Posers Anyone ???

μια μικρη γευση απο την αποψινη μου αμφιεση..κριμα δεν θα με ακολουθησετε!! :(

 
mpilias_girlfriend είπε:
don μενεις αθηνα?σε ψηνει?http://www.gagarin205.gr/dates.php?theid=352
firehouse ειμαι χρονια στο φαν κλαμπ..αν με ψηνει;τσουρουφλισμενος ειμαι! :)

α,και παιδες,οχι οτι εχει σημασια,αφου ολοι γουσταρουμε,αλλα εγω στο συγκεκριμενο θρεντ αναφερω πιο πολυ γκλαμ μεταλ μπαντες και οχι Tyketto, PC69, etc.. O Phil βεβαια το πιασε αμεσως..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
TEΛEIA

don dokken είπε:
firehouse ειμαι χρονια στο φαν κλαμπ..αν με ψηνει;τσουρουφλισμενος ειμαι! :) α,και παιδες,οχι οτι εχει σημασια,αφου ολοι γουσταρουμε,αλλα εγω στο συγκεκριμενο θρεντ αναφερω πιο πολυ γκλαμ μεταλ μπαντες και οχι Tyketto, PC69, etc.. O Phil βεβαια το πιασε αμεσως..
επιτελους θα παω σε μια σχετικη συναυλια με παρεα!!!
 
don dokken είπε:
α,και παιδες,οχι οτι εχει σημασια,αφου ολοι γουσταρουμε,αλλα εγω στο συγκεκριμενο θρεντ αναφερω πιο πολυ γκλαμ μεταλ μπαντες και οχι Tyketto, PC69, etc.. O Phil βεβαια το πιασε αμεσως..
Αν και συνηθως βαριέμαι να απαντάω σε ανακρίβειες, αλλα έχοντας ταυτόχρονα και συναίσθηση οτι μας παρακολουθούν και μικρά παιδιά, ας κάνουμε μια προσέγγιση στις λίστες του Phil και του υποφαινόμενου και να συγκρινουμε τα είδη :

Phil_Vr

Κώδικας:
Fastway - Hard Rock
Pair a Dice - Hard Rock
Nitro - Melodic Metal
Tuff - Sleaze Glam
Icon - Melodic Rock
Moi

Κώδικας:
Gotthard - Melodic Rock
Lillian Axe - Hard Rock
Danger Danger - Hard Rock
Shark Island - Hard Rock
Tyketto - Melodic Rock
Pink Cream 69 - Melodic Metal
Danger Danger - Hard Rock
Μια μπαντα glam ολη κι όλη εχει ο φιλτατος Phil. Γενικότερα πάντως , η σκηνή του "poser" περιελάμβανε (και περιλαμβάνει) όλα τα παραπάνω είδη , ακόμη και τα AOR / Lite AOR. Αυτά τα ολίγα απο μένα, και μην ξεχνάτε, μας διαβάζει κόσμος :p
 
(Και έλεγα ρε Τάκη που στο καλό είσαι από την αρχή του νηματίου!!!! Εξαιρετικός!!!! )
 
σχετικα ασχετο. στη θεσσαλονικη εμαθα εχετε σουπερ μαγαζια που παιζουν hair metal. εμεις εδω απο οτι ξερω τπτ.ποσο τυχεροι ειστε!!!!ποσο ξενερωτοι ειμαστε :(
 
keeper7k είπε:
Αν και συνηθως βαριέμαι να απαντάω σε ανακρίβειες, αλλα έχοντας ταυτόχρονα και συναίσθηση οτι μας παρακολουθούν και μικρά παιδιά, ας κάνουμε μια προσέγγιση στις λίστες του Phil και του υποφαινόμενου και να συγκρινουμε τα είδη :
Phil_Vr

Κώδικας:
Fastway - Hard Rock
Pair a Dice - Hard Rock
Nitro - Melodic Metal
Tuff - Sleaze Glam
Icon - Melodic Rock
Moi

Κώδικας:
Gotthard - Melodic Rock
Lillian Axe - Hard Rock
Danger Danger - Hard Rock
Shark Island - Hard Rock
Tyketto - Melodic Rock
Pink Cream 69 - Melodic Metal
Danger Danger - Hard Rock
Μια μπαντα glam ολη κι όλη εχει ο φιλτατος Phil. Γενικότερα πάντως , η σκηνή του "poser" περιελάμβανε (και περιλαμβάνει) όλα τα παραπάνω είδη , ακόμη και τα AOR / Lite AOR. Αυτά τα ολίγα απο μένα, και μην ξεχνάτε, μας διαβάζει κόσμος :p
πω πωωωω..τι μαθαινει κανεις!! ενυγουεη,εχεις την ορμη του νεοφωτιστου..

εγω,ομως εχω τη βαρεμαρα του βετερανου και δε θα επεκταθω..

Τοσα χρονια τσακωνωμασταν με τους επικους,οχι και μεταξυ μας τωρα που γιναμε πολλες.. ;)
 
Για να μην τσακωνεστε λοιπον οι "βετερανοι" με τους "νεοφωτιστους", ειδικα τωρα που γινατε πολλες - δωστε λιγο προσοχη σε αυτα που θελετε να γραψετε για να μην φτανουμε στο σημειο να εχουμε εκατερωθεν ειρωνιες και μπηχτες και "πεταξει" ξαφνικα το thread απο το παραθυρο.

Η φραση σου Don "α,και παιδες,οχι οτι εχει σημασια,αφου ολοι γουσταρουμε,αλλα εγω στο συγκεκριμενο θρεντ αναφερω πιο πολυ γκλαμ μεταλ μπαντες και οχι Tyketto, PC69, etc.. O Phil βεβαια το πιασε αμεσως.." αφηνει πολυ χωρο για παρεξηγηση :xm:
 
mpilias_girlfriend είπε:
σχετικα ασχετο. στη θεσσαλονικη εμαθα εχετε σουπερ μαγαζια που παιζουν hair metal. εμεις εδω απο οτι ξερω τπτ.ποσο τυχεροι ειστε!!!!ποσο ξενερωτοι ειμαστε :(
και στην Αθήνα έχει! :D
 
Paspartoo είπε:
Για να μην τσακωνεστε λοιπον οι "βετερανοι" με τους "νεοφωτιστους", ειδικα τωρα που γινατε πολλες - δωστε λιγο προσοχη σε αυτα που θελετε να γραψετε για να μην φτανουμε στο σημειο να εχουμε εκατερωθεν ειρωνιες και μπηχτες και "πεταξει" ξαφνικα το thread απο το παραθυρο.
Η φραση σου Don "α,και παιδες,οχι οτι εχει σημασια,αφου ολοι γουσταρουμε,αλλα εγω στο συγκεκριμενο θρεντ αναφερω πιο πολυ γκλαμ μεταλ μπαντες και οχι Tyketto, PC69, etc.. O Phil βεβαια το πιασε αμεσως.." αφηνει πολυ χωρο για παρεξηγηση :xm:
Παλι εγω κιτρινη(εστω,παρατηρηση) Κε Τσικινη;μια φιλοφρονηση εκανα στον Philτατο..ε,και βετερανοι ,απο ηλικια και μονο..αν συνεχιστει η οποια αντιπαραθεση-που αν διαβασες δεν επιθυμω-σου δινω το δικαιωμα( :) σημ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΣΕΝΑ..) να διαγραψεις οτι θες αρχιζοντας απο το δικο μου σχολιο.
 
Ενταξει κυριε Πουαρο, θα το σκεφτω και με τη βοηθεια των καμερων του σταδιου θα λυσουμε και αυτη τη δυσκολη φαση του παιχνιδιου.
 
χεχεχε... ;) ξερεις να αποφορτιζεις καταστασεις.
 
σχετικα ασχετο. στη θεσσαλονικη εμαθα εχετε σουπερ μαγαζια που παιζουν hair metal. εμεις εδω απο οτι ξερω τπτ.ποσο τυχεροι ειστε!!!!ποσο ξενερωτοι ειμαστε :(
Γενικά ναι, στα περισσότερα ροκ/μέταλ μαγαζιά εδώ έχει και από μια βραδιά poser. Αν και τελευταία σιγά σιγά μειώνονται... Έκλεισε και το Χ ρε που είχε poser κάθε Σάββατο! Αθήνα ελπίζω να έχει κάπου κάτι! Please, ας πει κάποιος μαγαζιά! Μετακομίζω σε δυο βδομάδες και θα διψάω για λίγα ποζεράδικα γούστα :(

firehouse ειμαι χρονια στο φαν κλαμπ..αν με ψηνει;τσουρουφλισμενος ειμαι! :)
Υπάρχει Ελληνικό fan club Firehouse;;; Ή μιλάμε για κάποιο διεθνές; Γιατί με ενδιαφέρει...
 
nightquest είπε:
Γενικά ναι, στα περισσότερα ροκ/μέταλ μαγαζιά εδώ έχει και από μια βραδιά poser. Αν και τελευταία σιγά σιγά μειώνονται... Έκλεισε και το Χ ρε που είχε poser κάθε Σάββατο! Αθήνα ελπίζω να έχει κάπου κάτι! Please, ας πει κάποιος μαγαζιά! Μετακομίζω σε δυο βδομάδες και θα διψάω για λίγα ποζεράδικα γούστα :(


Υπάρχει Ελληνικό fan club Firehouse;;; Ή μιλάμε για κάποιο διεθνές; Γιατί με ενδιαφέρει...
international..no greek fun club.

http://www.firehousemusic.com/

για να βγαινουν τα ποζερια σιγα σιγα!!
 
revenge of rock οταν παιζει ο Μητσος ο Σειρηνακης..Λαμπρος συντροφος κ γνωστης..

Sin City o Χρησταρας ο Erotica..αμφοτερα στην Αλεξανδρας.

Το wizard εκλεισε δυστυχως,αν και αυτοι εγιναν ποζεραδες ..μετα την Ολυμπιαδα! :D
 
Το TEXAS club (Στην Ιπποκράτους) έκλεισε?Στην επάνω αίθουσα(μέχρι πριν φύγω απο Αθήνα) έκανε ποζεροβραδιές.
 
Πίσω
Μπλουζα