Sir Clive - o καρδιοκατακτητης

Ο φρέντυ έχει τέτοια γυναίκα; Κοίτα να δεις.. Άιντε να δούμε και τον τζέισον σε real έκδοση με κανένα ανάλογο μανάρι δίπλα. Πάντως δεν λέω, αφού κατάφερε το πτώμα να στηθεί όρθιο για την φωτογραφία (εκτός και αν είναι βαλσαμωμένο) μια χαρά είναι. Αντε και εις ανώτερα!
 
Προσπερνω τις κακιες του Αμστραντακια Τελονιου και συνεχιζω...

sinclair-ward1_1632463c.jpg


Νεα συνεντευξη του Θειου
 
manos426f είπε:
Απλά τραγικός ο τύπος....
Άλλος ένας που εξευτελίζει εαυτόν με καπρίτσια τέτοιου τύπου.Ναι,ΟΚ,ασφαλώς δικαίωμά του να κάνει ό,τι θέλει,αλλά μη λέμε μετά ότι μας φταίνε οι γυναίκες για όλα.

Όχι,δε ζηλεύω καθόλου,δε θαυμάζω τίποτα από το γελοίο θέαμα αυτό και φυσικά ελπίζω -αν τα φέρει ποτέ η ζωή έτσι- να μη φτάσω ποτέ να κάνω τέτοια καραγκιοζιλίκια !

Μακριά από εμάς...
Μακριάααα! :p
 
telonio είπε:
Ο φρέντυ έχει τέτοια γυναίκα; Κοίτα να δεις.. Άιντε να δούμε και τον τζέισον σε real έκδοση με κανένα ανάλογο μανάρι δίπλα. Πάντως δεν λέω, αφού κατάφερε το πτώμα να στηθεί όρθιο για την φωτογραφία (εκτός και αν είναι βαλσαμωμένο) μια χαρά είναι. Αντε και εις ανώτερα!
:bow:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Ειναι γνωστο οτι κανενα θηλυκο δεν μπορει να αντισταθει στον Z88...

36320191_1771734582861667_5753655365019369472_n.jpg
 
lol ωραια φωτο και το εξωτερικο concept λογικα πρεπει να υπονοει και για γραφειο και για εξωτερικο χωρο χρηση.

Τωρα γιατι εχει την κοπελια αγκαλια αυτο με προσπερνα.
 
Μαλλον δεν εχεις βγει τσαρκα με εναν Z88 παραμασχαλα...

:)

(κοπελια= η πρωην συζυγος του Tom Baker)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με το Ζ88 και ενα C5, θα πεφτουν τα μωρα δεξια και αριστερα.
 
40 χρονια Spectrum φετος

Link

Πως λεγεται ο ...... μουσταρδας ;

Λογω PC να βαλετε την φαντασια σας να δουλεψει.
 
Ακόμα θυμάμαι τα Χριστούγεννα του 1986 που πήγα με τον πατέρα μου στο MICROPOLIS (Στουρνάρη) για να μου αγοράσει τον SPECTRUM+ !
O SIR CLIVE μας ξεβλάχεψε στα 80s! (μετά ανέλαβε ο Κωστόπουλος!)
 
1985-1986 μου πήρε ο πατέρας μου τον Amsrtad CPC 6128 και είδα το αληθινό φως. Η μουστάρδα έμεινε ευτυχώς στο ντουλάπι. :icon_lol:

Να φανταστώ πως ο Clive ακόμη έχει σουξέ με τις όμορφες εκεί στον άλλο κόσμο;
 
Αστο να παει δεν λεγεται χαχα.
Χρονια πολλα ,μας εκανε να εκτιμησουμε περισσοτερο τους μεταγενεστερους υπολογιστες!
 
Inventor Sir Clive Sinclair snubbed his former Miss England ex-wife and three children in his will by leaving £2.6million fortune to his five grandchildren instead

By Laurence Dollimore For Mailonline and Annabel Venning for the Daily Mail 12:43 GMT 12 Nov 2022 , updated 12:54 GMT 14 Nov 2022



 
Πίσω
Μπλουζα