• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Stranger Things [2016]

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.478
Νομιζω οτι αν και σεναριακα ο τριτος ηταν μιση σκαλα πιο κατω απο τους προηγουμενους, ειχε πολυ δυνατο climax της δρασης (και πολλες λεπτομερειες και hints για τους προσεχτικους).

Δεκαρακι.

Απο τη μια θελω σαν τρελος τεταρτο κυκλο. Απο την αλλη φοβαμαι το ξεχειλωμα.

Αυτο που σιγουρα δεν θελω ειναι καποιο spin off.

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.272
Report απο τα 4 πρωτα που εχω δει.

Τρομερη σκηνογραφία ,τοπια σπιλμπεργκικα ,αισθητική των 80ς, ερμηνειαρα απο τον νεαρο Bill ,στα μειον τα παιδια χασανε την αθωοτητα τους και αρχισανε τα μην πω ,χαχα.

Καλυτερα ενα ξεχειλωμενο ST παρα καθολου ST.

Να δουμε και τα υπολοιπα τι λενε.

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

laura ingalls

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
134
Καλυτερα ενα ξεχειλωμενο ST παρα καθολου ST.

Να δουμε και τα υπολοιπα τι λενε.
Το τέταρτο επεισόδιο νομίζω ότι είναι το καλύτερο του κύκλου. Και το φινάλε βεβαίως βεβαίως.

Συμφωνώ ότι καλύτερα ένα ξεχειλωμένο ST παρά καθόλου αφού στο σπίτι πέφτει πολύ συζήτηση για το πως βιώναμε εμείς την εφηβεία μας σε σχέση με τα σημερινά εφηβάκια, με αφορμή τη σειρά.

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.272
Ειχε και end credits scene στο τελευταιο ελπιζω να το ειδατε, οχι οτι ηταν κατι ιδιαιτερο.

Εχω ενα προαισθημα οτι καποιος μπηκε καπου πριν αυτο κλεισει και ελπιζω να τον δουμε στην επομενη σαιζον.

laura ingalls

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
134
Ειχε και end credits scene στο τελευταιο ελπιζω να το ειδατε, οχι οτι ηταν κατι ιδιαιτερο.

Εχω ενα προαισθημα οτι καποιος μπηκε καπου πριν αυτο κλεισει και ελπιζω να τον δουμε στην επομενη σαιζον.
Ναι,  ναι τα σενάρια για τον επόμενο κύκλο δίνουν και παίρνουν.

Ajax87

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
358
Σαν την 1η σεζον δεν εχει... εχει χαθει αυτη η μαγεια. ( ειμαι στο 6ο της 3ης)

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.272
Αμα ανεβει στο store εδω ριχτε κανα σημα ,απο οτι βλεπω λεει unavalaible.

Link

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπλουζα