Quiz....Ποιο Στρουμφάκι είσαι?

D@redevil είπε:
Τώρα, ξέρω ότι θα γίνω κακιά, αλλά θυμίστε λίγο τη συμβολή της Στρουμφίτας στο στρουμφοχωριό εκτός από το να stand there and look beautiful! :diablotin:
Δημιουργεί ευχάριστη ατμόσφαιρα. Άσε που χωρίς αυτή, θα μας έβαζαν σε υποψίες τα στρουμφάκια... :p
 
Χμφ! Μια στρουμφίτα δεν φέρνει την άνοιξη!!!

Άντε, βγάλτε και μια στρουμφίτα να τελειώνουμε! :D
 
Ξανα έκανα το κουίζ και βγήκα ο Σκουντούφλης. Τουλάχιστον συμφωνώ τώρα με το κουίζ της Αριάδνης...
 
Ενας φιλος ειπε ασχημα πραγματα για την ηθική της στρουμφιτας :D ενω το κοριτσι ηταν τυπος και υπογραμμος και καλλιεργουσε τριαντάφυλλα
 
perlastar είπε:
Aπλούστατα, θα χρησιμεύουμε σε διαφορετικά πόστα :) Θα είμαστε ένα πιο σύγχρονο στρουμφοχωριό, οπότε η Dare θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος για όλη την τεχνολογία και θα έχει μαγικά φίλτρα για κάθε υπολογιστή που χαλάει, ο Rio θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος κινηματογράφου, έχοντας έτοιμη την απάντηση για κάθε ταινία που θα αναζητούν οι άλλοι, κι εγώ θα φιλοσοφώ, θα έχω απαντήσεις για θέματα που προβληματίζουν τα στρουμφάκια και θα πάρω και μια συνέντευξη από τον Δρακουμέλ...

stayros είπε:
Η Kambia θα κανει διαφορες μοντες στο εργαστηριο της για να βρει καινουργιες παγιδες εναντια του Δρακουμελ. :D Η αριαδνη θα κανει ψυχαναλυση σε στρουμφακια που τα απασχολουν τα υπαρξιακα και ερωτικα προβληματα της Candy Candy. :D

Κι εγω...θα φτιαχνω μακετες και σχεδια αποφυγης απο τους Δρακουμελ,Φαγανα κλπ κακους.... :p

Δεν αρκεί να τα φανταζόμαστε, πρέπει και να τα δούμε! Με βάση τα παραπάνω λοιπόν, η κατάσταση έχει κάπως έτσι. (Δεν τα καταφέρνω καλά σ'αυτά, αλλά έκανα μια προσπάθεια :) )

smurfs sketch1-1.jpg
 
perlastar είπε:
Aπλούστατα, θα χρησιμεύουμε σε διαφορετικά πόστα :) Θα είμαστε ένα πιο σύγχρονο στρουμφοχωριό, οπότε η Dare θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος για όλη την τεχνολογία και θα έχει μαγικά φίλτρα για κάθε υπολογιστή που χαλάει, ο Rio θα είναι ο Μπαμπα-Στρουμφ υπεύθυνος κινηματογράφου, έχοντας έτοιμη την απάντηση για κάθε ταινία που θα αναζητούν οι άλλοι, κι εγώ θα φιλοσοφώ, θα έχω απαντήσεις για θέματα που προβληματίζουν τα στρουμφάκια και θα πάρω και μια συνέντευξη από τον Δρακουμέλ...

stayros είπε:
Η Kambia θα κανει διαφορες μοντες στο εργαστηριο της για να βρει καινουργιες παγιδες εναντια του Δρακουμελ. :D Η αριαδνη θα κανει ψυχαναλυση σε στρουμφακια που τα απασχολουν τα υπαρξιακα και ερωτικα προβληματα της Candy Candy. :D

Κι εγω...θα φτιαχνω μακετες και σχεδια αποφυγης απο τους Δρακουμελ,Φαγανα κλπ κακους.... :p

Δεν αρκεί να τα φανταζόμαστε, πρέπει και να τα δούμε! Με βάση τα παραπάνω λοιπόν, η κατάσταση θα έχει κάπως έτσι...(Δεν τα καταφέρνω καλά σ'αυτά, αλλά έκανα μια προσπάθεια :) )

smurfvillage.jpg
 
Μια χαρά το πας! Πολλά κρυφά ταλέντα έχουμε τελικά! :)
 
Πέρλα, τύφλα να'χουν τα αστεία κολλητήρια ναούμ. Πολύ καλό. :thumbup:
 
johnny19818 είπε:
Πέρλα, τύφλα να'χουν τα αστεία κολλητήρια ναούμ. Πολύ καλό. :thumbup:
Το πρωτο που σκεφτηκα μολις το ειδα.... :D

Perla....για αλλη μια φορα.... :bow:
 
perlastar είπε:
Δεν αρκεί να τα φανταζόμαστε, πρέπει και να τα δούμε! Με βάση τα παραπάνω λοιπόν, η κατάσταση θα έχει κάπως έτσι...(Δεν τα καταφέρνω καλά σ'αυτά, αλλά έκανα μια προσπάθεια :) )
Προβολή συνημμένου 119605
φιλεναδα δεν παιζεσαι :bow:
 
Xαίρομαι που σας άρεσε :) Όσοι γνωρίζουν καλά από υπολογιστές μπορεί να το βλέπουν ως πολύ ελαττωματικό, αλλά τι να κάνουμε, δεν ξέρω πολλά από αυτά, εγώ είμαι απλά της σάτιρας και της κωμωδίας #)
 
Perlastar... :bow:

Πολύ μου αρέσουν κάτι τέτοια που σατιρίζουν μέλη του φόρουμ... :)
 
Ωραίο Perlastar. Έγραψες :D
 
Πίσω
Μπλουζα