Shinobi Video

Υπαρχει και το mame βρε akmaka !! αμεσως να banαρεις τον exetlaio :biglaugh::biglaugh: :thumbup:
 
Πρώτα απ'όλα έχω να κάνω την εξής παρατήρηση:ο τύπος που το τερμάτισε πρέπει να είναι επιληπτικός και αδέκαρος (παρόλα αυτά του αξίζουν συγχαρητήρια και μόνο για το videaki που μας χάρισε)!!!

Δεύτερη παρατήρηση: οι Ιάπωνες είναι ένας καταπληκτικός λαός όχι μόνο γιατί μας έχει χαρίσει τόσα τεχνολογικά επιτεύγματα χάρη στα οποία βρισκόμαστε εμείς εδώ σήμερα και τα αναπολούμε, αλλά και γιατί σε οποιαδήποτε δραστηριότητα της ζωής τους ενεργούν με μοναδικό κίνητρο την επίτευξη του τέλειου. Λειτουργούν πάντα σαν ομάδα και ποτέ σαν μονάδα.

Απόσπασμα από το περιοδικό Homme No.29 Οκτώβριος 2005 του Δημήτρη Πολιτάκη (Εκδόσεις: Εφημερίδα Ημερησία): «Τελικά, όμως είναι αυτή η ιδιαιτερότητα της ιαπωνικής κουλτούρας, ο σχιζοειδής συνδυασμός απολιθωμένης παράδοσης και τεχνολογικού φετιχισμού, που τον υπνωτίζει και τελικά τον απελευθερώνει»
 
Shadowdancer2501 είπε:
Τους δικαιολογω ομως.Εχουν περασει Χιροσιμα,Ναγκασακι,απειλουνται καθε μερα απο σεισμους και τσουναμι...θελουμε και αλλα.Και εγω στη θεση δεν ξερω τι θα εκανα.Α και κατι ασχετο,λατρευουν την αρχαια Ελλαδα.
Μην τους δικαιολογείς καθόλου...Ξέρεις τι βασανιστήρια πέρασαν οι κινέζοι από τους ιάπωνες? αν μάθεις θα ξεράσεις φίλε! Άσε που έσφαξαν όλα τα χριστιανικά κατηχητικά πού έφτασαν εκεί με σκοπό να διαδώσουν την χριστιανική πίστη!!
 
Δεν διαφωνώ ως προς αυτό akmakas.Είναι κάτι που νομίζω πως και οι ίδιοι οι Ιάπωνες προσπαθούν να ξεχάσουν. Έχεις δει την ταινία "Διάβολος στο κατώφλι" (δεν ξέρω πως ονομάζεται στα αγγλικά);Καταπληκτική ταινία!!! :thumbup:
 
Μπα δεν νομίζω να την είδα candy.....
 
candy είπε:
αλλά και γιατί σε οποιαδήποτε δραστηριότητα της ζωής τους ενεργούν με μοναδικό κίνητρο την επίτευξη του τέλειου. Λειτουργούν πάντα σαν ομάδα και ποτέ σαν μονάδα.
Ναι έτσι ακριβώς είναι... το διαπίστωσα σήμερα με ένα ωραίο βιντεάκι που έδειχνε την "ομάδα" των ανδρων Ιαπώνων να κατεβάζει τις μπλούζες απο κοπέλες στο δρόμο και να το γράφουν σε κρυφή κάμερα.... Ηταν ομαδική δουλειά προς την τελειότητα. :thumbup:
 
Την Δευτέρα παίζουν στο Underworld οι BLOOD.

To κορυφαίο ιαπωνικό Gothic σχήμα.

Εγώ θα πάω.

Όσοι πιστοί προσέλθετε ...
 
candy είπε:
οι Ιάπωνες είναι ένας καταπληκτικός λαός όχι μόνο γιατί μας έχει χαρίσει τόσα τεχνολογικά επιτεύγματα χάρη στα οποία βρισκόμαστε εμείς εδώ σήμερα και τα αναπολούμε, αλλά και γιατί σε οποιαδήποτε δραστηριότητα της ζωής τους ενεργούν με μοναδικό κίνητρο την επίτευξη του τέλειου. Λειτουργούν πάντα σαν ομάδα και ποτέ σαν μονάδα.
Ας μην ξεχνάμε ότι είναι ο εκπληκτικός λαός που μας χάρισαν τα HENTAI, τα ANIME και τα MANGA !

Επίσης, μέσα του επόμενου μήνα, έχει στο Underwold, <> ! :diablotin: χε χε χε !

( πέραν της πλάκας, είναι ΟΝΤΩΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ λαός )
 
Δουλευω βραδυ γ...την τυχη μου!

Τις ειδα σε αφισα και επαθα :bigeyes:
 
Αλλα επιτεύματα των αγαπητών Ιαπώνων, είναι τα TAMAGOCHI και το BUKAKE !

( άσχετα μεταξύ τους, αλλά εξίσου χαριτωμένα και trendy !! )
 
Shadowdancer2501 είπε:
Δουλευω βραδυ γ...την τυχη μου!Τις ειδα σε αφισα και επαθα :bigeyes:
Μην την πατήσεις, όπως και εγώ φίλε !

ΜΟΝΟ Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ! :animeek:

Οι άλλοι δύο είναι ... ΑΝΤΡΕΣ (με την χαλαρή έννοια του όρου, βέβαια) :animrolleyes:
 
Παω να κανω το ντους που ακολουθει του (πνευματικου) βιασμου...

"Ι think i'm going to be sick" κλπ :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Την πατησα
 
Shadowdancer2501 είπε:
Εχετλαιε...11/11 στο Γκαγκαριν 205 εχει μεγαλο event...Torture garden
http://www.torturegarden.com/

Tι λες,παιρνουμε διαζυγιο και παμε???
Αδελφέ !!!

ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΑΡΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ! ( μόνο 25 ευρώ ! )

Είπα και στην σύζυγό μου να με συνοδέψει αν θέλει,

αλλά μόλις διάβασε για το act της τύπισσας που της περνάνε


7 γάτζους στην πλάτη και την σηκώνουν στον αέρα ενώ τραγουδάει
,

έβαλε μια φωνή, και της έπεσε το φυλλάδιο από το χέρι ! :eek:

Θα πάω μόνος μου, οπότε αν γουστάρεις, κανόνισε να πάμε μαζί.

Θα είναι μεγάο σόου και μεγάλη βραδυά.

Αν υπάρχει και κάποιος άλλος ψυχικά-άρρωστος στο κλαμπ,

είναι ευπρόσδεκτος να έρθει ! :biglaugh:

Shadowdancer2501 είπε:
Παω να κανω το ντους που ακολουθει του (πνευματικου) βιασμου..."Ι think i'm going to be sick" κλπ :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Την πατησα
Εγώ έφαγα τρελό δούλεμα !

Με αποκάλεσαν στραβό, γκαβούλιακα και διάφορα άλλα κομψά επίθετα !

( Πάλι καλά που το κατάλαβα πριν.

Σκέφτεσαι να με καλούσαν οι (δήθεν) γυναικάρες στα καμαρίνια,

και να πήγαινα και να άρχιζα τα σαλιαρίσματα ; :eek:

Άντε μετά να τους έπειθα ότι δεν είμαι ελέφαντας ! ) :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Shadowdancer2501 είπε:
Μετα φιλε στα καμαρινια...Blue Oyster Club:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
Δε νομίζω !

Έχω χάσει το δερμάτινο γιλέκο μου και το πέτσινο καπέλο μου,

οπότε χωρίς ανάλογο ντύσιμο, δεν αξίζει BLUE OYSTER CLUB ! :biglaugh:
 
[για να επανέλθω στο θέμα..]

φυσικά και υπάρχουν ηλεκτρονικά (τουλάχιστον στην πόλη μου) :)

και μάλιστα το φιλαράκι έπαιξε σε μηχάνημα που "εξομοιώνει"

εκατοντάδες παλιά arcades, κάτι σαν MAME ας πούμε σε ηλεκτρονικό...

το ξέρω ότι είναι δύσκολο να το πιστέψετε (ότι το τελείωσε το shinobi με ένα κέρμα), αλλά ούτε και εγώ το πίστευα, μέχρι που το είδα δυο μάλιστα φορές μπροστά μου !!!:biglaugh:
 
fgbrain είπε:
και μάλιστα το φιλαράκι έπαιξε σε μηχάνημα που "εξομοιώνει"εκατοντάδες παλιά arcades, κάτι σαν MAME ας πούμε σε ηλεκτρονικό...

το ξέρω ότι είναι δύσκολο να το πιστέψετε (ότι το τελείωσε το shinobi με ένα κέρμα), αλλά ούτε και εγώ το πίστευα, μέχρι που το είδα δυο μάλιστα φορές μπροστά μου !!!:biglaugh:
Yep, έχω δει τέτοιο μηχάνημα, παλιότερα όμως.

Όσο για το Shinobi, τις παλιές καλές μέρες είχα πετύχει έναν τύπο να προχωράει ακάθεκτος στο τελευταίο stage(όπου δεν υπάρχει continue). Έφυγα όμως γιατί αφενός είχα μείνει «στεγνός» και αφετέρου υπήρχε πάντα ο κίνδυνος να με (ξανα)πιάσει η Αστυνομία. (Ανήλικος τότε) :cool:

Μήπως να ανοίξουμε ένα thread με Retro συλλήψεις ανηλίκων στα «ηλεκτρονικά»; :biglaugh:
 
Αλλη μια ελληνικη πρωτοτυπια απο τα σαινια μας <<Φιλαρακι εισαι 17 -εεμ ναι -Ταυτοτητα εχεις -Εεεεεμ οχι:mad:
 
Πίσω
Μπλουζα