Retro torrent

και το 65αρι του Saturn ηταν λουκουμακι...
 
Βούρλισέ με και συ τώρα.... ΄μόνο 1 seeder έχει αυτό :(

To κακό είναι ότι στο Saturn υπάρχουν πολλά ωραία (πχ in the hunt) που δεν κυκλοφόρησαν Ευρώπη και άρα δεν υπάρχουν σε αυτό το πακέτο.

Αντίθετα στο πακέτο 90GB για το Dreamcast περιλαμβάνει τις USA εκδόσεις αυτών που δεν είχαν βγεί σε PAL εκδοση σε φάκελο "US DC Games Original Rars not find in PAL Part 1".
 
Οχι!Για ξανακοιτα...

Να μην σου πω και για το 23αρι Neo-Geo CD και το 14αρι TG16CD
 
Ti όχι? για τον 1 seeder ή για το άλλο.

Α ναι για το in the hunt έκανα λάθος, υπάρχει αλλά σίγουρα κάποια δεν κυκλοφόρησαν ευρώπη.

Μήπως να φέρω το USA αντί για το PAL? 'Ετσι και αλλιώς έχω το 4in1 cart και μπορώ να τα παίξω όλα.
 
telamonas.stokos είπε:
Οχι, αλλα αν με αφορμη την κουβεντα αυτη - εμφανιστουν στο GRM νεα μελη μονο και μονο για να ζητησουν προσκλησεις (οπως εχει συμβει στο παρελθον) τοτε θα σε κυνηγαω στο επομενο meeting :rolleyes:
Ηρακλή έχεις δίκιο. Σκέφτηκα ότι πού να στέλνω πμ σε 50 άτομα, ενώ επρεπε να το καταλάβω ότι θα μπορούσα να στείλω πμ ειδικά στα άτομα που αναφέρθηκαν με αγάπη :D στο εν λόγω σαιτ. Καλό θα ήταν να σβηστούν τα συγκεκριμένα μηνύματα.

gtsamour είπε:
Αποκλείεται... η σύνδεσή μου είναι η πιο γρήγορη στην Ελλάδα :D
Και το αμάξι σου το χειρότερο εν Ελλάδι. Αααααχ στην είπα, καιρό είχα :D :D
 
Θα σου δώσω εγώ invitation. Στείλε μου το email σου
 
Ευχαριστώ ρε. Ευχαριστώ και τα άλλα παληκάρια που προσφέρθηκαν.

* επιμένω για το αμάξι :D
 
Άσε γιατί πήγε ο πατέρας μου και πήρε τον ίδιο κουβά με το δικό σου και χιλιοφασκελώνεται τώρα...

πολύ δευτεράντζα, πλαστικά ποιότητας δώρου στο lucky cup της EBΓΑ....
 
Ανακριβειες το "lucky cup" ηταν της Δελτα. :D
 
Θα πήρε τη φτηνή έκδοση.
 
1600cc και όχι τη φθηνή. believe me, i know... (κάπου 18000 τσι μετρητοίς έκανε)
 
Τι λε ρε! Εμένα τα έχεις δει τα πλαστικά; Τέλεια είναι.

End of story. Θα μας κόψουν.
 
Το τέλειο είναι στο μάτι του παρατηρητή. Kαι ναι ρε, τα έχω δει τα πλαστικά σου :D γιατί το λέω κουβά??? :D :D:D
 
bucket.jpg


Τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία...

1183203435814025004.jpg


Πίσω στο θέμα μας, χορτάσαμε GB το σαββατοκύριακο...:biglaugh:
 
90 GB αλλά δε χόρτασα... :D

Για μένα κάθε μέρα είναι free leech day :D :D (και ο νοών νοείτω.... :D βδέλας εδώ όβερ)
 
Οχι δεν λεω αυτο.

Ειναι οπως το λεω με ενα τρικακι .

Ειναι το καλυτερο warez site και δισταζω να το προδωσω. :D

Eχει πεσει καμμια βδομαδα . :icon_cry:
 
καλησπερα

χρονια πολλα και καλη πρωτοχρονια

επειδη δυστυχως εδω και ενα 2μηνο μειναμε χωρις demonoid....μηπως γνωριζει κανεις κανενα αλλο(η αλλα) εναλλακτικο site σαν το demonoid?

υ㨨εαν απαγορευεται το/τα links στο forum...ας το στειλει μεσω πμ

ευχαριστω

χρονια πολλα και καλη πρωτοχρονια
 
Φιλάρα giorgos_1 με το χαλαρό μάγκα μου.

Είναι κρίμα να μας κλειδώσουν το tread αυτό μέρες που είναι.

Όσο για το demonoid ποτέ δεν κατάλαβα τι βρίσκατε σε αυτό παίδες. Ποτέ δεν έπιασα ταχύτητες της προπής και από, τα λίγα ομολογουμένως, που πήρα από εκεί είχα άσχημη εμπειρία.........
 
Πίσω
Μπλουζα