PS Vita: Μια μικρή συλλογή

DarkSynbios

RetroMasteR
Joined
19 Νοέ 2007
Μηνύματα
1.535
Αντιδράσεις
208
Τον τελευταιο καιρο εχω βρει καποια ωραια παιχνιδακια σε τρελες τιμες και η συλλογη μου με παιχνιδια του PS Vita αυξανεται!Εσεις τι εχετε μεχρι τωρα για PS Vita;; :D
 
Δεν εχω τιποτα γιατι με αφηνει παγερα αδιαφορο το psvita:p

Mπραβο ομως σε σενα που εχεις :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραια συλλογη.Δεν εχω επαφη με την κονσολα. Ποιο ειναι το καλυτερο παιχνιδι?
 
metalcandyman είπε:
Δεν εχω τιποτα γιατι με αφηνει παγερα αδιαφορο το psvita:p
Mπραβο ομως σε σενα που εχεις :D
Το ξερω! Χαχαχα! Βασικα το πηρα για ενα και μοναδικο παιχνιδι! Το PSO 2! Αλλα επειδη εκανε 3 μηνες να ερθει αναγκαστικα πηρα και αλλους τιτλους που μπορω να μπω οτι ειναι αξιολογοι.

johnny19818 είπε:
Ωραια συλλογη.Δεν εχω επαφη με την κονσολα. Ποιο ειναι το καλυτερο παιχνιδι?
Γενικα η προσωπικα μιλας; Μεχρι τωρα για μενα ειναι το Dragons Crown! Ενα 2D fantasy action rpg που φερνει λιγο ρετρο κατασταση. Επισης αξιολογα ειναι τα Soul Sacrifice και PSO 2!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ομορφα πραματα,εγω τρια σου ζηλεψα τα πιο generic!




johnny19818 είπε:
Ωραια συλλογη.Δεν εχω επαφη με την κονσολα. Ποιο ειναι το καλυτερο παιχνιδι?
[h=3]Uncharted: Golden Abyss trailer[/h]

 
Μια χαρα σε βρισκω Darksynbie. Καλοπαιχτα!
 
Ωραίος !!!

Εγώ σε κουτάκι έχω μέχρι στιγμής : Mortal Kombat, Wipeout 2048, Uncharted, Metal Gear Solid HD, Rayman Origins, Lumines, Virtua Tennis 4, Little Big Planet Vita, ενώ έχω πάρει και πολλά downloadable όπως το Super Stardust, Escape Plan, Hotline Miami, TxK, Hustle Kings, Sound Shapes, Limbo, Alien Breed...

Φυσικά το έχω τουμπανίσει και με κλασικά PS1 games,PSP games, minis και άλλα (Capcom Classics Reloaded, Sega Mega Drive Classics, Pinball Dreams, Fantasies, Castlevania SOTN, Silent Hill, Resident Evil 1/2/3, Wipeout, G-Police)

Eίναι φοβερό κονσόλι, και δεν προλαβαίνω να φορτίζω μπαταρία !!!
 
Ευχαριστω Γιαννη!! ;)

Other_Reality : Διαβαζω και εσυ εχεις ωραια πραγματα! Βασικα εγω πηρα το πακετο με τα 10 παιχνιδια οπου ειχε μεσα τα : Little Big Planet 2,Wipeout 2048,Motostorm RC,Little Deviants, Ecolibrium, Rachet and Clank και αλλα. Τα πιο πολλα τα εχω διαγραψει για την ωρα λογω οτι το PSO 2 ζηταει update στα 5,5 GB! LOL! Καποια στιγμη θα παρω την 64 GB καρτα!
 
Έλεος ! 5,5 gb ! Eυτυχώς που δεν παίζω online και rpg, με μια κάρτα ακόμη κρατάω...(με τα παραπάνω που είπα, είμαι στο όριο στην 16άρα βέβαια)
 
Η συλλογη σου απο την τελευτεα φορα που βρεθηκαμε αυξηθηκε και αυτο ειναι θετικο μπορω να πω ! Φυσικα δεν λειπει το στοιχειο της Sega και σε αυτην την συλλογη σου :p (πολυ παραξενο ε ?) Killzone Mercenary και Uncharted μακραν τα 2 καλυτερα παιχνιδια so far για το vita κυριως απο αποψη γραφικων ομως .Εχει αρκετα αλλα και φυσικα αναλογα με τα γουστα θα κρινει ο καθενας .Εχω και εγω 5 παιχνιδακια στα κουτια τους
 
Psy_Danis_3 είπε:
Η συλλογη σου απο την τελευτεα φορα που βρεθηκαμε αυξηθηκε και αυτο ειναι θετικο μπορω να πω ! Φυσικα δεν λειπει το στοιχειο της Sega και σε αυτην την συλλογη σου :p (πολυ παραξενο ε ?) Killzone Mercenary και Uncharted μακραν τα 2 καλυτερα παιχνιδια so far για το vita κυριως απο αποψη γραφικων ομως .Εχει αρκετα αλλα και φυσικα αναλογα με τα γουστα θα κρινει ο καθενας .Εχω και εγω 5 παιχνιδακια στα κουτια τους
Ναι και σκεφτομαι αργοτερα να παρω τα PSO 2 Episode 2, Toukiden και God Eater 2. Εσυ πηρες το Killzone;
 
Προτιμησα να κατεβασω μερικα δωρεαν που δινει στα μελη του psn τα οποια ειναι αξιολογα για να ασχοληθεις .To Killzone αν και εχει πεσει αρκετα η τιμη του δεν το αγορασα ακομα λογω αγορας νεου υπολογιστη ! Οποτε μεταφερω για πασχα την αγορα του (αρνι σουβλιζουν οι γερμανοι ? :p
 
P1030545.jpg

Τελευταια προσθηκη στην συλλογη μου.
 
Θα το ηθελα και εγω αλλα δεν εχω κονσολα να το παιξω :p . Για πες εντυπωσεις , εχει μεγαλη διαφορα απο του ps2 ή ειναι σαν να το παιζεις HD σε ps2 emulator;
 
Ajax87 είπε:
Θα το ηθελα και εγω αλλα δεν εχω κονσολα να το παιξω :p . Για πες εντυπωσεις , εχει μεγαλη διαφορα απο του ps2 ή ειναι σαν να το παιζεις HD σε ps2 emulator;
Εχουνε γινει καποιες βελτιωσεις στους χαρακτηρες και στα τοπια και εξαφανιστηκε εκεινο το alliasing, η αναλυση ειναι καθαρη, τα βιντεο πολυ καλα αλλα εχει κατι ψιλα προβληματακια που πιστευω τα αφησανε επιτηδες. Δεν εχω δει του PS3 την εκδοση για να βγαλω συμπερασμα καλο.
 
Καλόπαικτο το καινούριο απόκτημα Dark. Ερώτηση. Το Mortal Kombat είναι καλό; Κανένα Crash έχει βγάλει κονσόλα;
 
Eκει στη sony δεν παιζονται ρε φιλε ημαρτον πια.Ενταξει εβγαλαν μια HD εκδοση στο ps3 ε τι παραπανω εχει να προσφερει και μια psvita εκδοση δεν μπορω να καταλαβω.
 
johnny19818 είπε:
Καλόπαικτο το καινούριο απόκτημα Dark. Ερώτηση. Το Mortal Kombat είναι καλό; Κανένα Crash έχει βγάλει κονσόλα;
Το ΜΚ καλο ειναι αλλα εαν εχεις παιξει τις μεγαλες εκδοσεις μπορει και να ξενερωσεις, το λεω αυτο γιατι στο θεμα γραφικων οι χαρακτηρες εχουν χαμηλης αναλυσης textures σαν να μην υπαρχει η unreal πανω τους. Οσον αφορα για Crash δεν εχει βγει ακομα.
 
metalcandyman είπε:
Eκει στη sony δεν παιζονται ρε φιλε ημαρτον πια.Ενταξει εβγαλαν μια HD εκδοση στο ps3 ε τι παραπανω εχει να προσφερει και μια psvita εκδοση δεν μπορω να καταλαβω.
Το λες σαν για ποιο λογο να το βγαλουνε και στο Vita?
 
Ναι γιαυτο το λεω και δεν δεχομαι οτι και καλα το εβγαλαν και στο φορητο να υπαρχει και για εκει μια εκδοση.Νησαφι πια.
 
Πίσω
Μπλουζα