PS Vita: Μια μικρή συλλογή

Για καποιον που διαθετει μονο PS Vita ειναι μια χαρα. Μακαρι να το βγαζανε και στο Wii U! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nα με λειπει.Προσωπικα το θεωρω απο τα χειροτερα final fantasy και ενα απο τα πιο αδυναμα της σειρας.
 
metalcandyman είπε:
Nα με λειπει.Προσωπικα το θεωρω απο τα χειροτερα final fantasy και ενα απο τα πιο αδυναμα της σειρας.
Δεν το εχω παιξει αλλα οι ομιλιες ειναι τραγικες...
 
Ετσι να μεγαλωνει η συλλογη ;) . Κανενα Killzone Mercenary βρες μου σε καλη τιμη .Σιγουρα θα το βρεις σε κανενα πολυκαταστημα low price .Ασχολησου με Rayman Legends .To παιχνιδι αξιζει ολα τα λεφτα του .Σχεδον το τερματιζω στο pc και μαζευω τα σαγονια μου απο τα πατωματα .Οι γαλλοι εκαναν καταπληκτικη δουλεια σε σημειο να "βλασφημισω" και να πω οτι ανετα κοντραρει Donkey Kong και Mario (oxi τα 3d) .Iσως το κορυφαιο platform που επαιξα τα τελευτεα χρονια :eek:
 
Psy_Danis_3 είπε:
Ετσι να μεγαλωνει η συλλογη ;) . Κανενα Killzone Mercenary βρες μου σε καλη τιμη .Σιγουρα θα το βρεις σε κανενα πολυκαταστημα low price .Ασχολησου με Rayman Legends .To παιχνιδι αξιζει ολα τα λεφτα του .Σχεδον το τερματιζω στο pc και μαζευω τα σαγονια μου απο τα πατωματα .Οι γαλλοι εκαναν καταπληκτικη δουλεια σε σημειο να "βλασφημισω" και να πω οτι ανετα κοντραρει Donkey Kong και Mario (oxi τα 3d) .Iσως το κορυφαιο platform που επαιξα τα τελευτεα χρονια :eek:
Τελευταια το βλεπω σταθερα στα 29 ευρω.Δεν πεφτει! Το εχω για PS Vita το Rayman Legends και θα ασχοληθω σε καποια φαση.
 
Σημερα πηγα να ανοιξω το Vita και βρηκα ραγισμενη οθονη... :(
 
Aυτα τα ρημαδια της sony απο μονα τους διαλυονται.
 
Δεν υπαρχει περιπτωση απο δικη σου απροσεξια ειναι .Μηπως το ειχες χυμα σε καμμια τσαντα σου και ακουμπησε πουθενα χωρις να το καταλαβεις ? Γενικα η οθονη ειναι αρκετα ανθεκτικη απο οσο εχω παρατηρησει σε γρατζουνιες και λοιπα .Την εχουμε ταλαιπωρησει αλλα δεν μασαει
 
Πίσω
Μπλουζα