Top Gun (1986)

Διαβασα οτι θα  θα καθυστερησει κανα χρονο η ταινια λογω των γυρισματων που θα γινουν σε κανονικο Αμερικανικο αεροπλανοφορο.

Ο Κρουζ παντα δινει καλα action films και δεν ειναι χαζος. Θα το απολαυσουμε το Top Gun 2.

O χρονος δεν ηταν ευγενικος με την McGillis ξκαι νομιζω οτι αυτος ειναι ο λογος που δεν την βλεπουμε στο καστ
 
Kαι κατι εκατοστα ως γνωστο βεβαια.
 
Και η φθορα του χρονου 

 
λες και στέκει αυτό να πας στην Ικάρων και να χεις την Kelly McGillis για εκπαιδεύτρια και όχι κανέναν καραβανά ή καθηγητή.
Το καλύτερο σχόλιο....αλλά Hollywood είναι αυτό: ο τόπος όπου τα όνειρα γίνονται πραγματικότητα, αν και μόνο για 1,5-2 ώρες, όσο κρατάει η ταινία δηλαδή
 
Ο τυπας ειναι αγεραστος και εχει ενστικτο. Ειμαι πεπεισμενος οτι θα μας δωσει ενα εξαιρετικο ταινιακι.

Νεο Rambo και TopGun μεσα σε ενα 6μηνο. Feels like 1986 :)
 
Ο τυπας ειναι αγεραστος και εχει ενστικτο. Ειμαι πεπεισμενος οτι θα μας δωσει ενα εξαιρετικο ταινιακι.

Νεο Rambo και TopGun μεσα σε ενα 6μηνο. Feels like 1986 :)
Πόσο πια αγέραστος? Σίγουρα πάντως κανει φοβερες επιλογες ταινιών. Για να δούμε...
 
Πόσο πια αγέραστος? Σίγουρα πάντως κανει φοβερες επιλογες ταινιών. Για να δούμε...
Δεν τον πολυσυμπαθουσα ιδιαίτερα, αλλά μετά το "Oblivion" και το "Edge of Tomorrow", ανέβηκε πολύ στην εκτίμηση μου!!!

Ο τυπας ειναι αγεραστος και εχει ενστικτο. Ειμαι πεπεισμενος οτι θα μας δωσει ενα εξαιρετικο ταινιακι
Μόνο και μόνο που δεν υπάρχει ίχνος drone, μια χαρά είναι το trailer!!! ?  Πάω να ξεθάψω "F-14 - Fleet Defender" και "Top Gun" (The Video game)!!!! 

Το  μόνο που δεν δικαιολογείται είναι, ότι έχει μείνει στο βαθμό του Σμηναγού (Captain). Μόνο με παρα πολλά στρατοδικεία δικαιολογείται, αλλά σε αυτή την περίπτωση, θα του είχε ανακληθεί η ιδιότητα του ιπτάμενου. Πάντως η πτήση με το F-18, είναι πραγματική. Όντως πέταξε με εκπαιδευτικό (όχι χειριστής)!! 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αρκετά καλό το 2ο τρέιλερ. Είμαι αισιόδοξος για την ταινία.

Βλέπω θα πετάξει και πειραματικό σκάφος; Κανένα στυλ Aurora; :lol:
 
[...] Βλέπω θα πετάξει και πειραματικό σκάφος; Κανένα στυλ Aurora; :lol:

Τομ Κρουζ είναι αυτός.. Όλα είναι πιθανά ακόμα και με αυτό να πετάξει... :lol:

7afe4bea42e9f68f51753ea73db095db.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα