Rosemary's Baby (1968)

Εχω φωτογραφιες της μητερας μου με τετοιο κουρεμα.
Απο οτι μου εχει πει ειναι λογω της Μia Farrow ,lol.
 
Χτες σε μια βαρια δοση ρετριλας, το παρακολουθησα ξανα, αυτη τη φορα σε drive inn!

Το απολαυσα. Η Ms Wally (που δεν ειχε καταλαβει εξ αρχης οτι το εργο θα ηταν προ γεννησεως μας) γκρινιαζε και μετα φρικιασε...μαλλον η μονη που δεν το ευχαριστηθηκε εχτες χαχαχα
Που έχει drive inn?
 
Στο Ο.Α.Κ.Α πηγα αλλα εχει και Θεσσαλονικη

Ριξε βλεφαρο
 
Χτες σε μια βαρια δοση ρετριλας, το παρακολουθησα ξανα, αυτη τη φορα σε drive inn!
Το απολαυσα. Η Ms Wally (που δεν ειχε καταλαβει εξ αρχης οτι το εργο θα ηταν προ γεννησεως μας) γκρινιαζε και μετα φρικιασε...μαλλον η μονη που δεν το ευχαριστηθηκε εχτες χαχαχα
Eγω παλι, αν το εργο δεν ειναι γυρισμενο δυο με τρεις δεκαετιες πριν τη γεννηση μου δεν το ευχαριστιεμαι.
Και κατα προτιμηση ασπρομαυρο.
 
Πρέπει να τους πούμε να βγάλουν αποχρωματισμένη έκδοση ειδικά για την bambinella. Δηλαδή για να είμαι ειλικρινής κι εγώ νομίζω ότι θα ήταν πιο ατμοσφαιρικό ασπρόμαυρο. Το είχα αρκετά ευχαριστηθεί, ιδιαίτερα τη Ruth Gordon.
 
τρομερη ταινια! στην αρχη δειχνει το κτηριο που εμενε ο τζον λεννον (το ντακοτα) και που εχω παει μετα απο πολλα χρονια βεβαια....
 
ελέφαντα είναι πολύ εύκολο τ έγχρωμο να γίνει α/μ αρκεί να βάλεις το saturation ή όπως το λένε στις σύγχρονες τηλεοράσεις στο μηδέν. το ανάποδο θέλει ειδική επεξεργασία με η/υ
 
Πίσω
Μπλουζα