Playstation 5

Εγώ πάντως που το γύρισα από PS4 Pro σε Xbox Series S δεν το έχω μετανιώσει!!! Και τρέχω κανονικότατα emulators σε developers mode!!

Μπα, είμαι fanboy της Sony, εδω και πολλα χρονια. Δεν εχω πιασει χβοχ στα χερια μου ποτε.
Εκτος αυτου αποτι διαβαζω δεν σπαει το συστημα αυτο. Ενω με τη σονυ κατι γινεται - θα γινει. (στα -4,-5)
 
Μπα, είμαι fanboy της Sony, εδω και πολλα χρονια. Δεν εχω πιασει χβοχ στα χερια μου ποτε.
Εκτος αυτου αποτι διαβαζω δεν σπαει το συστημα αυτο. Ενω με τη σονυ κατι γινεται - θα γινει. (στα -4,-5)

Και εγώ για PS5 πηγαινα, γιατί ήμουν πολύ ευχαριστημένος από το PS4 Pro και το VR!!

Αλλά ουσιαστικά η απαίτηση να αγοράσω όλον τον εξοπλισμό και software VR από την αρχή για το PS5, σήμαινε no go για μένα, ειδικά σε συνδιασμό με την (ανύπαρκτη) διαθεσιμότητα.

Εάν είναι να έχω δύο συστήματα VR σε λειτουργία, πήρα σε PC και τελείωσε το θέμα εκεί!!!
 
Unreal Engine 5 Revealed! | Next-Gen Real-Time Demo Running on PlayStation 5

Εκλεισαν 3 + χρονια απο το βιντεο που εριξε τα σαγονια των gamers με τα απιστευτα γραφικα του.

Ακομη και σημερα ομως οποιος βλεπει το βιντεο μονο θετικα σχολια μπορει να πει για τα υπεροχα γραφικα του με την unreal engine 5.

Oταν βγουν και σε παιχνιδια τετοια γραφικα βλεπω να πανηγυριζουν οι gamers σε ολο τον πλανητη με ζητοκραυγες ακομη και στους δρομους και με πυροτεχνηματα χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Aν και δεν με ενδιαφερουν καθολου οι νεες κονσολες μετα το xbox 360 παρακολουθω τις εξελιξεις γενικα στο gaming.

Ετοιμαζεται να βγει τον επομενο χρονο το νεο αναβαθμισμενο playstation 5 pro ωστε να δωσει μια ωθηση στο συγχρονο gaming για καλυτερες επιδοσεις στα γραφικα.

 
Πίσω
Μπλουζα