Retro αντικείμενα του πόθου

Βλέπω είστε ρετροπαθιασμένοι όλοι!!!:biglaugh:
 
Αν έχει κάποιος τη καλωσύνη να πεί και μένα τον αδαή τι είναι αυτο το αντικείμενο που επιθυμεί ο bluenatic και κατέχει ο telonio?
 
telonio, το lament configuration (μπρρρ!!!) το βρήκες στο εγχώριο εμπόριο, ή το παρήγγειλες από το εξωτερικό;
 
Το είχα παραγγείλει από Αμερική πριν από μερικά χρόνια. Το έχω δει και εδώ σε κάνα δυό μαγαζιά αλλά στην διπλάσια+ τιμή. Είναι κατασκευασμένο από την Neca.
 
Nice. Όταν νιώσω αρκετά τολμηρός θα παραγγείλω κι εγώ ένα :D
 
Μπορείς να παραγγείλεις και αυτό :

rgb4bg5.jpg
 
Και αφου ριξω ενα ευχελαιο για τα παραπανω...

honda-nr750.jpg


16 χρονια εχουν περασει και φαινεται σαν να σχεδιαστηκε αυριο
 
DINO Το έχω και αυτό!

bluenatic Είναι εντυπωσιακή κατασκευή o κύβος αλλά έχει ένα πρόβλημα. Τα περίεργα σχέδια είναι μεταλλικά και κολλημένα επάνω στο ξύλο. Με το καιρό και σε θερμοκρασία δωματίου, ξεκολάει το σχέδιο από το ξύλο και πρέπει να το ξανακολλήσεις. Παρ'ολλα αυτά δεν παύει να είναι εντυπωσιακό.
 
telonio είπε:
[...] σε θερμοκρασία δωματίου, ξεκολάει το σχέδιο από το ξύλο [...]
No wai..!!! Αν το έχω σπίτι μου και αντιληφθώ έστω και την παραμικρή αλλαγή στη μορφή του κύβου, θα πάθω έμφραγμα, εγκεφαλικό και νέκρωση πνευμόνων (όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά)

NO WAI - NO WAI_____
 
telonio είπε:
DINO Το έχω και αυτό!
Μπρρρ!!! telonio όνομα και πράμα!

Μόνο με zombies μπορώ να τα βγάλω πέρα (λόγω προϊστορίας στα RE)...

Αγριεύτηκα με σας... Την κάνω με ελαφρά!
 
Να και η άσχετη μη γνωρίζουσα επαρκώς την αγγλικήν ρετροφορυκιά.

Τι είναι το "bluenatic":animeek: :help: και "lamet configuration";;;;;;;;;;;;;;;;;;


Όποιος έχει την ευγενή καλοσύνη ας με/μας (ή είμαι η μοναδική



άσχετη στο forum;;;;:woot: ) ενημερώσει



(σε απλά ελληνικά για να καταλαβαίνω...:nervous: )
 
Το "bluenatic" είναι nickname...

...άρα είναι "ο bluenatic", όπως λέμε Juanita, acpr, DINO, κ.ά. :biglaugh:

Το lamet configuration, είναι μια μορφή του δαιμονικού κύβου, που είδαμε στις ταινίες τρόμου, Hellraiser και πωλείται ως διακοσμητικό gadget...
 
Ωραία διακόσμηση βρε... Μπρρρρρρρρρ
 
Γούστα είναι αυτά αγαπητή queenofhearts. Εσένα σου αρέσουν όμορφα και γλυκά πράγματα όπως πχ η κάντυ εμένα μου αρέσουν άγρια και τρομαχτικά. ;)
 
μα δίχως αυτό πώς θα πηγαίναμε στην άλλη διάσταση; πώς θα υποφέραμε τον απόλυτο σαρκικό πόνο και την απόλυτη σαρκική ηδονή; έ, πώς; :confused:
 
Αυτό ήταν: πάω να εξομολογηθώ...

 
Το πρώτο τεύχος του PIXEL, πιστεύω αποτελεί αντικείμενο πόθου, για πολλούς από εμάς...

Ποιοί λίγοι και τυχεροί το έχουν;

pixelissue01coveruz9.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα