''Tο κοπή τη πίτα 2011'' (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Φωτογραφίες από το ''κοπή τη πίτα 2011''

Αρχίζουμε......

attachment.php


Ωρα 12.01 Stakovios, Λορένα, FORD231

Aναμένουμε τους υπόλοιπους

attachment.php


Επιτέλους μαζευτήκαμε

attachment.php


Απαγορεύεται το κάπνισμα. Καπνίζει κανείς??????

attachment.php


Ησυχία όλοι......κόβω την πίτα φωνάζει η kampia

attachment.php


Θέλετε σχόλιο??? η πίτα είναι

attachment.php


το φλουρί ρε παιδιά που είναι, το βρήκατε????

attachment.php


ο τυχερός cybermaniac με το έπαθλο του

attachment.php


ας παίξουμε και λιγάκι.....

attachment.php


η ταμίας μαζεύει τις εισπράξεις.....

attachment.php


όλο το τιμ

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...........
 
Έχω πεθάνει στο γέλιο. Με τα κόκκινα μάτια και το μαχαίρι στο χέρι σαν να βγήκα από θρίλερ είμαι

αχαχαχαχαχα
 
Kambia είπε:
Έχω πεθάνει στο γέλιο. Με τα κόκκινα μάτια και το μαχαίρι στο χέρι σαν να βγήκα από θρίλερ είμαιαχαχαχαχαχα
λες εσυ για τα κοκκινα ματια? εγω τι να πω που εχω πρησμενα ματια? αλλα ετσι ειναι οταν ξυπναω την τελευταια στιγμη και εχω κοσμο να με περιμενει και δεν εμφανιζομαι να τον παρω στην ωρα μου.
 
Α! Η φωτό της ξαδέρφης που μετράει τα χρήματα είναι εξαιρετική.

Σαν να πήγε η ομάδα να πει τα κάλαντα!!!!!!

Πολύ όμορφα! Φωτό από το φαγοπότι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
pooky(1) είπε:
Σαν να πήγε η ομάδα να πει τα κάλαντα!!!!!!

Πολύ όμορφα! Φωτό από το φαγοπότι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ωραία ιδέα για του χρόνου (για τα κάλαντα) χαχαχα!!!!!!

Οι υπόλοιπες φωτό αύριο.
 
Μπράβο παιδιά, και του χρόνου...!!! :cheers: :cheers:

@Cyber να είσαι έτσι τυχερός όλη τη χρονιά!!! :)

@ Τσαλκ, αργείς πολύ για τις υπόλοιπες φωτό;;; :cool:

Πολύ το χάρηκα που κόψατε πολίτικο τσουρέκι - πίτα!!! Φαντάζομαι θα μύριζε όλο το μαγαζί μαστίχα και μαχλέπι!!! ::)

Έκοψα και εγώ σπίτι μου ένα και, αν και το έφαγα σχεδόν μόνη μου :sealed: , όλο το φλουρί έπεσε στην αδερφή του Birla... :precry:

Οπότε... αν θελήσετε ποτέ να σας σπάσει κάποιος το ρόδι στο σπίτι για να πάει καλά η χρονιά, προς Θεού, μη φωνάξετε εμένα...:burn:
 
Και του χρόνου να είσαστε καλά παιδιά! Το δωράκι κ α τ α π λ η κ τ ι κ ό! Μπράβο σας!
 
αχ δεν το πιστευω θα ερχομουν μπορουσα απλα δεν το ειδα εγκαιρως!!!!!!!!!!!!!!!!! την επομενη φορα λοιπον :)
 
Φωτογραφίες από το ''κοπή τη πίτα 2011'' Μέρος Δεύτερο

Συνεχίζουμε από εκεί που μείναμε. Κόψαμε την πίτα, ήπιαμε τον καφέ μας και συνεχίζουμε για ''ΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ''

attachment.php


Μίνι σύσκεψη μέχρι να βρεθεί το κατάλληλο μέρος

attachment.php


Αρχίσαμε............

την προθέρμανση

attachment.php


Άντε στην υγειά μας!!!

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Φάγαμε και το γλυκάκι μας

Στο σημείο αυτό θα ήθελα να αναφέρω την έκπληξη του Ford231 όταν αντίκρυσε πρώτος τον λογαριασμό.

Και κλείσαμε με ένα δεύτερο καφεδάκι - σόδα κλτ (έτσι για την χόνεψη)

attachment.php


Αυτά.

Το βίντεο είναι ακόμα στο μοντάζ. Μάλλον αύριο θα το δείτε.
 
Ρε Tsalk, προσπαθώ να μη φάω το βράδυ γιατί ήδη πήρα 4 κιλά στις γιορτές. Μόλις με κατέστρεψες!!!!!!

Πω πω ρε τι χλίδες ειν΄τούτς!!!!!!!

Ελπίζω μόλις κάν΄κατά πάν΄να φάμε ισάξια!!!!!!!!!
 
Οι βορειες συγκεντρωσεις πλεον μαζευουν αριθμο που κοντραρει ανετα τις αντιστοιχες Αθηναϊκες, και εχουν και το μπονους μιας και πολλα παιδια ερχονται απο αλλες περιοχες (Λορενα,Tsalk). Στα γλυκακια παντως μου τα χαλασατε μιας και περιμενα καμια πιατελα με τριγωνα πανοραματος!! (Eκτος αν την φυλατε για εκπληξη ΟΤΑΝ αξιωθω και καταφερω να ερθω προς τα μερη σας!!) :)

Μπραβο σε ολα τα παιδια που το καταφεραν και παλι. Keep it up guys!

P.S. Στον ChrisTOS, σε επομενη συναντηση να πειτε στο γκαρσονι να φερει τον καταλογο του σε δυαδικη μορφη! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
phil_vr είπε:
Στα γλυκακια παντως μου τα χαλασατε μιας και περιμενα καμια πιατελα με τριγωνα πανοραματος!! (Eκτος αν την φυλατε για εκπληξη ΟΤΑΝ αξιωθω και καταφερω να ερθω προς τα μερη σας!!


Καλά έλα εσύ phil πρώτα με το καλό πάνω και τα υπόλοιπα άσε είναι δική μας δουλειά!!
 
pooky(1) είπε:
Ρε Tsalk, προσπαθώ να μη φάω το βράδυ γιατί ήδη πήρα 4 κιλά στις γιορτές. Μόλις με κατέστρεψες!!!!!!
Πω πω ρε τι χλίδες ειν΄τούτς!!!!!!!

Ελπίζω μόλις κάν΄κατά πάν΄να φάμε ισάξια!!!!!!!!!
Pooky οταν με το καλο μας ερθεις προς τα πανω, εκει να δεις τι γλεντι εχουμε να κανουμε!!! το τι κοψηδια θα πεσουν δε λεγεται...
 
Oρίστε και το βίντεο του ''κοπή τη πίτα 2011''

Πάλι ''Χάλια τα περάσαμε''

http://www.youtube.com/watch?v=KcYH0LB9rMo

Και του Χρόνου παιδιά!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο παιδια αντε κ του Χρονου!!!
 
καλα φαγαμε , καλα ηπιαμε και το σιγουρο ειναι οτι περασαμε τελεια!!!!

κριμα σε οσους δε μπορεσαν να ερθουν. αλλιως ειναι να το βλεπεις σε φωτο και βιντεακια και αλλιως να ζεις τον χαβαλε που γινεται απο κοντα!!!

αντε και του χρονου να ειμαστε καλα να ξανακοψουμε πιτα και να ειμαστε καμια 100ρια ατομα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Ναταλι μου φαινεται να εχει μια εξαιρετικη οικειοτητα με τις μαχαιρες!
 
Αγαπητέ μου Τσάλκη συγχαρητήρια για το μουσικό ''χαλί'' του βίντεο. Απέδειξες περίτρανα για ακόμα μια φορά πόσο αληθινά και ευαίσθητα ρετρομανιακός είσαι! Συγχαρητήρια και για το μοντάζ! :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα