Super Mario Galaxy 2

Τελικά το Galaxy 2 ξεπέρασε το Ocarina of Time! :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />
 
Πως το ξεπέρασε δλδ; Στο metacritic; Εγώ δεν το έχω αγοράσει ακόμα. Παίζω το 1ο ακόμα με τον Luigi.
 
Nikol@r@s είπε:
Tι εννοείς δεν σε πιάνω?Τι βγαίνει 14 Σεπτεμβρίου?
Hello Peach!!!!!!!!!!!

Όπως είπα και αλλού, το παιχνίδι τα σπάει σε βαθμό απίστευτο. Είναι πραγματικό έργο τέχνης, αριστούργημα σαν και αυτά που μόνο η nintendo ξέρει να μας δίνει.

Τα επίπεδα όσο μεγάλα έπρεπε να είναι. Αν θέλει κάποιος μεγαλύτερα να παίξει Oblivion. Τα γραφικά εξαιρετικά με τέλεια χρώματα και από πλευράς soundtrack δεν το συζητάμε καν. Έπος!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
 
pooky(1) είπε:
Hello Peach!!!!!!!!!!!
Όπως είπα και αλλού, το παιχνίδι τα σπάει σε βαθμό απίστευτο. Είναι πραγματικό έργο τέχνης, αριστούργημα σαν και αυτά που μόνο η nintendo ξέρει να μας δίνει.

Τα επίπεδα όσο μεγάλα έπρεπε να είναι. Αν θέλει κάποιος μεγαλύτερα να παίξει Oblivion. Τα γραφικά εξαιρετικά με τέλεια χρώματα και από πλευράς soundtrack δεν το συζητάμε καν. Έπος!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
Pooky οντως αξιζει?
 
Το καλύτερο παιχνίδι που έχει βγει για το Wii. Αν σου άρεσε το πρώτο, το δεύτερο θα σε ξετρελάνει!!!!!
 
Καλόπαιχτο!!!!!

Έχει φάση και το DVD που σου λέει πως παίζεις το παιχνίδι!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Καλόπαιχτο!!!!!
Έχει φάση και το DVD που σου λέει πως παίζεις το παιχνίδι!!!!!
To πηρα 45 ευρω απο τα Carrefur.Mπορουσα να περιμενω απο Play.com αλλα για 5 ευρω τωρα και μετα απο 5 μερες δεν πειραζει^^ Θα τσιμπησω μαλλον το Monster Hunter 3 Tri απο εκει.^^

Το παιχνιδι τα σπαει και εχω χρονια να νιωσω πραγματικα Μαριο παιχνιδι! ;)

Το DVD δεν το ειδα ακομα.
 
2r756og.jpg


Super Mario Galaxy

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/games/wii/super_mario_galaxy_2_13677.html

Λατρεμένο!
 
Πίσω
Μπλουζα