Quiz....Ποιο Στρουμφάκι είσαι?

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.765
Τελευταία φορά που έκανα τέτοιο τεστ που έβαλε η Αριάδνη βγήκα ο Σκουντούφλης. Για να δούμε εδώ. Επανέρχομαι με τα αποτελέσματα.

Ε, όχι και ο Γκρινιάρης :eek:

Μισώ τα κουίζ. :tease:

griniaris.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Τελευταία φορά που έκανα τέτοιο τεστ που έβαλε η Αριάδνη βγήκα ο Σκουντούφλης. Για να δούμε εδώ. Επανέρχομαι με τα αποτελέσματα.
Ε, όχι και ο Γκρινιάρης :eek:

Μισώ τα κουίζ. :tease:

εδω το ειχε βαλει η αριαδνη το στρουμφοκουιζ
 
Μπορω να πω οτι επεσε διανα.... :D

ksefteris.jpg
 
Μπαμπα-στρούμφ

mparmpastrumf.jpg
 
Μπαμπα-Στρουμφ και για μένα, και στα δύο τεστ. Ωραία, γιατί αυτός ήταν πάντα το αγαπημένο μου στρουμφάκι :)
 
Χμ, διχασμένη προσωπικότητα. Σπιρτούλης στο ξένο και χαχανούλης στο ελληνικό...καμία σχέση!!
 
Καλα ποσους παπα-στρουφ θα εχει πια αυτό το στρουμφοχωριό :eek:
 
Είμαι ο Προκόπης :)

prokopis.jpg
 
Καμπιουλα μου, εγω, εσυ και ο σταυρος ειμαστε παιδια..προκομένα ητοι προκοπης και ξεφτερης, όχι παιζουμε :cool:
 
αριαδνη είπε:
Καλα ποσους παπα-στρουφ θα εχει πια αυτό το στρουμφοχωριό :eek:
Aπλούστατα, θα χρησιμεύουμε σε διαφορετικά πόστα :) Θα είμαστε ένα πιο σύγχρονο στρουμφοχωριό, οπότε η Dare θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος για όλη την τεχνολογία και θα έχει μαγικά φίλτρα για κάθε υπολογιστή που χαλάει, ο Rio θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος κινηματογράφου, έχοντας έτοιμη την απάντηση για κάθε ταινία που θα αναζητούν οι άλλοι, κι εγώ θα φιλοσοφώ, θα έχω απαντήσεις για θέματα που προβληματίζουν τα στρουμφάκια και θα πάρω και μια συνέντευξη από τον Δρακουμέλ...
 
perlastar είπε:
Aπλούστατα, θα χρησιμεύουμε σε διαφορετικά πόστα :) Θα είμαστε ένα πιο σύγχρονο στρουμφοχωριό, οπότε η Dare θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος για όλη την τεχνολογία και θα έχει μαγικά φίλτρα για κάθε υπολογιστή που χαλάει, ο Rio θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος κινηματογράφου, έχοντας έτοιμη την απάντηση για κάθε ταινία που θα αναζητούν οι άλλοι, κι εγώ θα φιλοσοφώ, θα έχω απαντήσεις για θέματα που προβληματίζουν τα στρουμφάκια και θα πάρω και μια συνέντευξη από τον Δρακουμέλ...

:D :D :D Δεν υπάρχεις! :D :D :D
 
perlastar είπε:
Aπλούστατα, θα χρησιμεύουμε σε διαφορετικά πόστα :) Θα είμαστε ένα πιο σύγχρονο στρουμφοχωριό, οπότε η Dare θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος για όλη την τεχνολογία και θα έχει μαγικά φίλτρα για κάθε υπολογιστή που χαλάει, ο Rio θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος κινηματογράφου, έχοντας έτοιμη την απάντηση για κάθε ταινία που θα αναζητούν οι άλλοι, κι εγώ θα φιλοσοφώ, θα έχω απαντήσεις για θέματα που προβληματίζουν τα στρουμφάκια και θα πάρω και μια συνέντευξη από τον Δρακουμέλ...
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
perlastar είπε:
Aπλούστατα, θα χρησιμεύουμε σε διαφορετικά πόστα :) Θα είμαστε ένα πιο σύγχρονο στρουμφοχωριό, οπότε η Dare θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος για όλη την τεχνολογία και θα έχει μαγικά φίλτρα για κάθε υπολογιστή που χαλάει, ο Rio θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος κινηματογράφου, έχοντας έτοιμη την απάντηση για κάθε ταινία που θα αναζητούν οι άλλοι, κι εγώ θα φιλοσοφώ, θα έχω απαντήσεις για θέματα που προβληματίζουν τα στρουμφάκια και θα πάρω και μια συνέντευξη από τον Δρακουμέλ...

Perla....εγραψες!!!! :thumbup:

αριαδνη είπε:
Καμπιουλα μου, εγω, εσυ και ο σταυρος ειμαστε παιδια..προκομένα ητοι προκοπης και ξεφτερης, όχι παιζουμε :cool:
Λοιπον, αφου οι υπολοιπες θεσεις καλυφθηκαν απο perlastar,D@redevil και Rio....εμεις θα παρουμε το τεχνικο κομματι!!! :D

Η Kambia θα κανει διαφορες μοντες στο εργαστηριο της για να βρει καινουργιες παγιδες εναντια του Δρακουμελ. :D

Η αριαδνη θα κανει ψυχαναλυση σε στρουμφακια που τα απασχολουν τα υπαρξιακα και ερωτικα προβληματα της Candy Candy. :D

Κι εγω...θα φτιαχνω μακετες και σχεδια αποφυγης απο τους Δρακουμελ,Φαγανα κλπ κακους.... :p
 
Thanks παιδιά! Από φαντασία και τρέλα καλά πάμε, κι εγώ και ο Σταύρος που "πιάνει" τέλεια το mood και το συνεχίζει :cool:
 
stayros είπε:
Perla....εγραψες!!!! :thumbup:


Λοιπον, αφου οι υπολοιπες θεσεις καλυφθηκαν απο perlastar,D@redevil και Rio....εμεις θα παρουμε το τεχνικο κομματι!!! :D

Η Kambia θα κανει διαφορες μοντες στο εργαστηριο της για να βρει καινουργιες παγιδες εναντια του Δρακουμελ. :D

Η αριαδνη θα κανει ψυχαναλυση σε στρουμφακια που τα απασχολουν τα υπαρξιακα και ερωτικα προβληματα της Candy Candy. :D

Κι εγω...θα φτιαχνω μακετες και σχεδια αποφυγης απο τους Δρακουμελ,Φαγανα κλπ κακους.... :p
εχω πεθανει στα γελια, δεν υπάρχεις και συ και η πέρλα

όμως δεν εχουμε στρουμφιτα ρε παιδια, μα τιποτα :cry: που παμε χωρις στρουμφιτα
 
Τώρα, ξέρω ότι θα γίνω κακιά, αλλά θυμίστε λίγο τη συμβολή της Στρουμφίτας στο στρουμφοχωριό εκτός από το να stand there and look beautiful! :diablotin:
 
Πίσω
Μπλουζα