Site για το Computer show

Το ιερό τέρας Billy βρυχάται :D !!!Είναι μια πικρή αλήθεια όμως..εντάξει τον σεβόμαστε και τον αγαπάμε τον Atari και εγώ τώρα τελευταία παίζω και το απολαμβάνω αλλά τότε τουλάχιστον στον ήχο τα reviews έπρεπε να γίνουν αποκλειστικά σε Amiga..anyway και αυτό τώρα ποια δεν έχει καμία σημασία διότι τώρα και ο Atari στο γραφείο του Λεκο προκαλεί έντονα συναισθήματα για όλους οπότε καλύτερα έτσι!
 
...akmakas, ασφαλώς και συμφωνούμε !!

Οντως, πλέον ο ST έχει μεγάλη retro-αξία, ειδικά αν αναλογιστούμε ότι έχει ορισμένες εκδόσεις παιχνιδιών που δεν κυκλοφόρησαν καν σε Amiga...

Οπως έλεγε και η διαφήμηση της ΕΛΚΑΤ: "Αταρι παίξτε όλοι ξανά" - ή κάτι τέτοιο !! :D
 
Το ειδα και εγω .

Οπα λεω dvd-rom ωχ παμε για pc αλλα δεν κανω την μαγκια να το δοκιμασω στο ps3 και ω ναι αναγνωρισε κανονικαα ολους τους φακελους και επαιξε κανονικα ολα τα video.

Who needs pc.

Να δουμε το 360 να το κανει αυτο. :D

Παντως computer show χωρις Κυπαρισση ειναι χριστουγενα χωρις γαλοπουλα.

Ας ελπισουμε να τον δουμε στα επομενα.

MERRY CHRISTMAS AND A HAPPY BLU YEAR !!!
 
billy είπε:
Οπως έλεγε και η διαφήμηση της ΕΛΚΑΤ: "Αταρι παίξτε όλοι ξανά" - ή κάτι τέτοιο !! :D
Χμμμ... Δε μου θυμίζει κάτι...

Αυτά θυμάμαι :

* Have you played ATARI today?

* Power without the price

* "Γάτα" Το ATARI είναι γάτα (!)
 
...Dino, αυτή την τηλεοπτική διαφήμηση την είχα δεί μία -το πολύ δύο- φορές !!

Τα λόγια αυτά τα έλεγε στα τελευταία 2 δεύτερα της διαφήμησης. Για το αν είναι ακριβώς τα ίδια λόγια, έχω και εγώ τις αμφιβολίες μου. Πιθανότατα να μην είχα ακούσει καλά, και έχουν περάσει πλέον και αρκετά χρόνια... (να σκεφτείς δεν θυμάμαι καν ποιό μηχάνημα διαφήμιζε !! :D ).
 
Ρε σείς! Μόλις τώρα πήρα πρέφα για την προσφορά του computer για όλους! Υπάρχει περίπτωση να βρώ κανένα τεύχος, ή τα έχετε πάρει όλα εσείς?
 
Είναι γεγονός οτι "έπεσε ακρίδα" αλλά πιστεύω πως κάπου θα βρεις να πάρεις κι εσύ ένα τεύχος! :D
 
Mην ξεχασετε και το 2ο επεισοδιο που κυκλοφορει. :thumbup:

awl0uayeqz4vwxsdbuue.jpg
 
να σαι καλα γιατι ουτε που το ειχα στο μυαλό μου...
 
Βγήκε κι'ολλας το δεύτερο???
 
Ti εγινε το ειδε κανεις το 2ο να μας πει καμμια εντυπωση;
 
επειδη εχασα και το 2ο μήπως κυκλοφόρησαν και τα υπόλοιπα;; με πήρε ρετρούπνος βαθύς τους τελευταίους τρείς μήνες...
 
Πίσω
Μπλουζα