The Karate kid 1,2,3 - Cobra Kai

Οι ταινίες Karate Kid από τις πιο αγαπημένες των παιδικών μου χρόνων και το Cobra Kai μία αναγέννηση μετά από τόσα χρόνια που δεν περίμενα ποτέ να δω!

Νομίζω όμως ότι οι τελευταίες 2 σεζόν δεν ήταν τόσο καλές όσο οι προηγούμενες. Νομίζω τους τελειώνουν οι ιδέες, οπότε σωστά η επόμενη σεζόν θα είναι η τελευταία. Το μόνο που θα ήθελα να δω στην τελευταία σεζόν είναι να επιστρέψει το κορίτσι από την τέταρτη ταινία, νομίζω έτσι θα έχει πραγματικά κλείσει ο κύκλος.

Με την ευκαιρία, είχα την τύχη να συναντήσω τον Martin Kove (Sensei Kreese) πέρυσι, μου έκανε τρομερή εντύπωση. Όχι μόνο για το πόσο απίστευτα καλά κρατιέται στην ηλικία του αλλά και για το πόσο απλός είναι και πόσο του αρέσει να μιλάει με κόσμο, ειδικά για το αγαπημένο του αμερικάνικο ποδόσφαιρο και τους Dallas Cowboys!
 
Δεν είναι ο μόνος. Αν φροντίζεις τον εαυτό σου μπορείς να φτάσεις και σε αυτή την ηλικία και να δείχνεις νέος. Ειδικά οι άνδρες που έχουν πιο σκληρό και παχύ δέρμα.
 
Δεν είναι ο μόνος. Αν φροντίζεις τον εαυτό σου μπορείς να φτάσεις και σε αυτή την ηλικία και να δείχνεις νέος. Ειδικά οι άνδρες που έχουν πιο σκληρό και παχύ δέρμα.
αρχείο λήψης (11).jpeg
61 σε αυτήν την φωτο
 
Μην πάτε μακριά, ο rygar 50φευγα και δερματακι φραπα, ούτε 35 δεν τον κάνεις.
 
είναι επειδή εμείς οι άντρες είμαστε παχύδερμα.
 
Με την ευκαιρία, είχα την τύχη να συναντήσω τον Martin Kove (Sensei Kreese) πέρυσι, μου έκανε τρομερή εντύπωση. Όχι μόνο για το πόσο απίστευτα καλά κρατιέται στην ηλικία του αλλά και για το πόσο απλός είναι και πόσο του αρέσει να μιλάει με κόσμο, ειδικά για το αγαπημένο του αμερικάνικο ποδόσφαιρο και τους Dallas Cowboys!
Ο Kove ΕΙΝΑΙ ο Sensei Kreese! Δεν υπάρχει άλλος που να ενσάρκωνε καλύτερα τον ρόλο.

Δυστυχώς η 6η σεζόν θα αργήσει να προβληθεί.
 
Ελπίζω να συμμετέχει και ο Τζώνυ Λόρενς αλλιώς δεν πρόκειται να ασχοληθώ. Βαριέμαι απίστευτα τον Τσάκι Τσαν.
 
Χμμμ, θα προτιμούσα καινούργια ταινία χωρίς τον Τζάκι Τσαν. Οι ταινίες του είναι σκουπίδια και ο ίδιος φαίνεται γελοίος προσπαθώντας να φαίνεται 40 χρόνια νεότερος απ' ότι είναι. Ας ελπίσουμε για το καλύτερο, αλλά το "Κουνγκ-Φου Κιντ" που γύρισε δεν υπόσχεται πολλά για την νέα ταινία.

Με ανησυχεί επίσης η "παγκόσμια" έρευνα για τον/την/το ηθοποιό που θα είναι το καινούργιο Καράτε Κιντ. Έτσι όπως λειτουργεί το Χόλιγουντ, προσμένω να είναι άτομο που θα τικάρει όσα περισσότερα κουτιά γίνεται!
 
Χμμμ, θα προτιμούσα καινούργια ταινία χωρίς τον Τζάκι Τσαν. Οι ταινίες του είναι σκουπίδια και ο ίδιος φαίνεται γελοίος προσπαθώντας να φαίνεται 40 χρόνια νεότερος απ' ότι είναι. Ας ελπίσουμε για το καλύτερο, αλλά το "Κουνγκ-Φου Κιντ" που γύρισε δεν υπόσχεται πολλά για την νέα ταινία.

Με ανησυχεί επίσης η "παγκόσμια" έρευνα για τον/την/το ηθοποιό που θα είναι το καινούργιο Καράτε Κιντ. Έτσι όπως λειτουργεί το Χόλιγουντ, προσμένω να είναι άτομο που θα τικάρει όσα περισσότερα κουτιά γίνεται!
Θα ναι ένα νέο παιδί 21 ,22 χρόνων ίσως να είναι σχετικά άγνωστος τωρα
 
Πίσω
Μπλουζα