Phoenix 08 - Rolling Start!!!

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.797
Αντιδράσεις
4.290
Νομιζω οτι "καιρος γαρ εγγυς", να ξεκινησουμε τις εργασιες για το 8ο τευχος του Phoenix.

Οσοι θελουν να βοηθησουν με τη συγγραφη αρθρων, ας μου στειλουν ενα PM.

Με ενα πρωτο υπολογισμο, νομιζω οτι σε δυο μηνες θα εχουμε τευχος.

Φυσικα αυτο που θα ηθελα ενδομυχως θα ηταν ενα Πασχαλινο τευχος. Αν εχουμε γρηγορα την υλη, νομιζω οτι θα τα καταφερουμε!!

Καλωσοριζω τον Stratos84 στο κομματι του DTP!

Gentlemen, Start Your Engines!!!

http://www.youtube.com/watch?v=McAaXxBWLb4
 
Καλή αρχή και στον φίλο Stratos84 λοιπόν! Καλή δύναμη! :)

Μακάρι να βγει το timeline & να έχουμε πασχαλινό δωράκι! :)
 
Kαι εγω θα ηθελα ενα πασχαλινο τευχος!Και πρεπει να ετοιμασω και κατι να στειλω!
 
Νομιζω οτι μια "σουμα" της περιπετειας σου με τον KAT, θα ηταν εξαιρετικα ενδιαφερουσα.

Απο την αρχη εως τη τωρινη κατασταση ;)
 
Δεν ειναι ασχημη ιδεα..το ειχα σκεφτει και εγω αλλα ελεγα μηπως ειναι too much..αρα λοιπον πρεπει να ετοιμασω 2 θεματα..τον ΚΑΤ και το αλλο που σκεφτομουν...(εχω και ενα τριτο υποψιν αλλα θα το αφησω για αλλο τευχος).Εχουμε επισης και τον grigorios1972 που πιστευω κατι θα ετοιμασει..
 
Παιδιά πνίγομαι αυτό τον καιρό, πριν τα τέλη Απριλίου δεν νομίζω να έχω τίποτα έτοιμο. Ελπίζω να μην βγει χωρίς εμένα το τεύχος αλλά φυσικά αν μαζευτεί ύλη από τα άλλα παιδιά, θα χαρώ να το διαβάσω.
 
Να φτιάξουμε κι ένα 8ο τέυχος :)
 
Κάτι θα προσπαθήσω να συνεισφέρω και εγώ.
 
Ετσι, ετσι!

Να βλεπω ενθουσιασμο!!!

Καντε προθερμανση δακτυλων, ανασυρατε ρετρο-παιχνιδατες αναμνησεις, καρφωστε Spectrum-Amiga-Megadrive κτλ στην TV, αποφασιστε στοχο και ξεκιναμεεεεεεεεε
 
Και εγώ πιστεύω ότι κάτι θα συνεισφέρω... :D
 
Τιμή μου να συνεισφέρω και εγώ σε αυτό το τεύχος!

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!
 
Θα ετοιμάσουμε και μεις (D@redevil και γω) κάτι για το 8ο τεύχος ;)

Stratos84 καλή αρχή και καλή δύναμη.
 
stratos84 καλή αρχή και καλή δύναμη και από μένα! :)
 
I am in... αλλά δεν έχω ιδέα τι να γράψω... ξανά...
 
Ωραία, περίμενα πως και πως να ανακοινωθεί για να ξεκινήσω να γράφω από νωρίς.

Εγώ κλασικά έχω δύο άρθρα να συνεχίσω, τα νέα της demoscene και εκείνο το CPC tutorial τη συνέχεια, και σκέφτομαι μήπως βρω χρόνο και για ένα τρίτο που θέλω να γράψω και με πορώνει.
 
Εμμμ...δεν θεωρείται ανακοίνωση αυτό εδώ το thread; Ξεκίνα! ;)
 
To Σαββατοκύριακο θα τελειώσω το άρθρο που δεν πρόλαβα να στείλω για το προηγούμενο Phoenix. Οπότε ευκαιρία να το στείλω για το 8ο.
 
Πίσω
Μπλουζα