Save the earth by defence force

ChrisTOS

RetroJunkie™
Joined
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.213
Αντιδράσεις
68
Atari STE 2MB RAM.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτός είναι ήχος!!!

Στο 3:07, αρχίζει το καλό!!! :headbangdude:

Όσοι δεν έχουν ST, δε θα καταλάβουν γιατί το λέω... Θα πουν, "σου αρέσει αυτό το πράμα;"... but never mind... :D
 
Όντως όμορφο και χαρούμενο το bliptune... :)

Όμορφο demo, αν και σύντομο - μου αρέσει το στήσιμο και το 'σενάριο'.
 
Καταρχήν σας ανακοινώνω ότι το ντεμάκι είναι νοσταλγικό και καταλαβαίνω το σχόλιο του dino για την μουσική αφού έκανα το ίδιο στο cpc και φυσικά στην δεσποινίδα.!

Στο 3:14 όμως του βίντεο γράφει την αλήθεια που οφείλουν να σέβονται οι πάντες ...μα κυρίως οι ατάρι users

So many colours at once. It nearly looks like an amiga...

Ακριβώς συμφορουμίτες...ακόμα και σε ντέμο του 2009 θα είστε ..σχεδόν σαν αμίγκα! Ποτέ όμως ίδιοι με αυτή :) Ευτυχώς που το παραδέχονται οι ψυχραιμότεροι!

(Dino προσπάθησα φιλότιμα αλλά δεν τα κατάφερα να μην σχολιάσω... :) )
 
Πάντως το Amiga demo στο kindergarden το κέρδισε...

P.S. κάτι ακόμα για τα thanks... Αν και τα εκτιμώ δεν είμαι μέλος των defence force ;) .
 
Το "thanks" είναι, for keeping us up to date with the latest in ST scene! ;)
 
ChrisTOS είπε:
Πάντως το Amiga demo στο kindergarden το κέρδισε...
P.S. κάτι ακόμα για τα thanks... Αν και τα εκτιμώ δεν είμαι μέλος των defence force ;) .
Πρώτα απ' όλα είσαι μέλος της ...atari st defence force... :p

Δεύτερον τα thanks τα κερδίζεις διότι μας ενημερώνεις με κάτι όμορφο! Τα παίρνεις με την αξία σου! Να συνεχίσεις να το κάνεις :)

Τρίτον...ασκείς όσο καλά μπορείς τον ρόλο σου στο ένα αλλά η αντίσταση είναι μάταιη αφού οι άλλοι έχουν αμίγκα :p ;) Εκεί υποκλίνεστε παραδοσιακά :headbang:

Τέταρτον, η αμίγκα έχασε στο διαγωνισμό "νηπιαγωγείο" διότι αναλογικά την απασχολεί το τσαμπιονς λιγκ και το ευρωπαϊκό σουπερ καπ ενώ εσείς παίζετε για το... τσαριτυ καπ ή στην καλύτερη για το ...βαλκανικό κύπελλο :p :D

Πέμπτο: Δεν είχα κάτι απλά το έβαλα για μπούγιο :p :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όντως πολύ όμορφο μπράβο :)
 
Πίσω
Μπλουζα