Super Mario Galaxy

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.283
Και ναι! Η Ν εφτιαξε ενα παιχνιδι της προκοπης (απο οτι λενε) για το Wii!

Διθυραμβικα σχολια παντου (αν και τα video που ειδα,δειχναν τον Mario μελισουλα (!!!) να αποφευγει εντομα...μπλιαχ :D )

mario-bee.JPG


Μιλανε για το Mario 64 2!!Να δουμε...

Παρτε reviews

1UP

EuroGamer
 
(Θα σκασεις απο τη ζηλια σου καμια ωρα :biglaugh: )
 
(Φήμες λένε οτι το έχει προπαραγγείλει απο το play.com :biglaugh:)
 
Μερικες ακομη in-game shots:

85569pw150.jpg
1418.jpg


2001771168446338871_fs.jpg


Game Rating: A (Adults)

Blood and Gore

Intense Violence

Nudity
 
O gay υδραυλικός τώρα και σε μέλισσα.... ΕΛΕΟΣ !!!!
 
Το Super Mario Galaxy 2...(Θα βγει του χρόνου το καλοκαίρι)

melissa.jpg
 
Δηλαδή σε λίγο τι θα δούμε; Τον SONIC μπαλαρίνα και τον PACMAN σκουληκαντέρα;;; :D
 
Ως ιδιοκτήτης Wii θέλω να πω πώς δεν περιμένω κάτι ιδιαίτερο απο γραφικά. Αλλωστε ποτέ δεν είχα τα σουπερ γραφικά στο PC, αρα δε θα με νοιάξει. Ειμαι ομως σίγουρος ότι θα έχει φοβερό gameplay.Γιατί άραγε; :whothehell:
 
σε λιγες μερες θα ειναι εδω, 12 του μηνα θα το εχω, τα γραφικα του ειναι τελεια και το παιχνιδι αξιος διαδοχος το mario 64, αντε να δουμε που θα φτασουν οι πωλησεις του wii μετα το metroid 3, mario galaxy kai resi evil αντε να δουμε
 
9,7παιδια το mario galaxy στο ign,ιστορικες στιγμες
 
gtsamour είπε:
O gay υδραυλικός τώρα και σε μέλισσα.... ΕΛΕΟΣ !!!!
Τεσπα το game ηταν καταπληκτικο!Πολυ ....γραφικα!Einai καταπληκτικος ο τροπος που εχουν φτιαξει την βαρυτητα!Απλα τελειο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oταν εγκληματιστεις στο φορουμ θα καταλαβεις οτι μεταξυ των μελων υπαρχει διακριτικη οικειοτητα που εκδηλωνεται με μετρημενο χιουμορ...

ΒΤW το οχι και τοσο sic επιθετο που χρησιμοποιησες για να περιγραψεις τα γραφικα τονιζεται στη προπαραληγουσα ή στη παραληγουσα?(Μαλλον για το πρωτο το κοβω... :) )
 
Wally είπε:
Oταν εγκληματιστεις στο φορουμ θα καταλαβεις οτι μεταξυ των μελων υπαρχει διακριτικη οικειοτητα που εκδηλωνεται με μετρημενο χιουμορ...ΒΤW το οχι και τοσο sic επιθετο που χρησιμοποιησες για να περιγραψεις τα γραφικα τονιζεται στη προπαραληγουσα ή στη παραληγουσα?(Μαλλον για το πρωτο το κοβω... :) )

Tesπα!Εγω εχω 3 μηνυματα και εσυ 6.700τοσο!Αρα κατι ξερεις παραπανω!Ευχαριστω φιλε μου! :cool:
 
Δεν μετραμε κουκια εδω.Απλα ειναι μεχρι να παρεις το κολαϊ ;)

btw welcome
 
Nikol@r@s, μην χολοσκάς, κάποια πράγματα εδώ μέσα είναι περισσότερο inside jokes, παρά πραγματικές απόψεις...

Ο Wally θα πει καλό λόγο για παιχνίδι/μηχάνημα της Nintendo τη μέρα που εγώ θα παραδεχτώ ότι το Sonic είναι video game κι όχι κάποιο ανούσιο tech demo με το οποίο η SEGA ήθελε να επιδείξει πως το Mega Drive μπορεί να απεικονίσει γραφικά σε μεγάλες ταχύτητες... ή μάλλον για να στο δώσω να το καταλάβεις κι εσύ, τη μέρα που θα φτιάξει η Nintendo μέτριο Zelda...

Μεταξύ μας, αμφιβάλλω ακόμα κι αν τα πιστεύει αυτά που λέει ο Wally, ειδικά για αριστουργήματα του επιπέδου του SMG ή απλώς τα λέει για να δημιουργεί εντυπώσεις και να διατηρεί την εικόνα του Anti-Nintend-ά που με τόσο κόπο έχει χτίσει όλα αυτά τα χρόνια... :cool:
 
Olorin είπε:
Nikol@r@s, μην χολοσκάς, κάποια πράγματα εδώ μέσα είναι περισσότερο inside jokes, παρά πραγματικές απόψεις...
Ο Wally θα πει καλό λόγο για παιχνίδι/μηχάνημα της Nintendo τη μέρα που εγώ θα παραδεχτώ ότι το Sonic είναι video game κι όχι κάποιο ανούσιο tech demo με το οποίο η SEGA ήθελε να επιδείξει πως το Mega Drive μπορεί να απεικονίσει γραφικά σε μεγάλες ταχύτητες... ή μάλλον για να στο δώσω να το καταλάβεις κι εσύ, τη μέρα που θα φτιάξει η Nintendo μέτριο Zelda...

Μεταξύ μας, αμφιβάλλω ακόμα κι αν τα πιστεύει αυτά που λέει ο Wally, ειδικά για αριστουργήματα του επιπέδου του SMG ή απλώς τα λέει για να δημιουργεί εντυπώσεις και να διατηρεί την εικόνα του Anti-Nintend-ά που με τόσο κόπο έχει χτίσει όλα αυτά τα χρόνια... :cool:

Ti na πω ρε παιδια!Εσεις ξερετε τι παιζει στο site!Ενημερωτικα οσοι ειναι nintendo fun ας επισκεφτουν αυτο το site http://www.ninty.gr!Einai πολυ καλο!
 
Simply epic

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=--BUlo_dIgU]YouTube - super mario galaxy : bee mario (busy bee level)

:p :p
 
Πω πω το παιχνίδι "γράφει" άγρια!!!!!!!

Wii FTW!!!!!!!!!!!!!!

360 FTL!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα