Pixel's για νέους κατόχους

AA+

RetroMaNiaC
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
666
Αντιδράσεις
32
Θέλω να δώσω τεύχη που έχω διπλά σε νέους κατόχους κυρίως από εδώ. Γι'αυτό θέλω και την γνώμη σας... Ψηφίστε ποιό τρόπο, πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος....

νούμερα 47,50-62,64,65,67,68,70-75

edit: αφαιρώ απο τα νούμερα όσα έχουν ζητηθεί κατα σειρά προτεραιότητας.
 
Με όσο όσο: θα βρεθεί κανένας μπρούκλης και θα τα κτυπήσει όλα..

Με προτεραιότητα: θα γίνει χαμός απο παράπονα και cyber-σαματά

Με όποιος προλάβει: θα τα χτυπήσουν αυτοί που δεν έχουν δουλεια και θα είναι πάνω απο το Enter.

Θα πρότεινα ένα τεύχος ανα υποψήφιο μέλος, με ανταλαγή. Μπορεί να είναι ένα παιχνίδι, gadget, accessory, donuts.. (και να το στείλω το donut απο εδώ - μπαγιάτικο θα φτάσει!!)

οτιδηποτε.. fair is fair right?

Αν και εδώ που βρίσκομαι δεν υπάρχει περίπτωση να δώ pixel ούτε μετά απο χίλια χρόνια.. :icon_cry:

..
 
Παντως εγω δηλωνω απο τωρα το ενδιαφερον μου και αφηνω και ταχυδρομειο για επικοινωνια jack13@otenet.gr
 
Ο διαμοιρασμός άρχισε και σεβομενος το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας θα γίνει με αγγελίες. Βεβαια επειδή μου είναι λιγο βαρβαρο 52 αγγελιες αν θέλετε ισως μπορούμε να συνενοηθούμε μεσω αυτού του topic ώστε να πει ο καθένας ποια τεύχη θέλει. Οσα τευχη τα θέλουν περισσότεροι από ενας τοτε ειτε μπορείτε να τα βρείτε με pm's / street fighter style η απλά θα γίνει μια αγγελία και ο πρώτος το κερδίζει.

Ευχαριστώ και ελπίζω τα πιξελάκια να περάσουν σε καλά χέρια για τα επόμενα έτη ζωής τους....

ολα τα τεύχη είναι 4euro έκαστος.
 
AA+ κλείνω τα τεύχη 9,21,22,24,25,77,78!!!!
 
Ο Spectrum πεθανε,ζητω ο Spectrum+ :D

5,19
 
5 & 19 δεν έχει το καταστημα, μηπως θα θέλατε κάτι άλλο;
 
Sorry ειναι το προχωρημενο της ωρας,ασε που τα "φιλετα" τα χτυπησε ο George :biglaugh:
 
Αυτά φύγαν από το γρήγορο πιστόλι που ακούει στο όνομα Ακμακας.

hpim1088td4.jpg


Υπάρχουν όμως ακόμα πολλά....

ψήνετε κανείς για το 27?

pixel27fq0.jpg


Ουτε τελάλης στην λαϊκή να ήμουν... έλα έλα πάρε πίξελ , 4 ευρω τα έβαλα.. :D
 
Το Νο. 42, έκλεισε σε μένα....... :cool: και είμαι έτοιμος , για κάθε διεκδικητή :armed: ..... :D
 
Εγώ θα πω το ασθμα που είχε τραγουδήσει η Βίκυ Λέανδρος:

Τα θέλω όλα και τα θέλω αμέσως....... ταρα ρα ραααααααμ (ηλεκτρική κιθάρα)

Θα το κερδίσω το παιχνίιιιιδι αυτόοοοοοοοο :headbangdude:
 
AA+ είπε:
Αυτά φύγαν από το γρήγορο πιστόλι που ακούει στο όνομα Ακμακας.
hpim1088td4.jpg


Υπάρχουν όμως ακόμα πολλά....

ψήνετε κανείς για το 27?

pixel27fq0.jpg


Ουτε τελάλης στην λαϊκή να ήμουν... έλα έλα πάρε πίξελ , 4 ευρω τα έβαλα.. :D
Το 27 το θελω εγω γιατι ειμαι και msx-as :) Θελω να το αγοράσω!!!
 
Rygar είπε:
Εγώ θα πω το ασθμα που είχε τραγουδήσει η Βίκυ Λέανδρος:
Τα θέλω όλα και τα θέλω αμέσως....... ταρα ρα ραααααααμ (ηλεκτρική κιθάρα)

Θα το κερδίσω το παιχνίιιιιδι αυτόοοοοοοοο :headbangdude:
μην τα πετάς έτσι απότομα γιατί με την τσίμπλα στο μάτι και την ανεργία να με μαστιγώνει παθαίνω ένα σόκ... :animeek: παντως αν θες κανενα τευχος εδω είμαστε... :rolleyes:
 
Ευχαριστώ Αγγελε, αλλά δεν έχω χώρο. Γεια αστείο το έγραψα :D
 
Επειδή έχω ψιλομπερδευτεί, ΑΑ+ , θα τα βάζεις ένα ένα στις αγγελίες, ή μπορώ να "κλείσω" κάποια τεύχη από εδώ;
 
akmakas και teflon τα pixel σας έφυγαν σήμερα. nikodr περιμένω απάντηση για νούμερα. Dino λογο πολλών τευχών και επείδη θα ήταν χρονοβόρο και δύσκολο να τα ανεβαζα ένα ένα με δημοπρασίες, ασε που θα ήταν και αντιαισθητικό για το τοπικ των αγγελιών λέμε εδώ ποια νούμερα μας ενδιαφέρουν αρκεί να μην τα έχει προλάβει άλλος...

Rygar είπε:
Ευχαριστώ Αγγελε, αλλά δεν έχω χώρο. Γεια αστείο το έγραψα :D
Να βρείς χώρο γιατί θέλω να σου κάνω δώρο το super pixel 1988 για την βοήθεια σου τότε με τον Amstrad και τις μεταφορές αρχείων... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θέλω τα 27 ως 41 αν γίνεται.Όσα έχουν μείνει δηλαδή αν κάποιος άλλος τα πήρε.θα περάσω αύριο αν γίνεται κάποια πρωινή ώρα από το μαγαζί?
 
Τα πρώτα τεύχη που θα τα βρούμε....κανένας δεν υπάρχει εδώ που να τα έχει διπλά η τριπλά... :D :D:D
 
Πίσω
Μπλουζα