Project Natal [Kinect]

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Aardvark
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Οταν θα σου ζητησουνε καινουργιο σπιτι γιατι κουτουλανε στο τραπεζι της σαλας και δεν χωρανε να παιξουνε και θα γεμισουν καρουμπαλα θα λες φερτε Wii.
icon10.gif
 
Μέχρι στιγμής ωραία φάση φαίνεται πάντως, δεν θα το ψωνίσω στο RD, αλλά θα του ρίξω ένα μάτι όταν φτάσει στα μαγαζιά.
 
Τα ίδια βλέπαμε και στο Wii. Αλλά αυτό ήταν πρώτο και σάρωσε. Οι mainstreamers δεν θα πάρουν Kinect.

Πάντως αναμένεται wide load shovelware invasion.
 
Wally είπε:
καποιες απο τις φρεσκιες διαφημισεις

Καθολου ευφανταστες με τα κλασικα demographics κολπα (ασπροι, μαυροι, κιτρινοι, κοκκινοι χαιρονται). Που εισαι ρε Πετρο Moore?


Που πας βρε βρωμογερε που θες να παιξεις και kinect ,με τον πρωτο πηδο στον αερα θα σπασεις την μεση σου και θα σου φυγουν τα νεφρα,ενα μηνα με αναρωτικη θα εισαι .

Πρεπει να γραφει πανω ακαταλληλο για ανω των 35.

http://www.youtube.com/watch?v=atKj7ISvN4s
 
Ορθώς ομίλησες!!!!!!!!!!!!!!

Ή έστω να συμπεριλαμβάνεται εκπτωτικό κουπόνι για αγορά ορθοπεδικών ειδών.....
 
Εγώ κάνω pass στην πρώτη φάση. Θα αφήσω να δω πως θα εξελιχθεί και ίδωμεν!!!
 
pooky(1) είπε:
Ορθώς ομίλησες!!!!!!!!!!!!!!
Ή έστω να συμπεριλαμβάνεται εκπτωτικό κουπόνι για αγορά ορθοπεδικών ειδών.....

divined είπε:
Εγώ κάνω pass στην πρώτη φάση. Θα αφήσω να δω πως θα εξελιχθεί και ίδωμεν!!!
Εντάξει παιδιά μην ανησυχείτε...

Μόλις τσακιστεί ο γερό-Wally, θα αναλάβω προσωπικά την αναστήλωση του. :darkglasses:

Όλη η διαδικασία θα ανέβει και στο Youtube για να μαθαίνουν και οι μέλλουσες γενιές από τα λάθη των τωρινών. :P
 
Κι εγώ που νόμιζα ότι η αναστήλωση θα ανέβει στο youtube σαν guide για να γλυτώσει ο κόσμος τις επισκέψεις σε γιατρούς... θα έχει πολλά hits αυτό το videaκι μετά από 1 εβδομάδα κυκλοφορίας kinect... :P
 
Χτες πηγα με τη φαμιλια στο Πλαισιο (στο Mall) οπου ειχε πρωτη παρουσιαση το Kinect.

Ενας ευγενεστατος και εξυπηρετικος ανθρωπος εξηγουσε στους συμμετεχοντες τι παιζει με αυτο το μαραφετι. Τα δικα μου επαιξαν με το mini-game με την βαρκα. Ηταν ιδιαιτερα διασκεδαστικο.

Εντυπωση μου εκανε το 360 που ειχαν. Ετρεχε τα παιχνιδια ως .xex αρχεια. Πρεπει να ηταν dev μηχανακι.
 
Εγώ πάλι πήγα εχθές στο Πλαίσιο στη Βουλιαγμένη και ενώ είχαν ένα τεράστιο διαφημιστικό που ελεγε για 22 του μηνος οταν ρωτησα μου ειπαν πως μονο σε μερικα καταστηματα το ειχαν..Και ετσι εμεινα με τη χαρα...Τελικα Wally πως το βλεπεις?Αξιζει να παρεις?Εμενα προσωπικα μου αρεσουν τα racing και τα fps.
 
Εγω δεν επαιξα. Με εντυπωσιασε παντως το γεγονος οτι τα παιδια "πιασαν" αμεσως το νοημα χωρις επεξηγησεις.

Για lag δεν προλαβα να τσεκαρω αν και δεν παρατηρησα κατι που να μου βαρεσε καμπανακια. Φυσικα υποθετω θα εξαρταται και απο το εκαστοτε παιχνιδι...
 
Θα χωρούσε στο σαλόνι σου, τι λες?
 
Wally είπε:
Εγω προσπάθησα να πάιξω. Με εντυπωσιασε παντως το γεγονος οτι τα παιδια δεν "πιασαν" αμεσως το νοημα και χρειάστηκαν πολύωρες επεξηγησεις. Για lag παρατηρησα κατι που μου βαρεσε καμπανακια. Φυσικα υποθετω ότι ισχύει για όλα τα παιχνιδια...

FIXED.

Αν έγραφε "SONY" πάνω είμαι σίγουρος ότι θα ήταν έτσι το κείμενό σου!!! :P :P:P
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 
κύριοι, το μέλλον του gaming είναι εδώ:

2s0zl2s.jpg


2wqh2ci.jpg


20z2o2d.jpg


2hrigs0.jpg
 
Η πλάκα είναι οτι θα το πάρουν οι ίδιοι ανθρωποι που μας κορόιδευαν για το wii!

αλλα ξέχασα.. "για τα πιτσιρίκια"...
 
Πες τα γιατι γινομαι κακος μετα. Παντως ειναι ζητημα χρονου να φανει ο πρωτος πανιβλαλας που θα καταφερει να σπασει τη τηλεοραση του χρησιμοποιωντας τηλεκινητικες δυναμεις. Να το δω και αυτο και τι στο κοσμο!
 
Πάντως δεν είδα κάτι σοβαρό να βγαίνει για το launch του Kinect. Τίγκα στην καζουαλιά (hehe). Παρόμοια πράγματα και για το magic wand της sony (δεν θυμάμαι πως το αποκαλούνε επίσημα :) ), αν και εκεί είχαν παρουσιάσει 1-2 παιχνίδια που φαινόντουσαν πιο σοβαρά αλλα δεν είδα να κυκλοφορούνε ακόμα.
 
Πίσω
Μπλουζα