Shinobi Video

Χε χε Ευτυχώς πολοί έκαναν τα στραβά μάτια και ρίχναμε κανένα τάληρο που και που!!
 
Πω πω... Έχω τόσα χρόνια να παίξω αυτό το παιχνίδι... Θυμάμαι ότι είχα πει βρισιές που δεν ήξερα ότι υπάρχουν από τα νεύρα χάνοντας στο ίδιο σημείο... %$#%^ ...

Δεν ξέρω αν είναι θέμα νερντοσύνης ή απλά πολύ καλών αντανακλαστικών και γρήγορης εκμάθησης των πιο βασικών μηχανισμών ενός παιχνιδιού. Γενικά πάντα ήμουνα άχρηστος σε παιχνίδια ΜΑΜΕ που όταν χάνεις σε βγάζουν από την αρχή της πίστας, και έχω ρίξει επικά μπινελίκια με το Splatterhouse, Shinobi, Shadowdancer, Ghouls'n Ghosts και Strider... Είναι αυτό καλό; :)
 
backupper είπε:
και έχω ρίξει επικά μπινελίκια με το Splatterhouse, Shinobi, Shadowdancer, Ghouls'n Ghosts και Strider... Είναι αυτό καλό; :)
Φυσικά!!!! Τι ερώτηση είναι αυτή; Τα μπινελίκια είναι αναπόσπαστο μέρος της video game φιλοσοφίας. Σαν να φτιάχνεις γλυκό χωρίς ζάχαρη. Γίνεται, δεν γίνεται!!!!!!!! :)
 
Καλά...Μπινελίκια και pooky πάνε μαζί!!!!! :D
 
Ειδικά το Ghouls n ghosts απλά δεν παίζεται. Συνεπώς κανένα μπινελίκι είναι αναμενόμενο!
 
ειναι θεμα ταλεντου.ο αδερφος μου οτι ηλεκτρονικο επιανε του αλλαζε τα φωτα.ειδικα στο shinobi τον προσκυνουσα. το ειχαμε στο πισι αλλα ενω εγω ρεταρα στο ουφαδικο αυτος σαν ναμην ετρεχε τιποτα
 
Πίσω
Μπλουζα