές) και καλή αρχή! Τα όποια ψιλοελαττωματάκια είμαι βέβαιος ότι θα εξαλειφθούν πλήρως στα επόμενα ultrapro τεύχη.
 
Μπράβο βρε παιδιά, πολύ καλή δουλειά!! Το χιούμορ ειδικά μου θύμησε τις ένδοξες εποχές του pixel!! Αν θέλετε κανα review απο κανα μηχάνημα, εδώ είμαι κι εγώ να βοηθήσω!!
 
We want ALL THE HELP WE CAN GET!!!! ;)
 
Δεν έχω να πω κάτι παραπάνω από όσα είπαν τα φιλαράκια πριν και από όσα γράφει το editorial του περιοδικού...

Ελπίζουμε να το χαρείτε, όσο χαρήκαμε και εμείς τη διαδικασία της δημιουργίας του!
 
Πωπω...μπράβο παιδιά!!!

Πολλά συγχαρητήρια σε όσους εργάστηκαν για να δημιουργηθεί το περιοδικό...και περισσότερο στον geoanas για το θαυμάσιο κείμενο που έγραψε για το Vectrex (xexe) :cheers: :cheers:

Wally είπε:
We want ALL THE HELP WE CAN GET!!!! ;)
Φυσικά και από εμένα ότι βοήθεια μπορώ να προσφέρω ξέρετε πως θα την έχετε ;)
 
Πολυ ωραια δουλεια! πλουσιο σε Games Reviews και σε παρουσιασεις,μου αρεσε πολυ,Εχει να πεσει διαβασμα,Μπραβο παιδια! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ρε, παντρεύτηκε ο Μάνος; Τι βέρα είναι αυτή που φοράει η μούτζα στο Sensible Soccer; :D

Μπράβο σε όλους!!!!!
 
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!11

:bow: :bow: :bow:

Αν και είχα κάποια (λίγα) inside information κατά την "παραγωγή" του πρώτου τεύχους, ομολογώ ότι ούτε στα πιό τρελά μου όνειρα δεν περίμενα τόσο όμορφο τελικό αποτέλεσμα.

Μπράβο ολόκαρδα σε όλα τα παιδιά που δουλέψανε στον "Φοίνικα". :thanx2:
 
Μπραβο αν και δεν το εχω διαβασει ακομα ,ειμαι σιγουρος για το αποτελεσμα. :cheers:

Και το Pixel οταν γραφοταν και εκδιδοταν,μια παρεα παιδιων ηταν με αγαπη για το αντικειμενο.

Το "περιοδικο" δεν το σπουδαζεις η το'χεις η δεν το'χεις.

Και σεις σιγουρα το'χετε. :thanx2:
 
Ασε τους δευτερους πληθυντικους και στρωσου να γραψεις κατι για το επομενο τεμπελχανα

Αλλωστε το Νοεμβρη θα σε κυνηγαω με το πριονι ετσι κι αλλιως ^2
 
Το περιοδικάκι αυτό λοιπόν είναι ένα από τα καλύτερα πράγματα που έχω δει να συμβαίνουν από τότε που πρωτοεισήλθα στο GRM και είναι πραγματικά μεγάλη μου τιμή (πρωτίστως) και χαρά,να ξέρω ότι έχω συμμετάσχει σ' αυτό !

Η συνέχεια θα είναι ακόμη καλύτερη,κι είμαι βέβαιος γι' αυτό !!!

Όλοι γράψαμε όσα γράψαμε με μεγάλη αγάπη προς αυτό που κάναμε και αυτό φαίνεται στο τελικό,υπέροχο αυτό αποτέλεσμα !

Θα μου επιτρέψετε και δημοσίως να απευθύνω τα ιδιαίτερα συγχαρητήριά μου στον ενορχηστρωτή και κεφαλή του πολύ ιδιαίτερου,αλλά κι απαιτητικού (για να φτάσει εδώ που έφτασε και να είναι αυτό που καμαρώνουμε όλοι τώρα) αυτού πονήματος,τον Shock,και να προσθέσω ασφαλώς ότι όλα τα παιδιά δώσανε και δείξανε το 101% της όρεξης και της διάθεσης τους !

Μπράβο σε όλους παιδιά,το τελικό αποτέλεσμα είναι ένα πραγματικό ψηφιακό κόσμημα !
 
Μου αρέσει !! Μου αρέσει ΠΟΛΥ !!! ;-)
 
Συγχαρητηρια παιδια :clap:

@DINO, επαιζα κ'εγω Prehistoric ;) Ειναι απο τα ελαχιστα παιχνιδια που εχω παιξει :D
 
[OffTopic Mode ON]

Έτσι πάω και γω να βάλω τη γυναίκα μου στο πνεύμα, με κάτι Prehistorik και Bubble Bobble, αλλά δεν της αρέσουν τα videogames ρε παιδί μου!

Κανά Tetris παίζει κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα! :D

[OffTopic Mode OFF]
 
Εξαιρετικη δουλεια!!! Μπραβο σε ολα τα παιδια.

ΥΓ. Ακομα παιδευομαι με το σταυρολεξο :D
 
Φαίνεται όντως φοβερό, αλλά δεν μπορεί να εκτυπωθεί όπως είναι, γιατί δεν θα διαβάζεται με 2 σελίδες σε 1... ίσως αν εκτυπώσει κανείς σε Α3... Δεν βγάζετε και μία έκδοση με απλή σελιδοποίηση (1 σελίδα σε 1 σελίδα) να το ρίξουμε εδώ στον εκτύπα της δουλειάς να το απολαύσουμε;
 
!!

Εξαιρετική δουλειά βρε παιδιά!!! μπράβο εχω μείνει άφωνος απο το αποτελεσμα και την ποιότητα της δουλειάς!!
 
Πίσω
Μπλουζα