Playmobil: Διοράματα

Μακάρι δεν λες τίποτα.... :( θα σου έφερνα κ φουντούνια όχι τίποτα άλλο....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ:biglaugh:
 
Το πρόβλημα είναι τα χρήματα για τους κωδικούς!Κατά τ'άλλα η όλη διαδικασία δεν θα με κούραζε καθόλου!
 
Ενα ακομα διοραματακι...DSC02227.jpg...ελπιζω να σας αρεσει! :D

Attack at the Fortress.jpg

DSC02224.jpg

DSC02225.jpg

DSC02229.jpg
 
Άγρια Δύση rulezzzzzzzz

Υγ. Δικό σου είναι? Μας έχεις μπερδέψει :p
 
υπερπαραγωγη ειναι ολα αυτα τα διοραματα!!!!!!!συγχαρητηρια σε ολους οσους ασχολουνται και ευχαριστουμε πολυ για τις φωτογραφιες!!!!!!!!
 
Kambia είπε:
Άγρια Δύση rulezzzzzzzz
Υγ. Δικό σου είναι? Μας έχεις μπερδέψει :p
Ναι,δικο μου! :D

Ειπα να φτιαξω κι εγω ενα να δω πως ειναι... :p :D
 
Πάρα πολύ όμορφες! :)

Εννοείται ότι έχεις 2 must συλλογές, που τα παιδιά θα τις δουν με αγάπη! Πειρατές και Ινδιάνους (Κάααααμπιααααα! :) )

Έχεις κάνει πολύ ωραία δουλειά! Έχεις κι άλλα?
 
Δειτε τι βρηκα και εμεινα (να μη το πω :zip: )...ειναι απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:Playmobil Minas Tirith.jpg...φοβερο ετσι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
stayros είπε:
Δειτε τι βρηκα και εμεινα (να μη το πω :zip: )...ειναι απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:...φοβερο ετσι?
Πωπώωωω! :)

Είχες, δεν είχες, με κούφανες πάλι! :)

Ε, ρε χάθηκε να έχω κι εγώ ένα θεριό σπίτι να χωράνε όλα μέσα?....
 
Kambia είπε:
Τις θυμάμαι :) Τα έχεις μόνιμα στημένα? Άλλες φωτογραφίες από playmobil έχεις? :)
Φωτογραφίες πολλές. 'Οχι τα έχω μαζέψει. Αυτό με τον χώρο είναι πρόβλημα. Δεν χωράει τίποτα άλλο κάτω από το κρεβάτι.
 
Νομίζω οτι αξίζει να δείτε αυτές τις φώτο μια-μια


 
And1...ωραιες οι φωτο αλλα θα ταιριαζαν καλυτερα εδω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχεις δικιο...μετα το ειδα...
 
Σαν να εχουμε καιρο να δουμε κατι

καινουργιο σε αυτο το θρεντ ε? ::)

Οριστε λοιπον...φρεσκο πραμα λεμε...Ελληνικο!!!! :D

DSC02377.jpg

DSC02368.jpg

DSC02369.jpg

DSC02373.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να και η κλοπή του μουσείου. Ωραίο και... επίκαιρο θα έλεγα :D
 
Stavros το μπαούλο εκεί αριστερά (το καφέ ντε) είναι απο το πειρατικό καράβι ή ήταν στο σετ:θυσαυρός του βασιλιά απο τον κατάλογο εξαρτημάτων?
 
Kambia είπε:
Να και η κλοπή του μουσείου. Ωραίο και... επίκαιρο θα έλεγα :D
Aν εννοεις την κλοπη στο Μουσειο της Αρχ.Ολυμπιας...Ναι,αυτη ηταν και η εμπνευση! ;)

and1 είπε:
Stavros το μπαούλο εκεί αριστερά (το καφέ ντε) είναι απο το πειρατικό καράβι ή ήταν στο σετ:θυσαυρός του βασιλιά απο τον κατάλογο εξαρτημάτων?
Οντως...το μπαουλο το "δανειστηκα" απο το Πειρατικο... :)
 
αν θες μπορείς να το δανείσεις και σε μένα :p χαχαχαχαχαχαχαχαχ ωραίο και αυτό το set !!!!μμμμ πρέπει ν ανεβάσω κ γω.....
 
Πίσω
Μπλουζα