[Plaggon Plast] Jumpy Rabby ('70s)

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.775
Και εκει που χαζολογουσα στο ebay....να σου ξαφνικα πετιεται ο λαγος!!! :eek:

Εταιρεία: Plagon Plast


Παιχνίδι: Jumpy Rabby



Ark:
http://retrodb.gr/ark/?q=node/1235

 


Κατασκευη:
Ελληνικη


Ετος:
197?




Σκοπος του παιχνιδιου

Ευκολος.... :D ....να φτασετε πρωτοι το λαγουδακι σας στην κορυφη!!!! :D

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Και με μια μικρη ψαχτικη....η εταιρια υπαρχει ακομα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αλλο ένα ρετρό εύρημα!

Ευχαριστούμε!

Μου θυμίζει τα ''Χαρούμενα Ιπποποταμάκια''...

Το λογότυπο της εταιρείας είχε κυκλοφορήσει και σε αυτοκόλλητο; Γιατί κάτι μου θυμίζει...
 
μόλις το απέκτησα... τα κουνελάκια για να πάνε από τη μία θέση στην άλλη ζόρικο πράγμα....
 
wiimaniac είπε:
μόλις το απέκτησα... τα κουνελάκια για να πάνε από τη μία θέση στην άλλη ζόρικο πράγμα....
Καταρχας καλοριζικο! :thumbup:

Κατα δευτερον,μια χαρη... #) ...μηπως θα μπορουσες να τσεκαρεις αν γραφει καπου

στην συσκευασια Η' στις οδηγιες καποια χρονολογια,ετος κατασκευης,κατι;

Απλα ρωταω για να ενημερωσω το αρχικο post. :)

Ευχαριστω εκ των προτερων. :)
 
Μου το είχαν δωρίσει αυτό περίπου το 1982-1983! Ήταν πριν τα happy hippo το οποίο επίσης είχα! Μπράβο ωραία ανάμνηση!
 
Δυστυχώς δεν υπάρχουν οδηγίες μέσα και δεν νομίζω να υπήρχαν εξ αρχής... από γράμματα πάνω στο κουτί δεν υπάρχουν άλλα από αυτά που έβγαλα φωτογραφίες. Για το πως παίζεται σκέφτηκα ότι ξεκινάνε όλοι οι παίχτες ταυτόχρονα μέχρι να φτάσει το κουνέλι τους στο καλαθάκι όποιος το καταφέρει, μεταφέρει τον δείκτη μία θέση προς τα πάνω, όποιος φτάσει τον δείκτη του πρώτος στην τέταρτη θέση θα είναι ο νικητής.

fetch


fetch


fetch


δεν θα τις μάθω τελικά ποτέ τις φωτό σε αυτό το σαιτ... δεύτερη προσπάθεια... Έψαξα και στο παιχνίδι μήπως είναι καμία ημερομηνία ανάγλυφη κάπου... τίποτα...

ΥΓ παραιτούμαι... δεν ξέρω πως να ανεβάζω φώτος....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δεν θα τις μάθω τελικά ποτέ τις φωτό σε αυτό το σαιτ... δεύτερη προσπάθεια... Έψαξα και στο παιχνίδι μήπως είναι καμία ημερομηνία ανάγλυφη κάπου... τίποτα...

ΥΓ παραιτούμαι... δεν ξέρω πως να ανεβάζω φώτος....

IMG_3347.jpg

IMG_3349.jpg

IMG_3348.jpg
 

1@wiimaniac[/USER]

Με τον παρακατω οδηγο τον δοκιμασες? :)

Ανεβασμα φωτογραφιων μεσα στα post VB ver. 5.2.0

Δοκιμασε και αν παλι δεν σου βγει,φτιαξε ενα αλμπουμ εδω και τις περναω εγω στο post σου. ;)

Τι θα κανεις....

Θα πας στο προφιλ σου,εκει που γραφει "Φωτογραφιες" θα επιλεξεις το κουτακι που γραφει "Προσθηκη φωτογραφιας", θα σου εμφανισει ενα παραθυρο

με για την δημιουργια αλμπουμ,γραφεις ενα τιτλο στο αλμπουμ,επιλεγεις το κουτακι που γραφει "Ανεβασμα" το οποιο θα σε οδηγησει στους φακελους σου στο pc,επιλεγεις φωτο,πατας "Ανοιγμα" και αυτοματα αρχιζουν να ανεβαινουν.

Μολις τελειωσει το ανεβασμα,πατας "continue" στην συνεχεια "Αποστολη μυνηματος" και ετοιμο το αλμπουμ! :)

Ακουγεται δυσκολο αλλα ειναι πολυ απλο στην πραξη. ;)

Φροντισε μονο η ονομασια των φωτο να ειναι με λατινικους χαρακτηρες. ;)

Τα off topic θα περασω αργοτερα να τα καθαρισω! :)

 
Πίσω
Μπλουζα