Pixel 071 - Νοέμβριος 1990

Sundog Game info tribute....

χμμμμμ για Amiga είχε κυκλοφορήσει ;;
 
DINO είπε:
Χαχαχαχαχα!!!!! Γειά σου ρε billy!!! :D Η οικονομική κρίση χτύπησε κι εμένα φίλε billy, οπότε πλέον ψάχνω τώρα μόνο για original software για τα Ατάρια μου! Για μηχανήματα, θα δούμε στο μέλλον!

Πάντως όποτε το θυμάμαι, βάζω κανένα παιχνιδάκι Amstrad στον εξομοιωτή... ;)
Mπράβο !! :headbangdude:

Aλλωστε και εγώ για εξομοίωση μιλούσα !!

Δυστυχώς η αγορά home micros εκτός απο χρήμα, προϋποθέτει και αρκετό χώρο για στηθούν και να λειτουργήσουν, που στις περισσότερες περιπτώσεις είναι δύσκολο να βρεθεί... (με αποτέλεσμα τελικά να καταλήγουν σε κανα πατάρι - excuse the pun !!)

krhtikos είπε:
χμμμμμ για Amiga είχε κυκλοφορήσει ;;
Oπως έχουμε ξαναπεί στο παρελθόν, όχι, δυστυχώς... :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εδώ πάντως έχει κάποιες προσπάθειες αναβίωσης του παιχνιδιού.

Δυστυχώς η αγορά home micros εκτός απο χρήμα, προϋποθέτει και αρκετό χώρο για στηθούν και να λειτουργήσουν, που στις περισσότερες περιπτώσεις είναι δύσκολο να βρεθεί... (με αποτέλεσμα τελικά να καταλήγουν σε κανα πατάρι - excuse the pun !!)
Άστα να πάνε!!! :( Ή στους τοίχους σε ράφια. :(

Πιστεύω πως εφόσον έκανες το πρώτο βήμα, με τον καιρό θα φύγεις απο τον στενό "Atari-only" κλοιό, και θα αρχίσεις να "ψάχνεις" και τα άλλα μηχανάκια.
'Αστον! Άστον!! :) :). Θα χρειαστώ την βοήθεια του φίλτατου Dino, για να φτιάξω τα Atari μου. :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χεχε... Θα χαρώ να βοηθήσω! :)
 
Το πρώτο μου Pixel.. Απίστευτες αναμνήσεις μου φέρνει της εποχής και χαλαρά το είχα διαβάσει, μπόμπιρας τότε άπειρες φορές και μου έτρεχαν τα σάλια αφού ακόμα ΔΕΝ είχα υπολογιστή .. Ειδικά το Nightbreed ήτανε μεγάλο απωθημένο..
 
Πίσω
Μπλουζα