Starwing Competition

Και τα δυο που εχω (PAL) ειναι ολοιδια εξωτερικα, οποτε για να τα ξεχωρισω θα επρεπε να εχω ειτε καποιο μανιουαλ ειτε το χαρτι που ελεγε οτι καποιος κερδισε (εαν κερδισε).

Οποτε δεν εχουν καμια διαφορα. Λεω να ριξω και μια ματια στα σωσμενα hiscores...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mike είπε:
Αυτο ρε παιδια τι ειναι?
http://www.ebay.com/itm/SUPER-Nintendo-SNES-PAL-version-STARWING-COMPETITION-box-only-/141209274848?

εβγαλε καποιος μονος του μια αναπαραγωγη του κουτιου? λεει οτι "ετσι θα επρεπε να ειναι το NTSC κουτι, εαν ποτε κυκλοφορουσε" αλλα στην φωτο φαινεται να λεει PAL. Οτι θελει γραφει?
Εδώ και χρόνια παράγουν τέτοια κουτιά. Είναι γνωστό ότι δεν υπήρξε ποτέ κουτί για το συγκεκριμένο cartridge, μπορεί όμως κάποιος να την πατήσει καθώς ότι θέλουν αναγράφουν στις περιγραφές του ebay για να πουλήσουν...
 
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η περιγραφη. Το ξερω οτι βγαζουν reproduction κουτια, αλλα ο τυπος εγραφε οτι δεν βγηκε ποτε NTSC κουτι και εδειχνε ενα PAL οποτε σκεφτηκα "λες να υπηρχε PAL", αλλα σιγα μην υπηρχε, καπου θα το ειχα ακουσει.
 
Σημερα ειπα να παιξω λιγο με τα starwing competition και να κανω κανα high score :eek:

Ειναι ολοιδια, δεν προσεξα καμια διαφορά.

Σε ενα μονο παιχνιδι που επαιξα για πλακα, εκανα 12.547 ποντους, κερδιζω κανα SNES ?

DSC02550.jpg

DSC02548.jpg

DSC02549.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα