Thundercats 1985 vs Thundercats 2011

ναι ενταξει τις εχω δει τις φιγουρες τις γνωριζω!! αλλα οπως και ναχει αν εισαι συλλεκτης τις θες και αυτες!! αυτες οι φωτο ειναι δικες σου σταυρο?
 
wheeled warrior είπε:
ναι ενταξει τις εχω δει τις φιγουρες τις γνωριζω!! αλλα οπως και ναχει αν εισαι συλλεκτης τις θες και αυτες!! αυτες οι φωτο ειναι δικες σου σταυρο?
Με αφηνουν αδιαφορο οι νεες φιγουρες!

Μαλλον εννοεις την φωτο που φαινονται οι παλιες φιγουρες...δυστυχως οχι! :(

Οριστε οι δικες μου...ανευ αξεσουαρ! :(
 
@stayros πολυ καλες οι φιγουρες σου αλλα τις καινουργιες τις αδικεις.

Η Βandai εχει κανει πολυ καλη δουλεια ασε που το υλικο κατασκευης ειναι ποιοτικο.
 
Τα σχόλια του Dr Slump και του wheeled warrior με εκφράζουν απόλυτα. Λατρεύω το παλιό, αλλά και το καινούργιο πολύ ωραίο είναι, εγώ το είδα πολύ ευχάριστα.

Συμφωνω και με deathshadow, οι φιγούρες της bandai είναι καταπληκτικές, έχω αγοράσει τον Lion-O και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Κατά την άποψή μου είναι ό,τι καλύτερα δίπλα στα motuc.
 
Deathshadow είπε:
@stayros πολυ καλες οι φιγουρες σου αλλα τις καινουργιες τις αδικεις.
Η Βandai εχει κανει πολυ καλη δουλεια ασε που το υλικο κατασκευης ειναι ποιοτικο.
Ωπα λαθος!!!! :eek:

Δεν εννοουσα τις φιγουρες της Βandai, αυτες οντως ειναι σουπερ,τις φιγουρες απο την νεα σειρα εννοουσα! ;)

Ζαχαρωνω καιρο τωρα Lion-O και Tigra :dribble:αλλα σκεφτομαι

οτι θα ξανακολλησω το μικροβιο να μαζευω collectibles.... :precry:
 
συγνωμη ρε παιδια γιατι θα τρελαθω!!!ελεος !!! κ για το καινουριο κινουμενο σχεδιο η bandaι εβγαλε φιγουρες!! απλα ετυχε να βγαλει κ τις classic φιγουρες! που μαλλον αυτες καταλαβα οτι ζαχαρωνεις σταυρο!!
 
Εγώ εννοούσα τις classic, επειδή το ανέφερε ο deathshadow. Πάντως, και οι νέες φιγούρες για το Thundercats 2011 δεν είναι άσχημες...

Σταύρο, εγώ το μικρόβιο το έχω κολλήσει εδώ και πολύ καιρό και δεν επιδέχεται αντιβίωση, άστα να πάνε... Τα classics πάντως αξίζει να τα πάρεις, δεν νομίζω ότι είναι πολύ ακριβά.
 
wheeled warrior είπε:
που μαλλον αυτες καταλαβα οτι ζαχαρωνεις σταυρο!!
Αυτες ακριβως! Αλλα αστο γιατι δεν παει αλλο...θα φαω εξωση απο στο τελος απο το σπιτι!:nervous:

Theophilos είπε:
Σταύρο, εγώ το μικρόβιο το έχω κολλήσει εδώ και πολύ καιρό και δεν επιδέχεται αντιβίωση, άστα να πάνε... Τα classics πάντως αξίζει να τα πάρεις, δεν νομίζω ότι είναι πολύ ακριβά.
Μωρε επιδεχεται αντιβιωση και μαλιστα σκληρη...αμα ερθεις στο ζορι. :precry:

Ασε με...καλα εχω ηρεμησει απο δαυτα.

Εχω τα αγαλαματα τις HARDHERO και ειμαι κομπλε απο τα παλια. ;)
 
νταξει εγω τετοια θεματα δεν εχω ευτυχως κ εχω φιγουρες να γεμισω 2 σπιτια!! κ περιμενω κ καμια 10αρια φιγουρες καινουριες κ καμια 30αρια dvd ακομα!!!
 
Μετά την ανάβιωση του θρυλικού καρτούν και την άτοπη (κατ' εμέ) σύγκριση τους, μου μπήκε ξανά το μικρόβιο της αναζήτησης των παλιών επεισοδίων και μετά από μια σύντομη έρευνα που έκανα στο διαδίκτυο, διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει πουθενά ελληνικό επεισόδιο! Μήπως ξέρει κανείς κάτι? Αν μπορώ να βρω κάπου? Θα με βοηθούσατε πολύ αν μου απαντούσατε σύντομα γιατί θέλω να το κάνω δώρο στη γυναίκα μου για την Πρωτοχρονιά!
 
Retrik είπε:
... μετά από μια σύντομη έρευνα που έκανα στο διαδίκτυο, διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει πουθενά ελληνικό επεισόδιο! Μήπως ξέρει κανείς κάτι?
Πνευματικά δικαιώματα. "Κατέβηκαν" πολλά επεισόδια από το youtube.

Retrik είπε:
Αν μπορώ να βρω κάπου? Θα με βοηθούσατε πολύ αν μου απαντούσατε σύντομα γιατί θέλω να το κάνω δώρο στη γυναίκα μου για την Πρωτοχρονιά!
Στα Ελληνικά δε θα βρεις τίποτα. Εκτός και αν είναι τυχερός και σε κανένα παλαιοπωλείο / ξεχασμένο videoclub βρεις κάποια από τις παλιές βιντεοκασσέτες που υπήρχαν προς ενοικίαση .
 
Αν μαζευτούμε πολλοί, μπορούμε να πείσουμε το Star να τα ξαναβάλει, μιας και τα έχει στο αρχείο του και έχει τα δικαιώματα ακόμα (συνεργασία με την WB).

Όσες φορές τηλεφώνησα ή σε emails, πάντα έπαιρνα θετική απάντηση, αλλά στην πράξη δεν έγινε τίποτα. Προφανώς πρέπει να έρθει μεγάλη ζήτηση...

Πάντα όμως να επισημαίνουμε ότι αναφερόμαστε στην παλιά σειρά και όχι σε αυτήν που παιζόταν πέρσι!
 
Πίσω
Μπλουζα