''Tο κοπή τη πίτα 2016'' (Σαλονικιώτικο Ντιβίζιον)!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.379
Έφτασε η ώρα να δούμε ποιος θα είναι φέτος ο τυχερός που θα κερδίσει το ρετρο φλουρί στο κοπή τη πίτα 2016.

Ραντεβού στο Πρώτο Πάτωμα (Τσιμισκή 97) το Σάββατο 23 Ιανουαρίου και ώρα 11:30.

Ελάτε να συζητήσουμε τί ρετρό δώρα μας έφερε ο Άγιος Ρετρόνιος στις γιορτές, να πιούμε το καφεδάκι μας (θα έχει φαντάζομαι και σουφλέ σοκολάτας :headbangdude: ) και να κόψουμε την βασιλόπιτα.

Να βλέπω χεράκια παρακαλώ :)

  1. Kambia
  2. And1
  3. Τασος Κριτσιώλης
  4. D@redevil
  5. Spybil
  6. mariadegrecia
  7. johnny19818
  8. ARETARA
  9. panosss

Yγ. Η κράτηση έχει γίνει στο όνομά μου ή αλλιώς πείτε τους για το ρετρο φόρουμ και είναι το μεγάλο τραπέζι στο οποίο καθίσαμε στην περασμένη μας συνάντηση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μερέντα θα έχει το menu ; Αν ναι τότε είμαι μέσα :p
 
Εμ.... Spybil ακούς? :biglaugh:

Και συ βρε And1 ολόκληρο σουφλέ σοκολάτας δε σου φτάνει? :tongue:Μόνο μην αφήσεις την D@redevil να κάτσει δίπλα σου για να προλάβεις να φας :diablotin:
 
Μερέντα να φέρω ή ξεκινήσαμε δίαιτα;;;
 
Δίαιτα? Δεν την ξέρω αυτή τη λέξη! :D
 
Α, να χαθείτε! :p Καταρχάς, γιατί πάλι η γραμματέας μου, δε με δήλωσε... δε μπορώ να καταλάβω! Τέλος πάντων, αυτοδηλώνομαι, καθώς δε γίνεται να χάσω την ευκαιρία της πίτας με μερέντα. :D

P.S. χρωστάω και τις λίγες φωτός της προηγούμενης συνάντησης για να καταλάβουν και οι υπόλοιποι τι εστί σουφλέ σοκολάτας! ;)
 
και γω νομιζα θα ημουν ηδη δηλωμενη! χιχι παρουσα λοιπον!!
 
Θα ήθελα να παρευρεθώ μια φορά σε κοπή πίτας στο ντιβίζιον της Θεσσαλονίκης. Μένω σχετικά κοντά, Τρίκαλα, αλλά θα εξαρτηθεί από τον καιρό..
 
mariadegrecia είπε:
και γω νομιζα θα ημουν ηδη δηλωμενη! χιχι παρουσα λοιπον!!
LOL, εσένα και αν έπρεπε να είχα δηλώσει εξ αρχής! Τελικά δεν κάνω για γραμματέας :p

theoritikos είπε:
Θα ήθελα να παρευρεθώ μια φορά σε κοπή πίτας στο ντιβίζιον της Θεσσαλονίκης. Μένω σχετικά κοντά, Τρίκαλα, αλλά θα εξαρτηθεί από τον καιρό..
Θα χαρούμε να σε δούμε Θεωρητικέ :) Ελπίζω ο καιρός να βοηθήσει
 
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα παραβρεθώ κι εγώ στην κοπή της πίτας.
 
Ωραία. Μη γράψεις και άλλη απουσία :D :D :D
 
Θα έρθω εκτός απροόπτου.
 
Μολις επεστρεψα απο Αθηνα...θα δωσω το παρον!
 
Bump!

Σας περιμένουμε αύριο το πρωί για το κοπή τη πίτα. (Παρακαλάτε να έχουν ανοιχτό το δρόμο αεροδρομίου οι αγρότες :rant: αλλιώς θα φάω τη βασιλόπιτα μόνη μου...)
 
Kambia είπε:
(Παρακαλάτε να έχουν ανοιχτό το δρόμο αεροδρομίου οι αγρότες :rant: αλλιώς θα φάω τη βασιλόπιτα μόνη μου...)
Να έρθεις μέσω θαλασσίας οδού :p .
 
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην κοπή της πίτας :( ο καιρός και τα μπλόκα δεν είναι με το μέρος μου..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα