Playmobil

Απλα αυτος ο καταλογος εξαρτηματων απευθυνεται (απ'οτι φαινεται δηλαδη) σε συλλεκτες!

Και προφανως την εχει παρει "γραμμη" την δουλεια η Playmobil --οτι υπαρχουν και συλλεκτες--με τους παλιους δυσευρετους συλλεκτικους κωδικους και τσιμπαει τις τιμες.

Οπως και να εχει, το σιγουρο ειναι οτι γινουν και παλι αναρπαστοι ορισμενοι κωδικοι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και βλέπω ότι το μεσαιωνικό σπίτι ξεκίνησε από 43? πριν κάποια χρόνια και τώρα θα ανέβει στα 48?.Από ότι φαίνεται στα κομμάτια που έχουν πολλή ζήτηση ανεβάζουν τις τιμές!
 
stayros είπε:
zouzou...θα σε μαλωσω...δεν παρακολουθεις! :p :D
Βικτωριανη Αγγλικη/Γαλλικη φρουρα. Κωδικος 6305

Βικτωριανη Διαφημιστικη Κολωνα.Κωδικος 6306
A! καλάαα! ήταν σκέτα και δεν τα είδα :)

Ευχαριστώ!

Δεν έχουν φιγούρες όμως :( δε μου αρέσουν έτσι...
 
Γράφτηκα με 5? στο ξένο forum playmofriends.Τα χρήματα τα δίνεις μια φορά,και δεν έχει συνδρομή!Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τα παιδιά,απαντούν στις ερωτήσεις,και υπάρχουν και αρκετοί Έλληνες!!!!Οτιδήποτε βρω,από σπάνια sets κλπ,θα βοηθήσω!
 
Παιδιά ξέρουμε το πότε περίπου είναι να έρθουν τα καινούργια classic edition; Εκτός των άλλων, ''καίγομαι'' για το μουσείο και ότι άλλο παίζει από τα παλιά!
 
REVOX είπε:
Παιδιά ξέρουμε το πότε περίπου είναι να έρθουν τα καινούργια classic edition; Εκτός των άλλων, ''καίγομαι'' για το μουσείο και ότι άλλο παίζει από τα παλιά!
Oλοι για αυτα "καιγομαστε" χεχεχεχε.... :)

Αυτα αναμενονται να κυκλοφορησουν μεσα στο καλοκαιρι στην Γερμανια

οποτε εδω τα περιμενουμε του χρονου.Λιγο υπομονη! :)
 
stayros είπε:
Oλοι για αυτα "καιγομαστε" χεχεχεχε.... :) Αυτα αναμενονται να κυκλοφορησουν μεσα στο καλοκαιρι στην Γερμανια

οποτε εδω τα περιμενουμε του χρονου.Λιγο υπομονη! :)
Εντάξη :( Θα αντέξουμε πιστεύω μέχρι τότε...!
 
ι m back!!!!γεια σας και πάλι ρετροφιλαράκια μου.μετα απο πολλες μέρες αποχης επέστρεψα στα πάτρια.λοιπόν.έχουμε τα υπογλώσια έτοιμα???? ρίξτε μια ματιά...

DSC00644.jpg.ωραίο εεε? κ ένα μικρό δείγμα τις συλλογής μου..

DSC00663.jpg..το ντουλάπι με τα μικρά πολυ σπάνια κουτιά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:eek: o_O :eek: o_O :eek: θα μας τρελάνεις τελείως!!!!!είναι υπέροχα!!!
 
Ρε συ Γιαννακη...ΑΜΑΝ...μας ξεκανες...λυπησου μας...:precry2:

Ωραια συλλογη παντως! :thumbup:
 
giannislarisa είπε:
ι m back!!!!γεια σας και πάλι ρετροφιλαράκια μου.μετα απο πολλες μέρες αποχης επέστρεψα στα πάτρια.λοιπόν.έχουμε τα υπογλώσια έτοιμα???? ρίξτε μια ματιά....ωραίο εεε? κ ένα μικρό δείγμα τις συλλογής μου..

..το ντουλάπι με τα μικρά πολυ σπάνια κουτιά...
...Και που νόμιζα ότι μόνο εγώ γεμίζω ντουλάπια :D ....άσε που μια περίοδο έβαζα μέχρι και στα ντουλάπια της κουζίνας μέχρι να βρω χώρο για να τα κρύψω, αλλά όταν ανακάλυψα ότι το βαφτιστήρι την είχε πιάσει την δουλειά και όλο στην κουζίνα βρισκόταν, αναγκάστηκα να τα μεταφέρω επειγόντως ;) ...Πολύ ωραία συλλογη giannislarisa....βλέπω και κάτι σπάνια ωραία κομμάτια...
 
ευχαριστώ παιδια για τα σχόλια.ατό είναι ένα μικρό δειγματάκη της συλλογης.χεχεχε.σε λιγο καιρό και τα υπολοιπα.εκει θα πέσει πολυ γέλιο...
 
Χρονια Πολλα σε ολες τις Μαμαδες!!!!!!! :flower:

DSC02851.jpg
 
Πολύ ωραίο και συγκινητικό!!!!!!!!!!!!!
 
Ήμουν 100% σίγουρος ότι θ' ανέβαζες μια φώτο σχετικά με playmobil και την γιορτή της μητέρας!!!! Ά ρε Stavro γι άλλη μια φορά είσαι μπροστά :bow: :bow: :bow:
 
Πανέμορφο!!! :flower:

Μπράβο Σταυρί μου! ;)
 
Ευχαριστούμε Σταύρο για τις ευχές. Να χαιρόμαστε τις μανούλες μας και να μας χαίρονται τα παιδάκια μας.
 
Γεια σου Σταύρο ευαίσθητη ψυχη.πολυ ωραίο το θεματάκι. :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
 
Και έλεγα "Δε θα φτιάξει κάτι ο Σταύρος? " :D

Πολύ όμορφο. Ευχαριστούμε για τις ευχές.
 
Σταυρο πολυ ομορφη και γλυκια η σκεψη σου για τη γιορτη της μητερας :)

χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες του ρετρομανιαξ!!!
 
Πίσω
Μπλουζα