Stickers - Αυτοκόλλητα 80's (διάφορα)

Ορίστε & η δική μου συλλογή, δυστυχώς δεν είναι δυνατόν λόγω μεγέθους να τα παραθέσω αναλυτικά, όποτε αποφάσισα να τα φωτογραφίσω με βάσει το περίγραμμα ή το μέγεθος:

 


1. Τα κλασσικά με το χρυσό περίγραμμα



P1050481.jpg

 


2. Ίδιο στυλ αλλά με ασημένιο περίγραμμα



P1050482.jpg


3. Μικρά λευκά



P1050484.jpg


4. Μεταλλικά



P1050483.jpg


5. Λευκό περίγραμμα διάφορα



P1050485.jpg


6. Κόκκινο περίγραμμα



P1050486.jpg


 
Φοβερη συλλογη!
 
Kάποιοι εδώ μέσα θα χάσουν τον ύπνο τους, χαχα!!

Ωραίος φίλε!!
 
viking4a είπε:
Kάποιοι εδώ μέσα θα χάσουν τον ύπνο τους, χαχα!! Ωραίος φίλε!!
Ευχαριστώ !!!


Τα αυτοκόλλητα είναι 3ψήφιο νούμερο στο σύνολο τους οπότε δεν γινόταν να τα φωτογραφήσω αναλυτικά.



 
viking4a είπε:
Kάποιοι εδώ μέσα θα χάσουν τον ύπνο τους, χαχα!! Ωραίος φίλε!!
Μονο υπνο;;; :eek:

Mandrax-7 είπε:
Ευχαριστώ !!!
Τα αυτοκόλλητα είναι 3ψήφιο νούμερο στο σύνολο τους οπότε δεν γινόταν να τα φωτογραφήσω αναλυτικά.



Θα πρεπει να κανεις μια θυσια να βγαλεις λιγο πιο αναλυτικα αυτα με το χρυσο :please:
 
Ξυπνούν πολλές μνήμες!!!

Ωραίος! :thumbup:
 
Mandrax-7 είπε:
Ορίστε & η δική μου συλλογή, δυστυχώς δεν είναι δυνατόν λόγω μεγέθους να τα παραθέσω αναλυτικά, όποτε αποφάσισα να τα φωτογραφίσω με βάσει το περίγραμμα ή το μέγεθος: 


1. Τα κλασσικά με το χρυσό περίγραμμα



Προβολή συνημμένου 143082


 

 

 

 



ΑΑΑΑΑΑΑ! Ζηλεύω!!

Τα έψαχνα τόσο καιρό!!!!!

Μπορείς να μας πεις, από πίσω είναι λευκά;

Ή λένε κάτι;
 
Ομορφη και δυνατη συλλογη!!! :thumbup:
 
Εισαι καταπληκτικος!!!

Πολύ ωραία συλλογή!!!
 
filmmusic είπε:
ΑΑΑΑΑΑΑ! Ζηλεύω!!Τα έψαχνα τόσο καιρό!!!!!

Μπορείς να μας πεις, από πίσω είναι λευκά;

Ή λένε κάτι;
Τα περισσότερα είναι λευκά, υπάρχουν όμως και αρκετά που γράφουν με μπλέ γράμματα & αστέρια "Carousel", άλλα "foto Stickers από Union Α.Ε", κάποια "Crazy...Crazy ....Sketchs" & κάποια "Panini Stickers". Το πιο περίεργο είναι ότι σε αρκετά της "Carousel" έχουν γράψει με στυλό αριθμούς σαν να αντιστοιχούν σε κάποιο άλμπουμ, σίγουρα δεν τους είχα γράψει εγώ αφού είναι γραφικός χαρακτήρα ενήλικα.
 
Mandrax-7 είπε:
Τα περισσότερα είναι λευκά, υπάρχουν όμως και αρκετά που γράφουν με μπλέ γράμματα & αστέρια "Carousel", άλλα "foto Stickers από Union Α.Ε", κάποια "Crazy...Crazy ....Sketchs" & κάποια "Panini Stickers". Το πιο περίεργο είναι ότι σε αρκετά της "Carousel" έχουν γράψει με στυλό αριθμούς σαν να αντιστοιχούν σε κάποιο άλμπουμ, σίγουρα δεν τους είχα γράψει εγώ αφού είναι γραφικός χαρακτήρα ενήλικα.
Για αυτά με το χρυσό πλαίσιο μιλάς πάντα ή για όλα;
 
Mandrax-7 είπε:
Ορίστε & η δική μου συλλογή, δυστυχώς δεν είναι δυνατόν λόγω μεγέθους να τα παραθέσω αναλυτικά, όποτε αποφάσισα να τα φωτογραφίσω με βάσει το περίγραμμα ή το μέγεθος: 


1. Τα κλασσικά με το χρυσό περίγραμμα



Προβολή συνημμένου 143082


 


2. Ίδιο στυλ αλλά με ασημένιο περίγραμμα



Προβολή συνημμένου 143083



3. Μικρά λευκά



Προβολή συνημμένου 143084



4. Μεταλλικά



Προβολή συνημμένου 143085



5. Λευκό περίγραμμα διάφορα



Προβολή συνημμένου 143086



6. Κόκκινο περίγραμμα



Προβολή συνημμένου 143087



φιλε μου απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ αλλα πρεπει να θυσιαστεις και να τα κανεις ολα ενα ενα να φαινονται γιατι μας αρρωστησες τωρα καλυτερα να μην τα εβαζες χαχχαχαχαχαχααχ
 
finally είπε:
φιλε μου απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ αλλα πρεπει να θυσιαστεις και να τα κανεις ολα ενα ενα να φαινονται γιατι μας αρρωστησες τωρα καλυτερα να μην τα εβαζες χαχχαχαχαχαχααχ
Αφού επιμένετε ορίστε ένα μικρό τυχαίο δείγμα & επιφυλάσσομαι για περισσότερα στο μέλλον, έτσι για να κρατάμε το θέμα ζωντανό


P1050508.jpg


 
Mandrax-7 είπε:
Αφού επιμένετε ορίστε ένα μικρό τυχαίο δείγμα & επιφυλάσσομαι για περισσότερα στο μέλλον, έτσι για να κρατάμε το θέμα ζωντανό
:bow: :happyjump: Τι τρελα με αυτα τα τα χρυσα. Ακομα και τωρα που τα βλεπω ειναι σα να βλεπω σοκολατακια :supergrin: :supergrin:

Αγορασα φακελλο με διαφανειες και τα εβαλα με τη σειρα #)
 
σε ευχαριστουμε συνεχισε την καλη δουλεια σου
 
Να και τα δικα μου,ελπιζω να σας αρεσουν!
tinysmile_grin_t.png
tinysmile_fatgrin_t2.png


Προβολή συνημμένου 46234

Προβολή συνημμένου 46235

Προβολή συνημμένου 46236

...ελπιζω να σας αρεσουν! :) :D

Προβολή συνημμένου 90721

Προβολή συνημμένου 90722

Προβολή συνημμένου 90723
Στη δεύτερη φωτογραφία που ανέβασες στη τρίτη σειρά, το τρίτο αυτοκόλλητο το είχα και' γω.Στη τρίτη φωτογραφία τα τελευταία αυτοκόλλητα δείχνουν ένα κοριτσάκι που αν θυμάμαι καλά λέγεται Sarah Kay.Αυτά τα μάζευαν οι θείες μου και μάλιστα είχαν βγεί και χαρτάκια τύπου 'post it' (τα κίτρινα χαρτάκια σημειώσεων) με το κοριτσάκι τυπομένο σαν απο σφραγίδα πάνω αριστερά.Πρέπει να έχω κανα δυο σε ένα κουτάκι διάφορα αυτοκόλλητα, έτσι για να τα θυμάμαι.Τα πιο πολλά απο δαύτα μαζεύτηκαν σαν 'σκουπίδια' απο τους γονείς και πετάχτηκαν.Κάποια μέρα ίσως τα βρω και ανεβάσω καμία φώτο.
 
Πίσω
Μπλουζα