Retrode ,τι'ναι τουτο;

Μμμμ! Καλό! Αλλά με ξυνίζει το 80αρι (τσιφούτης).
 
metalcandyman είπε:
Μαριανα τεχνικως υπλογιστων εισαι αυτα που εχουν οι emulators παιχνιδακι θα ειναι για σενα.Κατεβασε τον snes9x και τελειωσες μια και καλη με snes παιχνιδια.
Βασίλη μου, δε μπορείς να φανταστείς μέχρι πού έχω εγκαταστήσει emulators & roms! :) Στον υπολογιστή πλέον είναι παιχνιδάκι για μένα!

Για κάποιον όμως που δεν είναι, είναι καλή συσκευή!

Επίσης, προσωπικά, το βάζω στην κατηγορία των "gadgets" που θα μου άρεζε να έχω, χωρίς να είναι τόσο χρηστικό! Π.χ. έχω 3 ipods! Είναι πλεονασμός και τώρα με το iphone δεν είναι καν χρηστικά! Αλλά τα θεωρώ τρομερά cool σαν gadgetάκια!

Αν τύχει όμως και ανοίξει θέμα, να μου το θυμηθείς, θα βγει κόσμος να πει ότι είναι πανάκριβα και γιατί να πάει κάποιος να δώσει Χ ευρώ, όταν μπορεί με πολύ λιγότερα να πάρει ένα mp3 player (και να διευκρινίσω ότι κι εγώ συμφωνώ με την προηγούμενη πρόταση, ειδικά τέτοιους καιρούς!)... Όταν όμως μπορούσα, τα είχα αγοράσει γιατί μου άρεσαν πρώτα σαν gadgets και όχι γιατί ήταν τόσο χρηστικά (δοκίμασε να μεταφέρεις τραγούδια χωρίς iTunes.... #not! :p )

Απλά πιστεύω ότι επειδή εγώ, εσύ, κάποιος-τέλος πάντων δε θα το αγόραζε, δε βγάζει απαραίτητα "άκυρο" ένα προϊόν!....

Παιδάκια, ήδη είμαι με το ένα πατουσάκι offtopic, οπότε δε θα πω κι άλλα! Νομίζω ότι καταλάβατε τι ήθελα να πω! ;)

nkarytia είπε:
Μμμμ! Καλό! Αλλά με ξυνίζει το 80αρι (τσιφούτης).
Εμένα να δεις! :D

Ακαδημαϊκή κουβέντα κάνουμε τώρα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απο τους κυριοτερους σκοπους δημιουργιας του, ειναι η αποθηκευση των δικων μας saves σε ψηφιακη μορφη. Ολα τα παιχνιδια μπορουνε να βρεθουνε ευκολα, αλλα τα saves μας ειναι μοναδικα. Υποτιθεται πως εχει πολυ καλυτερη συμβατοτητα απο τον υπολοιπο, ακριβοτερο ανταγωνισμο, καθως μπορει να γινει και μεσαζων για την υποστηριξη του αυθεντικου χειρισμου. Οχι χρησιμο για ολους, αλλα ειναι πολυ καλη υλοποιηση.

Βιντεακι με τις δυνατοτητες του / επιδειξη εδω:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nαι ισως να μην ειναι για εμας που εχουμε τις original κονσολες ,ισως να ειναι για αυτους που βαζουν στα πισια,usb ανεμιστηρες και κουμπαραδες,καποιος που ειχε μικρος nes και θελει με δυο τρεις αγορες,χωρις να γειμισει "παλιατζουρα" και να δειχνει cool το γραφειο του.... να θυμηθει τα παλια.


Και οντως η τιμη ειναι λιγο up!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα