Sprite 02 - Οκτώβριος 1988

...........................

ρε μπας και υποσυνειδητα εφερνε συνειρμους στον Dino και για αλλους λογους :p



Samantha_Fox_Strip_Poker_-_1986_-_Martech_Games.jpg

ssssb.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO είπε:
Φυσικά και ήταν ανεκπλήρωτος έρωτας, αφού δεν προχωρήσαμε ποτέ, αν και υπήρχε ανταπόκριση!
Αν της έλεγα οτι με περιμένει ο Atari ST στο σπίτι, θα έλεγε "ΟΚ κανας φίλος του θα είναι"... Αν όμως της έλεγα, οτι έχω μια Amiga, μάλλον θα μου έλεγε "Κι εμένα τι με θες; Μαχαραγιάς είσαι;" :p
Μην το προσεγγίζεις όπως σε συμφέρει διότι μπορεί και να το ερμήνευε ότι εφόσον έχεις στο δωμάτιο σου κάποιον "φίλο", σου αρέσουν τ' αγόρια και μετά να σου έβγαινε το όνομα! Αντίθετα αν της έλεγες ότι μοιράζεσαι το δωμάτιο σου με μία... αμίγκα(φίλη) θα έλεγε ότι μετράς και ότι έχεις πέραση στις γυναίκες κάτι που ως γνωστόν αποτελεί μαγνήτη για τις νεαρές ανεξαρτήτου εποχής. Άλλο ένα επιχείρημα λοιπόν υπέρ της επιβεβλημένης κατοχής αμίγκα εκείνα τα χρόνια. :p
 
Nemo είπε:
...........................
ρε μπας και υποσυνειδητα εφερνε συνειρμους στον Dino και για αλλους λογους :p



Προβολή συνημμένου 104931Προβολή συνημμένου 104932

spyros_s είπε:
Μην το προσεγγίζεις όπως σε συμφέρει διότι μπορεί και να το ερμήνευε ότι εφόσον έχεις στο δωμάτιο σου κάποιον "φίλο", σου αρέσουν τ' αγόρια και μετά να σου έβγαινε το όνομα! Αντίθετα αν της έλεγες ότι μοιράζεσαι το δωμάτιο σου με μία... αμίγκα(φίλη) θα έλεγε ότι μετράς και ότι έχεις πέραση στις γυναίκες κάτι που ως γνωστόν αποτελεί μαγνήτη για τις νεαρές ανεξαρτήτου εποχής. Άλλο ένα επιχείρημα λοιπόν υπέρ της επιβεβλημένης κατοχής αμίγκα εκείνα τα χρόνια. :p
LOL!!!

Όλα τα πράγματα καταλήγουν στο SEX!!!

Ακόμα και ένα "Sprite issue 2" thread!!! :fafoutis:
 
Πίσω
Μπλουζα