Puzzle Candy Candy

domniki

RetroJunkie™
Joined
16 Mαϊ 2007
Μηνύματα
3.519
Αντιδράσεις
2.271
Τα puzzle Candy Candy που φαινονται στις φωτογραφιες ανηκουν στον Turrican...μα αυτος ο ανθρωπος εχει σαρωσει το ebay και δεν εχει αφησει καντυ-αντικειμενο για κανεναν αλλο :precry:

puzzle1awm9.jpg


Αν θυμαμαι καλα, τα Puzzle ειναι γαλλικα...αντε Turri, να τα φτιαξεις να τα ποσταρουμε και ετοιμα :clap:

puzzle2alj9.jpg


Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, ή αν ο Turrican επελεξε μονο puzzle με τον Αντονυ, αλλα δεν εχω δει ουτε ενα τερρυκο καντυ-αντικειμενο στην συλλογη του! Ή μηπως οι γαλλοι προτιμουσαν το ζευγος Καντυ-Αντονυ?

Ομορφουλια δεν ειναι τα puzzle?

Προβολή συνημμένου 57685 Προβολή συνημμένου 57686
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όχι δεν είναι τυχαίο ότι η συλλογή μου έχει μόνο τον Anthony!!!:rolleyes:

Βέβαια για όσες θυμούνται διαθέτω και ένα μοναδικό ,extreme, cult ,κομμάτι με τον Terry ( πλένεται μονάχα στο χέρι ) και δεν τολμώ να το ποστάρω εδώ!!!! ;)
 
Ελα βρε Τurri... Ποιόν ντρέπεσαι;;; :D

Δεν είμαστε μιά μεγάλη εμμ... ναι... Καντοοικογένεια;;;
 
Turrican είπε:
Όχι δεν είναι τυχαίο ότι η συλλογή μου έχει μόνο τον Anthony!!!:rolleyes:Βέβαια για όσες θυμούνται διαθέτω και ένα μοναδικό ,extreme, cult ,κομμάτι με τον Terry ( πλένεται μονάχα στο χέρι ) και δεν τολμώ να το ποστάρω εδώ!!!! ;)
Eπρεπε να το φανταστω οτι θα επαιρνες μονο αντονυκα αντικειμενα...

Οσο για το μυστικο cult αντικειμενο, μαλλον μπορουμε να το ποσταρουμε :cool:
 
Όχι....όχι..δεν κάνει! :precry:
 
Turrican είπε:
Όχι....όχι..δεν κάνει! :precry:

Μα... Turri...

 


Άμα η mod γράφει πως δεν υπάρχει πρόβλημα.... γιατί διστάζεις8);;;;


 


Άλλωστε... αρχηγού παρούσης
:wave: ...

 


Μοιράσου τη χαρά με εμάς...!!!



 
ΟΚ! Το κρίμα στο λαιμό σας! :cool:
 
Πρέπει να είμαστε το πιό προχωρημένο Κάντυ φόρουμ σε όλη την υφήλιο!!! :D :D:D:D
 
Με τις πιο βαθυστόχαστες συζητήσεις και με Candy items που φτάνουν σε συνολική αγοραστική αξία τρελά νούμερα!!!!!!!!! :cool:
 
Ευπειθώς και χοροπηδώντας :hurrah: αναφέρω πως χάρη στην Ακάλια απέκτησα το παρακάτω παζλ - μαγνητάκι ψυγείου!!!

Η Κάντυ και ο αγαπημένος της Πρίγκηπας!!!

picture.php
 
Τώρα μπορώ να πω ότι ζήλεψα ακόμα περισσότερο.... είναι τέλειο...

Μπράβο στην Ακάλια και σένα Χουανίτα μου που τα μοιράστηκατε μαζί μας...:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα