Snes: Μας άφησε χρόνους... [Resurrected by Angel_Grig!]

stayros είπε:
Κανονικα πρεπει να σου κανουμε αγαλμα ολοι οι "ομοιοπαθεις" σαν τον leaosnes!!!! :D
Με πλακετα στη βαση που να γραφει....

"The Great Restorer of Consoles and Hardware"

Εσυ αγορι μου δεν εισαι απλα γιατρος,αλλα... θαυματοποιος!!!!!!! :bow: :bow:
Ευχαριστω πολυ Σταυρο!!!:[Να εισαι καλα!Αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εκανα και κατι ιδιαιτερο,ενας απλος ελεγχος ηταν..
 
stayros είπε:
Κανονικα πρεπει να σου κανουμε αγαλμα ολοι οι "ομοιοπαθεις" σαν τον leaosnes!!!! :D
Με πλακετα στη βαση που να γραφει....

"The Great Restorer of Consoles and Hardware"

Εσυ αγορι μου δεν εισαι απλα γιατρος,αλλα... θαυματοποιος!!!!!!! :bow: :bow:
Συμωνω και γω απολυτα σε ολα αυτα :bow: Χιλια μπραβο Γρηγορη και για της γνωσης σου αλλα και για τη θεληση και το μερακη που εχεις ωστε να βοηθας οποιον εχει καποιο προβλημα με κατι τετοιο.
 
Να εισαι καλα Βασιλη!!!Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!! :bow:
 
Μπραβο παιδες που το φτιαξατε! Το Snes ειναι η καλυτερη κονσολα ολων των εποχων και της αξιζει να ειναι παντα λειτουργικη. Καλοπαιχτη!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αρχικά, συγνώμη που άργησα αλλά μόλις έκλεισα το snes και θέλω να ευχαριστήσω από την πλευρά μου το μέλος angel_grig, η προσφορά σου είναι αξιοθαύμαστη :thanx2:

είναι περίοδος καταλήψεων στη σχολή διότι ο κόσμος έξω χάνεται αλλά εγώ συνεχίζω ακάθεκτος να παίζω :d@redevil

δεν έχω λόγια, θα συμφωνήσω με τον stayro όπου τα λέει όλα

stayros είπε:
Κανονικα πρεπει να σου κανουμε αγαλμα ολοι οι "ομοιοπαθεις" σαν τον leaosnes!!!! :D
Με πλακετα στη βαση που να γραφει....

"The Great Restorer of Consoles and Hardware"

Εσυ αγορι μου δεν εισαι απλα γιατρος,αλλα... θαυματοποιος!!!!!!! :bow: :bow:
 
leaosnes είπε:
Αρχικά, συγνώμη που άργησα αλλά μόλις έκλεισα το snes και θέλω να ευχαριστήσω από την πλευρά μου το μέλος angel_grig, η προσφορά σου είναι αξιοθαύμαστη :thanx2: είναι περίοδος καταλήψεων στη σχολή διότι ο κόσμος έξω χάνεται αλλά εγώ συνεχίζω ακάθεκτος να παίζω :d@redevil

δεν έχω λόγια, θα συμφωνήσω με τον stayro όπου τα λέει όλα
Eυχαριστω πολυ!! :thanx2: Αντε και καλη συνεχεια στο ..καψιμο!!! :D
 
DarkSynbios είπε:
Γιατι να κουλαρει φιλαρακι την καθαρη αληθεια εγραψε.Και αν δεν ειναι η κορυφαια κονσολα ειναι μεσα στης 3 κορυφαιες.
 
Ώστε τα μαγικά χεράκια του Mr. Resurrector κάναν πάλι το θαύμα τους?! :)

:worship: για όλα! ;)

(νομίζω ότι επιβαλλόταν και μια μικρή αλλαγή στον τίτλο του θέματος, τι λέτε? :flower: )
 
Βρε Μαριανα τι πω!με κανεις και κοκκινιζω!!!:[Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ!!! :bow: :bow:
 
D@redevil είπε:
(νομίζω ότι επιβαλλόταν και μια μικρή αλλαγή στον τίτλο του θέματος, τι λέτε? :flower: )
Χαχα!!! Πολύ καλή ίδεα! Γεια σου βρε Angel με τα χρυσά σου χέρια!!! :d@redevil
 
Καλά που αλλάξατε τον τίτλο και πήρα χαμπάρι τα έργα και ημέρες του Γρηγόρη !

1000 μπράβο Γρηγόρη για την επιτυχημένη σου επέμβαση !
 
Ξαναχτυπησε ο resurrector ? Ηταν να μην ξεκινησει αυτη την ειδικοτητα - τωρα ποιος τον πιανει !

Να σαι καλα Γρηγορη - και στον leaosnes, καλοπαιχτο το αναγεννημενο snes :)
 
geo2004z είπε:
Χαχα!!! Πολύ καλή ίδεα! Γεια σου βρε Angel με τα χρυσά σου χέρια!!! :d@redevil

billy είπε:
Seconded. :thumbup:
Για κάτι τέτοιες δουλειές, angel_grig = (χρυσή) εγγύηση !!

geoanas είπε:
Καλά που αλλάξατε τον τίτλο και πήρα χαμπάρι τα έργα και ημέρες του Γρηγόρη !1000 μπράβο Γρηγόρη για την επιτυχημένη σου επέμβαση !

herco είπε:
Ξαναχτυπησε ο resurrector ? Ηταν να μην ξεκινησει αυτη την ειδικοτητα - τωρα ποιος τον πιανει !
Να σαι καλα Γρηγορη - και στον leaosnes, καλοπαιχτο το αναγεννημενο snes :)
Eυχαριστω πολυ ολους σας!!! :worship: :thanx2:
 
Καλησπέρα σας.

Εχω ενα super nintendo το οποιο ειχα περιπου 15 χρονια να χρησιμοποιησω.

Το συνδεσα με rf για αρχη ρυθμισα και το καναλι στην tv led lg.

Εβγαζε black screen μολις ανοιγα το power και χιονια οταν το εκλεινα.

Πηγα και αγορασα ενα scart για να μπει στο multi out μηπως εφταιγε το σημα του rf η το καλωδιο.

Αλλα παλι τα ιδια. Οταν το ανοιγω δειχνει να δινει σημα (black screen βεβαια) και οταν κλεινω μου γραφει το κλασσικο "no signal".

Υ.Γ καθαρισα τις κασετες με μπατονετα και οινοπνευμα και το Cartridge πινελο χαρτονακι και κομπρεσερ αερα.

Εχετε καμμια ιδεα τι μπορει να φταιει??
 
Σε αλλη τηλεοραση δοκιμασες?
 
Το τροφοδοτικο ειναι ΟΚ?μπορεις να το τσεκαρεις ή να δοκιμασεις αλλο?
 
Πίσω
Μπλουζα