Retromaniax.gr 06/01/2006 - 06/01/2012 εστω και αργοπορημενα

χρονια πολλα και να τα εκατοστησει το retromaniax
 
χρονια πολλα!!!

με ακομα πιο πολλα ρετρο πραγματα

και με πιο πολλους λατρεις του ρετρο στην παρεα μας!!!
 
Wally είπε:
Και παλιοι φιλοι που αποχωρησαν...θα ηθελα να παμε για ενα καφε, οχι για αποπειραθω να τους μεταπεισω αλλα γιατι μπορει να ειναι μια απο τις "γονιμες δραστηριοτητες" που ανεφερα παραπανω. Ουδεις "ασφαλτος" (που λεει και η Λαιδη). :)
Ότι καλύτερο διάβασα τις τελευταίες μέρες! :thumbup:

Rygar είπε:
Αφτός ο telamonas.stokos ποιός να είναι αραγε; :D
Ένας παλαιός γέροντας ορθογράφος!

Ο μύθος λέει οτι, βγαίνει από τη σπηλιά του κάθε χρόνο και πάει στο κοντινότερο Internet Cafe και τσεκάρει όλα τα fora για ορθογραφικά λάθη.

Τα καταγράφει, και αν δει οτι επαναλαμβάνονται τότε αμολάει τον Bilus Gateus , για να βρει τον υπαίτιο και να τον καταδικάσει σε αιώνια χρήση Windows Vista και Internet Explorer!!!!

( Τι γράφω; )

herco είπε:
Ελα στη πιτα να σου πω απο κοντα ;)
ΧΑΧΑΧΑ!!!! Μόνο εγώ το βλέπω σαν απειλή; :D

Χρόνια πολλά ρε παιδιά, με πολλές - πολλές αναμνήσεις!!!!!
 
Να θυμομαστε δηλαδη, οτι καθε χρονο των Φωτων εχουμε επετειο.

Χρονια μας πολλα, να τα χιλιασουμε, να μας διαβαζουν οι επομενες γενιες και να περασουμε στην Ιστορια ως οι καλυτεροι καταγραφεις ρετρο καταστασεων και αναμνησεων.
 
Χρόνια πολλά με πολύ ρετρό!!!

Και τυχαίνει στη γιορτή μου να έχει επέτειο το retromaniax :) - Τυχαίο???
 
Χρονια πολλα!...

Ευχομαι, οι πιλοτοι του Ρετροσκαφους "Retromaniax" να ειναι ακουραστοι και να μας οδηγουν στην χρονοδινη για πολυ ακομη... Over.
 
Χρόνια πολλά και από εμένα!!! Να είμαστε όλοι καλά και να συνεχίσουμε την καλή παρέα με πολλά και καλά νέα μέλη!!

στρουμφ2.jpg
 
Χρόνια πολλά κι από μένα, καλές και πολλές ρετρό νέες ανακαλύψεις :)
 
Και λίγους μήνες μετά τα 6α γενέθλια, πιάσαμε και τα 300000 (ναι, τριακόσιες χιλιάδες λέει) μηνύματα. Και εις ανώτερα! :)

Να τι βλέπω τώρα, υποθέτω ότι συνέβη κάποια στιγμή σήμερα ή χτες.

Στατιστικά του Retromaniax
Θέματα

17.596

Μηνύματα

300.503
 
Maddog είπε:
Και λίγους μήνες μετά τα 6α γενέθλια, πιάσαμε και τα 300000 (ναι, τριακόσιες χιλιάδες λέει) μηνύματα. Και εις ανώτερα! :)  


Να τι βλέπω τώρα, υποθέτω ότι συνέβη κάποια στιγμή σήμερα ή χτες
.
 

 


Na'σαι καλα.
:)


Eτσι @#$@# το Retromaniax με


 


Θέματα:17.647 Μηνύματα:302.167 Μέλη:12.560 Ενεργά Μέλη:912

 

 


:headbangdude: :headbang: :headbangdude: :headbang:
 
Το σημαντικοτερο ειναι οτι και τα 300.000 τοσα, ειναι εντος θεματολογιας
 
Μπα, εγώ τουλάχιστον και λιγουλάκι offtopic το γουστάρω. :p
 
Κι εγώ το ίδιο. Είμαστε στο http://www.mame.gr εξάλου μέλη. Εκεί είναι κανόνας!

Άλλωστε, διάλογος χωρίς off topic, μοιάζει συζήτηση με παρωπίδες. Φυσικά δεν είναι δυνατόν να μιλάς για Dreamcast και να μη τα χώσεις στη SONY έτσι για χαβαλέ!!!!!! :p
 
Το mame.gr ειναι ο Πατριαρχης! Σεβασμος! (αλλωστε ποτε δεν τολμησαμε να ανοιξουμε mame subforum εδω μεσα, ουτε καναμε ποτε αναγγελιες εκδοσεων mame) ;)

Offtopic, offtopic ομως υπαρχει καποιος "γιατρος" που κοβει βολτες εκει και αμα το πραμα ξεφυγει εκτος οριων κοβει και κ@@@@@ :)

Άλλωστε, διάλογος χωρίς off topic, μοιάζει συζήτηση με παρωπίδες. Φυσικά δεν είναι δυνατόν να μιλάς για Dreamcast και να μη τα χώσεις στη SONY έτσι για χαβαλέ!!!!!!
Νομιζω οτι εδω ειναι νομος τετοιο πραγμα! Δεν αποτελει offtopic για το retromaniax ;)

Offtopic σημαινει κιτρινα ποστς, προσβλητικο περιεχομενο, reality και "οτι του φανει του Λωλοστεφανη" (εκφραση Β. Αιγαιου)
 
τώρα που το λέτε δεν ειμαι μελος στο mame.gr...οφείλω να γίνω
 
Πίσω
Μπλουζα