Stranger Things [2016]

Νομιζω οτι αν και σεναριακα ο τριτος ηταν μιση σκαλα πιο κατω απο τους προηγουμενους, ειχε πολυ δυνατο climax της δρασης (και πολλες λεπτομερειες και hints για τους προσεχτικους).

Δεκαρακι.

Απο τη μια θελω σαν τρελος τεταρτο κυκλο. Απο την αλλη φοβαμαι το ξεχειλωμα.

Αυτο που σιγουρα δεν θελω ειναι καποιο spin off.
 
Report απο τα 4 πρωτα που εχω δει.

Τρομερη σκηνογραφία ,τοπια σπιλμπεργκικα ,αισθητική των 80ς, ερμηνειαρα απο τον νεαρο Bill ,στα μειον τα παιδια χασανε την αθωοτητα τους και αρχισανε τα μην πω ,χαχα.

Καλυτερα ενα ξεχειλωμενο ST παρα καθολου ST.

Να δουμε και τα υπολοιπα τι λενε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλυτερα ενα ξεχειλωμενο ST παρα καθολου ST.

Να δουμε και τα υπολοιπα τι λενε.
Το τέταρτο επεισόδιο νομίζω ότι είναι το καλύτερο του κύκλου. Και το φινάλε βεβαίως βεβαίως.

Συμφωνώ ότι καλύτερα ένα ξεχειλωμένο ST παρά καθόλου αφού στο σπίτι πέφτει πολύ συζήτηση για το πως βιώναμε εμείς την εφηβεία μας σε σχέση με τα σημερινά εφηβάκια, με αφορμή τη σειρά.
 
Ειχε και end credits scene στο τελευταιο ελπιζω να το ειδατε, οχι οτι ηταν κατι ιδιαιτερο.

Εχω ενα προαισθημα οτι καποιος μπηκε καπου πριν αυτο κλεισει και ελπιζω να τον δουμε στην επομενη σαιζον.
 
Ειχε και end credits scene στο τελευταιο ελπιζω να το ειδατε, οχι οτι ηταν κατι ιδιαιτερο.

Εχω ενα προαισθημα οτι καποιος μπηκε καπου πριν αυτο κλεισει και ελπιζω να τον δουμε στην επομενη σαιζον.
Ναι,  ναι τα σενάρια για τον επόμενο κύκλο δίνουν και παίρνουν.
 
Σαν την 1η σεζον δεν εχει... εχει χαθει αυτη η μαγεια. ( ειμαι στο 6ο της 3ης)
 
 
Αμα ανεβει στο store εδω ριχτε κανα σημα ,απο οτι βλεπω λεει unavalaible.

Link
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περασαν 2 χρονια απο το τελευταιο ποστ ε ;
Και ακομα τιποτα.
Το αργησαν και το ξεχασαμε, ματια που δεν βλεπονται και ετσι.

 
Λέγανε ότι θα βγει η 4η σεζόν τώρα το καλοκαίρι. Δεν προλαβαίνουν όμως και τώρα λένε για 2022..

 
Η πρώτη σεζόν απαιχτη! !!
Η δεύτερη έγινε στο τέλος resident evil x 10..
Η τρίτη μια χαρά αφού από την δεύτερη σου έδειξαν που σκοπεύουν να το φτάσουν . Επίσης καλό τέλος για να πούμε "ας δω κ την 4η"....

Κ η μουσική ...... Μουσικάρα!!!!!!!!!
Μα τι ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ!!!!!
 
Yeap! όντως spooky!

Άντε να βγεί γιατί πολύ άργησαν και μετά απο τόσο καιρό δεν θυμόμαστε πολλά πράγματα.
 
Eντωμεταξυ ο μαυρος μοιαζει σαν τριανταρης να δω ποσο θα το τραβηξουν ακομα με αυτους σαν παιδακια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
 
Eντωμεταξυ ο μαυρος μοιαζει σαν τριανταρης να δω ποσο θα το τραβηξουν ακομα με αυτους σαν παιδακια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Δεν έχεις άδικο!

Μεγάλωσαν όλα τους και αγρίεψαν τα πρόσωπα τους. Baby face καπουτ!
 
ευτυχώς που τα '80ς που ζήσαμε δεν είχαν τόσο τρομακτικά τέρατα μπρρρ. τα ανιψάκια μου τόσο επηρεάστηκαν απ' αυτό που η μικρή προσπαθούσε να μετακινήσει πράγματα με τη σκέψη όπως η eleven. και προσπαθούσα να τα πείσω ότι τέτοια τέρατα δεν υπάρχουν στην πραγματικότητα.
 

Stranger Things: Ανακοινώθηκε η πρεμιέρα της 4ης σεζόν και το τέλος της σειράς.​


 
Η τέταρτη σεζόν της δημοφιλούς σειράς τελικά χωρίζεται σε δύο μέρη.. Το πρώτο θα κυκλοφορήσει στις στις 27 Μαΐου και το δεύτερο την 1η Ιουλίου!

Για να δούμε..

 
Έχω δει τις 3 προηγούμενες σεζόν οπότε θα δω και την επερχόμενη. Και ας άργησε. :)
 
Και εγώ τις έχω δεί μόλις βγήκαν αλλα έχει περάσει πολύς καιρός και έχω ξεχάσει πολλά απο την υπόθεση. :(
 
Χμμμ…δεν είδα σχόλια και ανησυχώ….Κάνεις δεν είδε τίποτα;
 
Πίσω
Μπλουζα